SmartHR Latvija

Semināri / Raksti / Vakances

Mēs esam par atklātību, brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
2019
Vēlos pieteikt darbnīcu
HR DIGIN BROKASTIS: VALSTS DARBA INSPEKCIJA | 26.11
HR DigIN Brokastis ir bezmaksas pasākumu sērija, kuru organizē Squalio sadarbībā ar citiem uzņēmumiem un valsts iestādēm, lai radītu vidi, kurā personālvadības jomas profesionāļi var apmainīties ar pieredzi un zināšanām.Squalio sadarbībā ar Valsts Darba Inspekciju piedāvā jautājumu un atbilžu sesiju par aktualitātēm mūsdienu personālvadības risinājumos.
SPĒĻOŠANAS ELEMENTI EFEKTĪVAI DARBINIEKU VADĪBAI: DARBNĪCA I 28.11
Kāpēc jaunās paaudzes darbinieki var stundām pavadīt telefonos, bet nogurt darbā pēc 5 minūtēm? Kas ir spēļošana? Kā spēļošana atšķiras no spēlēšanās un kādus lielo uzņēmumu spēļošanas un Iesaistes trikus var izmantot ikviens uzņēmums pat bez investīcijām? Kādas procesu un cilvēku vadības tendences ienes spēļošanas ienākšana korporatīvajā kultūrā?
HR AUTOMATIZĀCIJAS PRAKTISKĀ DARBNĪCA I 03.12
Visapkārt runā, ka personālvadības procesus ir nepieciešams automatizēt un papīra plūsmu – digitalizēt, lai personāla speciālisti savā ikdienas darbā var darīt svarīgākas lietas, bet kā?! Ar ko sākt personālvadības procesu automatizāciju? Cik tas viss maksās? Un vispār, kā lai pārliecina bosu, finanšu direktoru un vēl IT nodaļu?
Vēlies pieteikt savu darbnīcu?
SmartHR Latvija dod iespēju cilvēkvadības un vadības ekspertiem dalīties ar pieredzi un zināšanām, lai veicinātu inovatīvas HR un vadības kultūras attīstību Latvijā.
Amats un uzņēmums VAI īss apraksts par sevi