DigiDoki


SIA Digiaps ir IT uzņēmums, kas veido digitālus risinājumus, lai atvieglotu ikdienas darbu mūsdienīgam uzņēmumam vai privātpersonai
Digidoki.lv ir digitālo līgumu online aplikācija, ar kuras palīdzību var izveidot un droši parakstīt līgumus ar e-parakstu (2017. gada beigās) starp uzņēmumiem, darbiniekiem vai starp privātpersonām.

Uz doto brīdi Digidoki piedāvā darba līgumu, līdz 2018 gadam tiks pievienoti un būs iespēja izmantot aizdevuma, automašīnas pirkšanas, cesijas, īres, parādu atmaksas, patapinājuma, preču piegādes līgumus.
Priekšrocības
Droši, juristu veidoti līgumi
Katru Digidoki līgumu ir veidojuši pieredzējuši juristi, kuri saskaras ar dažādām līgumu niansēm un zemūdens akmeņiem katru dienu. Līgumus veidojot, ņemta vērā līgumu valodas un terminu vienkāršība, lai abām pusēm nebūtu jāuztraucas, ka kaut kas ir pārprasts.
Paraksti ātri un no jebkuras vietas pasaulē
Digidoki līgumu priekšrocība ir tā, ka vairs nav jāmeklē līgumi internetā vai jāgaida, kamēr tos sagatavos jurists. Digidoki līgumus var parakstīt ātri un to var izdarīt no jebkuras vietas pasaulē, nedrukājot nevienu papīru, un tie automātiski arī tiks nosūtīti grāmatvedei - lai viss rit raiti.
Nesatraucies par jaunām izmaiņām likumos
Izmantojot Digidoki līgumus, tev vairs nav jāseko līdzi likumu izmaiņām vai jāuztraucas par veiktajām jaunām izmaiņām, kas skar darbinieku un citus līgumus. Digidoki Juristi seko līdzi izmaiņām un rūpējas, lai tavi līgumi atbilstu visiem grozījumiem.
Gints Zīverts
Uzņēmējs, Mārketinga speciālists, UX/UI dizaineris
E-pasts: jums@digidoki.lv