SEMINĀRS
Komanda Personība
Talantu vadība un attīstība
13. decembrī kopstrādes telpās "Teikums" notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs par efektīvu komandu un individuālās izaugsmes vadību.


13.12.2018 | Teikums | 15:00 - 18:30
14:30 - 14:50
Reģistrēšanās
15:00 - 15:20
Ievads: par gudru cilvēku vadību un datiem
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
15.20-15.50
Atalgojuma sistēmas ABC
Anta Praņēviča | Fontes Vadības Konsultācijas valdes locekle un pētījumu grupas vadītāja
Kam jābūt iekļautam katrā atalgojuma sistēmā? Kā veidot atalgojuma sistēmas pamatus? Kā izskatās strukturēta atalgojuma sistēma? Stratēģiski svarīgi jautājumi, uz kuriem atbildēt pirms sāk veidot atalgojuma sistēmu. Papildus odziņas atalgojuma sistēmas izveidē.
15.50 - 16.20
Sasniegumu izvērtēšana
Liene Atholde | Accenture Iekļautības un dažādības virziena vadītāja
Bonusi, algas pielikumi, labumi Liene semināra laikā dalīsies ar Accenture pieredzi, kā izvērtēt padarīto un kā to saistīt ar atalgojumu. Kas ir kas nav strādājis? Kā Accenture kļuva par Accenture?
16.20 - 17.00
Frustrations in the HR community about salary increases? It is only starting!
Morten Hansen | SSE Riga Head of Economics Department
We may have forgotten but the Latvian economy has grown for eight years in a row following the financial crisis. This has also, together with worsening demographics and outward migration, put unemployment on a steady decrease, making today's - and not least tomorrow's - labour market very tight. Happy days are there again for employees, less so for employers.
17.00-17.30
Pauze ieelpai
(kafija, vīns, eklēri un sarunas)
17.30 - 18.30
Ekspertu darbnīcas
Kas jāzina HR par uzņēmuma finansēm?
Nora Freimane | TRIVIUMS trenere un konsultante
Nora Freimane ir vadības konsultante un trenere ar vairāk nekā 10 gadu praktisko pieredzi finanšu vadībā. Šajā darbnīcā būs iespēja uzzināt, kāpēc eksistē dažādi uzņēmuma finanšu pārskati un ko tajos var ieraudzīt? Kā izprast uzņēmuma ieņēmumu un izmaksu struktūru, un kā šo informāciju izmantot personālvadības prioritāšu noteikšanā? Un kāpēc ieņēmumi visbiežāk neatspoguļo konta stāvokli?
Kāda būtu kompensācijas un atalgojuma paka, ja teikšana būtu jauniešiem?
Šobrīd jau par normu ir kļuvusi uzņēmumu cīņa par jaunajiem talantiem darba tirgū. Veidojot motivācijas sistēmas un plānojot "benefitu" grozu nākotnes darbaspēka piesaistīšanai, tiek ieļauti arvien vairāk un radošāki labumi par apdrošināšanu un elastīgu darba laiku. Taču cik bieži Jūs pajautājiet pašiem jauniešiem, ko viņi vēlas? Kādiem labumiem, viņuprāt jābūt obligātiem? Kurus viņi paši izvēlētos? Kas jauniešus noturētu bez atalgojuma?

Jūlija beigās, sadarbībā ar SmartHR, tika veikta pavisam "svaiga" aptauja, par atalgojumu un benefitu ekspektāciju prakse.lv lietotājiem.
"Spēļo" vai zaudē! Kā motivēt un atalgot jaunās paaudzes jeb "Millennial" darbiniekus?
Statistikas dati liecina, ka līdz 2020. gadam vairāk kā 46% darbaspēka veidos "Millennials" jeb tūkstošgades paaudzes darbinieki. Jau šobrīd par aktuālu problēmu ir kļuvusi šīs paaudzes lielā darbinieku mainība, darba pieredzes un iesaistes trūkums, kas rada uzņēmumiem ievērojamus zaudējumus. Paaudžu maiņa un jaunās paaudzes nostiprināšanās darba tirgū nāk kopā ar jaunām prasībām un tendencēm.

Kāpēc jaunās paaudzes darbinieki var stundām pavadīt telefonos, bet nogurt darbā pēc 5 minūtēm? Kā spēļošana atšķiras no spēlēšanās, un kādus lielo uzņēmumu spēļošanas un Iesaistes trikus var izmantot ikviens uzņēmums, pat bez investīcijām?
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās, piesakoties līdz 02.12.2018

35 EUR + PVN
03.12.-13.12.2018 dalība seminārā EUR 45 + PVN

(iekļauta kafija, vīns, eklēri un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv