Seminārs: Kas ir darbinieku pieredze jeb Employee Experience?
Seminārā piedalās:
19. martā kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - "Kas ir darbinieku pieredze jeb Employee Experience?"

Pēdējos gados izpratne par darbinieku pieredzi un tās uzlabošana ir kļuvusi par vienu no būtiskākajām prioritātēm personāla vadītājiem un biznesa līderiem.

Mūsdienās vairs nepietiek ar to, ka uzņēmumi piedāvā darbiniekiem tādas pamata priekšrocības kā apmaksātu atvaļinājumu un veselības apdrošināšanu. Ir jāvelta īpašas pūles, lai nodrošinātu darbiniekiem izcilu pieredzi darba vietā. Darbinieku pieredze ir jūsu darbinieku mijiedarbības ar uzņēmumu kopums. Tajā ietilpst kultūra, priekšrocības, fiziskā darba vide un sekmīgam darbam piedāvātie rīki, un tas ir saistāms ar peļņu. Ir zināms, ka uzņēmumi ar augstu darbinieku iesaistes līmeni gūst 2,5 reizes lielākus ieņēmumus nekā uzņēmumi ar vāju iesaistes līmeni.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Ceturtdiena, 19. marts
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30

13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20 - 14.50
Employee Experience - jauns nosaukums vai kas vairāk?
Edgars Pīlips
Head of Employee Experience & Services in Luminor Group
Ejam līdzi laikam. Neliels stāsts par jēdzienu "Employee Experience" un tā dzīvi Luminor. Esam sākumā, bet varbūt jau priekšā.
14.50-15.20
Employee experience journey mapping with Service Design in DNB SC Riga
Pieredzes stāsts par to kā DNB strādāja ar darbinieku pieredzes uzlabošanu rekrutēšanas un onbordinga laikā. Jaunais koncepts tika radīts pēc koprades principa un projektā tika iesaistīti darbinieki, vadītāji un HR speciālisti. Īpašs uzsvars būs par to kādēļ ir svarīgi izveidot un uzturēt atjaunotu Employee Journey Map un kādēļ ir vērts izstrādāt arī Service Blueprint. Kā arī būs vairāk informācijas par Service Design metodoloģiju un citiem rīkiem, kuri tika izmantoti projektā - intervijas, darbinieku profili, ieinteresēto personu kartēšana, , Crazy 8, Kanban board, uc.
15.20 - 15.50
Uzņēmuma kultūra - cietais rieksts vai sulīgais mango?
Iveta Bukane
Managing Director at Visma Labs Latvia & Visma Labs Spain
Stāsts par to, kā sapņot un piepildīt savas ieceres, augt līdzi uzņēmuma vajadzībām, par darbinieka pieredzi no pirmās saskarsmes brīža līdz pēdējai darba dienai uzņēmumā. Par dzīvesprieku, vērtībām, darbinieku iesaisti, lielu un mazu pretimnākšanu un sajūtu, ka esi gaidīts un īpašs.
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Kāda ir darbinieku pieredze Tavā uzņēmumā, un kā tā ieteikmē iesaisti?
Darbinieku pieredze sākas jau ar atlasi un turpinās visa darba procesa garumā, līdz pat pēdējai darbu attiecību dienai. Kas vēl svarīgāk, arī pēc darba attiecību beigšanas, tā turpina ieteimēt ne tikai uzņēmumu. Mēs daudz esam paārrunājuši darbinieku iesaistes ieteikmi - paaugstinātu produktivitāti, samazinātu mainību, ātrāku komunikāciju u.c.

Tas viss sākas, veidojas un beidzas tieši darbinieku pieredzes rezultātā.

Šajā darbnīcā iziesim cauri 5 darbinieku pieredzes posmiem un mēģināsim atklāt, kur uzņēmumā var rasties "slikta pieredze", kas to rada, kā arī skatīsimies praktiskus veidus, kā to mainīt.
Kas ir elastīga algas izmaksa, un kā tā ieteikmē darbinieku pieredzi?
Taksometra izsaukšana, ēdiena piegāde un daudz kas cits mūsdienās ir pieejams tad, kad tas ir nepieciešams. Līdz ar tehnoloģiju attīstību sabiedrība virzās uz to, lai dotu cilvēkiem to, ko viņi vēlas un kad viņi vēlas. Pielāgojoties tendencēm darba devēji jau nodrošina elastīgu darba laiku un darba vietas. Nākamais solis ir elastīga algas izmaksa.

Darbnīcas laikā izskatīsim, ko šajā jomā dara lielie tirgus spēlētāji, kā arī praktiski izpētīsim, kā elastīga algas izmaksa ietekmē darbinieka tērēšanas un krāšanas paradumus, darba devēju un sabiedrību kopumā.

Kas ir Alumni programma korporatīvājā vidē, un kā to veidot?
Zane Zilberga
Ernst & Young Baltic Vadības konsultāciju departamenta vecākā projektu vadītāja
Tipiski pieņemts dzirdēt vārdu Alumni saistībā ar akadēmisko vidi, runājot par bijušajiem studentiem un absolventiem. Ir ierasts, ka skolām, universitātēm un agustskolām ir šādas absolventu programmas, kurās ļauj uzturēt kontaktu arī pēc absolvēšanas. Bet vai zinājāt, ka Alumni mēdz būt arī korporatīvājā vidē? Šajā darbnīcā uzzināsiet par to, ka tas izpaužas un kādi ir ieguvumi uzņēmumam šādu programmu veidojot.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
09.03.2020, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN

(Iekļauta kafijas pauze, diskusijas un lektoru prezentācijas pēc semināra)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv