Employee Wellbeing vs. Experience
17. decembrī, kopstrādes telpās "Teikums"
17. decembrī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - Employee Wellbeing vs. Experience.

Darbinieka veselība - fiziskā, garīgā un emocionālā, ietekmē darba produktivitāti un efektivitāti. Tāpēc mūsdienās uzņēmumi vairs nefokusējas tikai uz darbinieku "veselību un drošību". Par darbinieku fizisko un emocionālo labsajūtu runā salīdzinoši nesen, taču veicot pētījumus dažādās organizāciju vidēs, ir skaidrs, ka darbinieka labklājibai ir ietekme uz uzņēmuma ilgtspēju un panākumiem.

Šajā seminārā apskatīsim tēmu "labklājība" kopumā, uzzināsim par jaunākajiem pētījumiem šajā jomā, piemēram, darbinieka stresa līmeņa mērīšana ar balss analizēšanas tehnoloģiju, pareizu biroja iekārtojumu, kā arī, kā izmantot savu ierasto darba vidi, lai tā būtu veselībai draudzīgāka, iepazīties ar jaunu rīku iStaq, kas palīdz uzlabot sapulču kultūru.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Otrdiena, 17. decembris
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30
13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20-14.50
Labbūtība – kas tas ir?
Ieva Stokenberga
Psiholoģijas doktore, TRIVIUMS trenere
Labbūtība (labklājība, labbūšana, angliski "well-being"): kas tas īsti ir, kāpēc tas ir interesanti, kas to ietekmē un kā to stiprināt. Pētot dažādus labklājības izpratnes veidus, visvairāk lūkojos tieši indivīda līmenī - kā katrs mēs izjūtam, saprotam, novērtējam labbūtību, un ar kādiem paņēmieniem domāšanā un rīcībā varam to veicināt savā dzīvē.
14.50 - 15.20
Vai ir iespējams paredzēt darbinieka aiziešanu prom no darba?
Artis Bisers
Behave HR Biznesa attīstības vadītājs
Pētījumi liecina, ka arvien vairāk darbinieki pieredz stresu darba vietā un darba vietas maiņa ir arvien biežāka parādība darba tirgū.

Varētu pastāstīt par mūsu pētījumu - mēģināt paredzēt darbinieku aiziešanu prom no darba un stresa līmeņu mērīšanu.
Kā balss analizēšanas tehnoloģija spēj šīs lietas noteikt un vai šāda tehnoloģija spēj objektīvāk vērtēt darbinieku emocionālo stāvokli.
15.20 - 16.00
Diversity nozīme well-being procesā
Polina Nazarova
Deloitte Latvia Business Development & Marketing Executive
Pēdējā laikā tikai retais uzņēmuma nerunā par dzimumu līdztiesību, taču patiesais "āķis" slepjās nevis līdztiesībā (visi ir vienādi), bet dažādībā jeb diversity (katrs ir unikāls un to mēs respektējam). Prezentācijā padalīšos ar pavisam svaigu globālo statisku no Women in the Boardroom Deloitte ziņojuma. Minēšu zinātniski pierādītus iemeslus kāpēc sievietes biežāk izdeg vai nevēlas uzņemties lielāku atbildību. Taču pats svarīgākais – padalīšos ar Deloitte pieredzi un aktivitātēm, ko īstenojam, lai kultivētu un atbalstītu diversity darba vietā.
16.00-16.30
Kafijas pauze
Opportunity to get to know more about iSTAQ!

iSTAQ (mobile application) enables people to consciously break their physical, as well as emotional, connection to their phone as a collective. Whether it be in the meeting room with work colleagues, around the kitchen table with family or simply in a restaurant with friends.


The App will 'park & silence' your phone with others and 'track your daily usage / activity', hence becoming presently focused more frequently with those you are closest to. In addition to the app, we are creating an innovative phone storage solution that will automatically activate the app.

Come and see us so that you, and your team, can begin to develop healthier phone habits and be one of the first to pilot this remarkable innovation.
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Darbinieku labsajūtas paaugstināšana caur pareizo biroja plānojumu
Viktorija Kļukina
Trentini Biroju stratēģsikās plānošanas eksperte
Pareizs biroja plānojums kā rīks:
- darbinieku fiziskas un garīgas labsajūtas kāpināšanai
- viņu darba efektivitātes palielināšanai
- stresa līmeņa samazināšanai
- lojalitātes uzņēmumam paaugstināšanai.

Netriviāli praktiski paņēmieni, kas neprasa lielus ieguldījumus, bet dod pārsteidzošus rezultātus.
Darbinieku labsajūta: Izaicinājums 2020
Laima Buša
Sertificēta darba aizsardzības speciāliste, veselsbirojs.lv izveidotāja

Lāsma Pīlāga Psiholoģe, veselsbirojs.lv konsultante un trenere
Arvien biežāk darba devēji izvēlas piedāvāt darbiniekiem fiziskās un mentālās veselības veicināšanas pasākumus un labsajūtas programmas, kas ir ļoti pozitīvi vērtējama tendence. Taču ne vienmēr tās izrādās tik veiksmīgas, kā plānotas. Viens no būtiskiem aspektiem tajā ir darbinieku patieso vajadzību apzināšana un iesaiste procesa izstrādē.

Šajā darbnīcā, izmantojot vairākas dizaina domāšanas metodes, mēģināsim definēt aktuālas problēmas un risinājumus, kurus potenciāli attīstīt, lai 2020.gads būtu veiksmīgāks un veselīgāks par iepriekšējo.
Veselīga darba diena birojā!
Armands Sukuts
Veselības sporta speciālists, DCH Studija
Steidzīgajā dzīves ritmā, bieži vien pietrūkst laika, ko atvēlēt fiziskām aktivitātēm. Mazkustīgs dzīvesveids un sēdošs darba darbs atstāj nevēlamas sekas uz pašsajūtu, stāju un veselību. Tomēr... Ja radoši paraugāmies uz ierasto vidi, tad varam ieraudzīt daudz dažādus veidus, kā savā darba vietā aktīvi izkustēties un kā ar nelieliem līdzekļiem pārveidot to par veselībai draudzīgāku.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
07.12.2019, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN !

(Iekļauta kafijas pauze, diskusijas un lektoru prezentācijas pēc semināra)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv