Desktime.com


DeskTime dibināts 2011. gadā un ir viens no Draugiem Group uzņēmumiem. Uzņēmuma veidoto darbinieku laika uzskaites programmu izmanto jau vairāk nekā 100'000 cilvēku 98 dažādās pasaules valstīs.
Kas ir Desktime?
DeskTime ir laika uzskaites un produktivitātes mērīšanas aplikācija. Tā ļauj visas darba dienas laikā izmantotās programmas un aplikācijas iedalīt ''produktīvajās'' un ''neproduktīvajās''. Tādā veidā iespējams sekot līdzi savai un darbinieku darba efektivitātei.
Kāpēc tas ir svarīgi?
Pētījumi atklāj, ka cilvēki neapzinās, cik daudz laika viņi iznieko. Patiesībā, gandrīz 20% no laika, ko pavadām pie datora, tiek izmantots neproduktīvi. Šie 20% neiekļauj pauzes un pārtraukumus, kuru laikā darbinieks atpūšas vai pusdieno.

Teju ceturtdaļa dienas cilvēki velta dažādiem laika zagļiem - sociālajiem medijiem, ziņu portāliem, un tamlīdzīgi. Rezultātā, darbinieki nespēj pabeigt darbus laikā, ir spiesti strādāt virsstundas, mazinās motivācija, un beigās cieš gan darbinieks, gan uzņēmums.

Evektivitātes celšana
Projektu laika uzskaite ļauj vadītājiem sekot līdzi projektu izpildei - kuri darbinieki strādā pie kādiem projektiem, cik daudz laika tiek veltīts katram no tiem, un, balstoties uz darbinieku stundu likmēm, izrēķināt projekta izpildes izmaksas.
Automātiskie ekrānšaviņi
Automātiskie ekrānšāviņi dod vadītājam iespēju sekot līdzi savu attālināto darbinieku darbam. Izvēlētos laika intervālos tiek uzņemts darbinieka monitora ekrānšāviņš, un vadītāja DeskTime panelī tiek izcelti tie ekrānšāviņi, kuri uzņemti brīdī, kad darbinieks izmantojis ar darbu nesaistītas programmas vai aplikācijas.
Viegli pārskatāmi
Uzskaitīto darba laiku iespējams sekunžu laikā eksportēt viegli pārskatāmās atskaitēs. Nav nepieciešams darbiniekiem likt atskaitīties par izmantoto darba laiku, jo visi šie dati precīzi redzami DeskTime atskaitēs.
Aktuālās ziņas
Desktime saistītie raksti un publikācijas vienuviet. Nepalaid garām sev svarīgāko.
Saņem rakstus un jaunumus no Desktime e-pastā
Toms Bļodnieks
DeskTime klientu menedžeris

Ikdienā Toms konsultē uzņēmumus par DeskTime iespējām, kā ieviest un izmantot laika uzskaiti uzņēmumos, lai darbinieki turpinātu justies brīvi un nepiespiesti, un kā izmantot iegūtos datus darbinieku motivācijas celšanai.