Vebinārs: Darbinieku piesaiste un atlase digitāli
Vebinārā piedalās:
25.martā norisināsies "SmartHR" komandas rīkotais ikmēneša vebinārs par šobrīd aktuālu tēmu personālvadībā: Darbinieku piesaiste un atlase digitāli!

Ja kādreiz darba devēji bija tie, kuri "diktēja noteikumus", tad tagad tie ir darba ņēmēji. Talantu trūkums ir viens no lielākajiem uzņēmumu izaicinājumiem un kā liecina statistikas dati, tad turpmākajos gados tas tikai turpinās palielināties.

Kā pielāgoties pieaugošajam darbinieku trūkumam? Kā automatizēt un digitalizēt uzņēmumu piesaistes procesus, paturot prātā kandidāta pieredzi?

Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī uzdot jautājumus ekspertiem tiešsaistē.

Programma
Ceturtdiena, 25. marts
Vebinārs, tiešraide: 14:00 - 16:10
14:10 – 14:40
Personāla atlase ir zinātne & māksla
Kristaps Kolosovs
CVMARKET.lv Biznesa Attīstības Vadītājs
Personāla atlase ir nodarbošanās un dzīves veids jau vairāk kā 10 gadus. Nedz pieredzes bagātākais, nedz viszinošs, taču ikdiena ir personāla piesaistes tehnoloģijas.

Personāla atlase ir zinātne & māksla, kas kā jau ikviena nozare attīstās līdztekus tehnoloģijām. Kur personāla atlase bija pirms desmit gadiem, kāda tā ir tagad un ko mēs varam gaidīt tuvākā & tālākā nākotnē? Vieglā un gaisīgā formā savā pieredzē, mednieku stāstos & ceļojumos pa konferencēm padalīsies Kristaps.

Ko var sagaidīt - kodolīgu atskatu uz personāla atlases speciālista darbu 10 gadu intervālā. Novērojumus par personāla atlases tehnoloģijām tagad Latvijā un Ziemeļeiropā. Pārdomas par personāla atlases nākotni, balstoties uz inovācijām, kas neizbēgami skars industriju.
14:40 – 15:10
Burkānlasis personāla atlase
Ineta Juškēviča
Visma Enterprise Personāla Vadītāja
Personāla vadības jomā darbojos jau 15 gadus. Esmu strādājusi tādos IT uzņēmumos kā Microlink Latvia, Lattelecom Technology, tagad - Visma Enterprise SIA. IT speciālistu atlase kopumā ir bijusi liela mana darba sastāvdaļa.

Šis laiks mūs padara uzņēmīgākus pret pārmaiņām. Saprotam, ka tā vietā, lai gaidītu atgriežamies vecos laikus, jāpielāgo veids, kā sasniegt rezultātus jaunajā situācijā. Vai ir iespējama laišmaizīte bez laša? Vai personāla atlase var būt veiksmīga, ja cilvēku neesam satikuši klātienē? Dalīšos mūsu pieredzē un knifos, kas jāņem vērā digitālajā atlasē.

15:10 - 15:40
Nākotnes tendences caur MeetFrank prizmu
Ričards Roziņš, būvē sadarbības tiltus jau 9+ gadus. Šobrīd rūpējas par kompāniju darbinieku meklēšanu vajadzībām caur MeetFrank platformu. Var pateikt kā dara citur, kā var darīt, un kā var arī nedarīt.

2020.gads ir nācis ar virkni izaicinājumiem un iespējām. Līdz ar pāreju no klātienes uz attālinātu darbu ir mainījušies arī darba meklēšanas, un darbā pieņemšanas paradumi. Apskatīsim darba meklētāju paradumus un aktivitātes Latvijā un ārvalstīs, izmaiņas darba sludinājumu un darbā pieņemšanas procesā, kā arī ārvalstu "headhunteru" knifus un trikus, ieskicējot nākotnes tendences caur MeetFrank prizmu.
15:40 - 16:10
"Evolution" atlases atbilde pandēmijai
Asnate Loakman
Evolution HRBP/Talent Acquisition Manager - Latvia, Lithuania, Romania
Asnate ir HR profesionālis ar vairāk kā 10 gadu starptautisku pieredzi, strādājot dažādu nozaru uzņēmumos no IT tech start-up līdz tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem kā Coca Cola HBC un Evolution Global. Savas karjeras gaitā ir vadījusi HR komandas un īstenojusi plaša mēroga projektus visās Baltijas valstīs, Īrijā, Apvienotajā Karalistē, Amerikā un arī Dienvidāfrikā. Vairāk kā divus gadus Asnate strādā ļoti dinamiskā un starptautiskā uzņēmumā Evolution, vadot HR komandas Latvijā, Lietuvā un Rumānijā. Pēdējā gada laikā Asnates vadībā komanda ir pieņēmusi darbā vairāk kā 600 jaunus darbiniekus, neskatoties uz Covid-19 pandēmiju un mainīgajiem apstākļiem. Vadot atlases komandas, ikdienā nākās saskarties ar daudz pārmaiņām un neparedzētām situācijām, tomēr uzkrātā pieredze, neatlaidība un komandas gars palīdz veiksmīgi doties uz priekšu.

2020. gads pārsteidza mūs visus. Asnate vēlas mums pastāstīt Evolution pieredzes stāstu - kā uzņēmums mainijās un pielāgojās "the new normal" situācijai, tai pat laikā nodrošinot atlases un biznesa nepārtrauktību šajā izaicinošajā laikā, turklāt ar pilnu jaudu darbinot atlases mehānismu.
Vebināra ieraksts notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv