YOUR HR. Simplified.


2015. gadā Lielbritānijā dibinātais personālvadības tehnoloģiju uzņēmums CakeHR apkalpo klientus vairāk kā 90 dažādās pasaules valstīs. Pie lielākajiem uzņēmuma klientiem pieskaitāmi nacionālā aviosabiedrība airBaltic, ASV televīzijas kompānija CBS, revīzijas un finanšu pakalpojumu sniedzēji TWINO, 4Finance un BDO. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Latvijā ar birojiem Lielbritānijā un Igaunijā.
Kas ir CakeHR
CakeHR ir online personālvadības programma, kas tūkstošiem lietotāju visā pasaulē ik dienu palīdz vadīt uzņēmuma personālu ērtāk un produktīvāk.
Pārraudzīt un uzskaitīt darbinieku prombūtni
Saņemt un apstiprināt e-pastā darbinieku prombūtnes pieprasījumus
Plānot un pārraudzīt darbinieku laika tabeles, uzskaitīt virsstundas
Veidot detalizētu datubāzi par darbiniekiem
Vizualizēt uzņēmuma organizatorsiko struktūru
Veikt darbinieku 360 grādu novērtēšanu
Noteikt individuālos mērķus un sekot to izpildei
Ar individuāliem uzdevumiem palīdzēt jaunajiem darbiniekiem uzsākt darba gaitas uzņēmumā - "onbordings" un "ofbordings"
Kāpēc tas ir svarīgi?
Viens no veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatiem ir sakārtoti uzņēmuma iekšējie procesi, jo īpaši tie kas attiecas uz efektīvu personāla vadību, informācijas apriti un ikdienas darbu organizēšanu.

Tomēr daudzi uzņēmumi vēl joprojām izmanto novecojušas metodes šo procesu organizēšanā. Rezultātā rodas noputējušu papīru kalni, kļūdas, nesaprotami 'ekseļi', haoss, veltīgi patērēts laiks, lieks & manuāls darbs, stress, neapmierinātība, papildus izmaksas…

Tehnoloģijām attīstoties ir radīti mūsdienīgi risinājumi, kas nodrošina efektīvu un ērtu uzņēmuma iekšējo procesu pārvaldību, ļaujot koncentrēties uz svarīgāko uzņēmuma funkciju izpildi.

CakeHR ir Latvijā radīts inovatīvs, jaudīgs un lietotājiem draudzīgs personāla vadības risinājums, ko uzņēmumi izmanto jau vairāk kā 50 pasaules valstīs visā pasaulē.

Raksti
Visi Cake.HR saistītie raksti un publikācijas vienuviet.
Jānis Dubinskis
Biznesa attīstības vadītājs, CakeHR

CakeHR Biznesa attīstības vadītājs Baltijā ar nozīmīgu un veiksmīgu pieredzi Personālvadībā, B2B pārdošanā, klientu apkalpošanā un mārketingā. Šobrīd darbojos tehnoloģiju jomā palīdzot uzņēmumiem efektīvi un lietotājiem draudzīgā veidā pārvaldīt un organizēt HR procesus.
Telefons: +371 6690 1160
E-pasts: janis@cake.hr