HR DigIN Brokastis ir bezmaksas pasākumu sērija, kuru organizē Squalio sadarbībā ar citiem uzņēmumiem un valsts iestādēm, lai radītu vidi, kurā personālvadības jomas profesionāļi var apmainīties ar pieredzi un zināšanām, lai nodrošinātu maksimāli efektīvus, drošus un darbiniekiem ērtus un pieejamus personālvadības procesus.


Šajā reizē pieaicinājām apdrošināšanas kompāniju BTA, kas brokastu ietvaros dalīsies ar savu pieredzes stāstu par elektroniskā paraksta ieviešanu ne tikai visā uzņēmumā, bet arī faktiski visos uzņēmuma procesos, tādā veidā efektivizējot ne tikai personāla vadību, bet arī biznesa procesus kopumā.

Papildus Squalio pastāstīs, kādas ir aktualitātes no LVRTC puses, ja vēlaties šādu risinājumu ieviest savā uznēmumā, kā arī par tā integrācijas iespējām ar citiem rīkiem, lai panāktu maksimālu e-paraksta efektivitāti.
Ilgums: 2 stundas

Darba metodes: Strukturēta, uz praktisku darbu balstīta interaktīva darbnīca. Darbnīcas laikā būs daudz diskusiju, praktisku vingrinājumu un uzdevumu. Instruktors dalīsies ar personīgo pieredzi un labo praksi HR datu analītikā no Latvijas un pasaules.

Mērķa auditorija: Personāla funkciju vadītāji, personāla speciālisti

Laiks: 07.11.2019. 09:00 - 11:00

Vieta: Squalio lēmumu pieņemšanas akadēmija, Kr. Valdemāra 21, Rīga, 8. stāvs

07.11.2019. no 14:00 - 18:00 / Squalio lēmumu pieņemšanas akadēmija, Kr. Valdemāra 21, Rīga, 8. stāvs

BEZMAKSAS
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Apmaksa