SEMINĀRS
Digital HR
2019
Rīki un metodes darbinieku novērtēšanai
26. februārī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības projekta SmartHR Latvija seminārs - paneļdiskusija par HR digitalizāciju un procesu automatizāciju.

Vēsturiski personāldaļas departaments ir bijis uzņēmuma centrā, taču cilvēkus pārvaldījis it kā atstatus no pārējās organizācijas. Šī HR loma strauji mainās, pateicoties tieši digitālo tehnoloģiju sasniegumiem, īpaši SaaS (Software as a Service) un tās cilvēkresursu pārvaldības programmas (human capital management - HCM), kas tiek izvietotas mākoņu platformās, nevis vietnēs.

Bet ko tas viss nozīmē, izņemot to, ka tas ir moderns un kaprīzs 21. gadsmita "trends"? Un kā tas ietekmē personālvadības biznesu?

Digitalizācijas popularizēšanās radījusi revolūciju tieši tajā, kā HR kalpo vadītājiem un darbiniekiem. Augstāk pieminētās mākoņtehnoloģijas un mobilā funkcionalitāte integrē HR darbu ikdienas biznesa struktūrās. Personāla nodaļa var radīt un dot tādu uz datiem balstītu ieskatu, kas uzlabo darbinieku veiktspēju un tādējādi – vispārējo organizācijas sniegumu.

Tāpat kā digitālās tehnoloģijas ir mainījušas mūsu ikdienas dzīvi, tagad tās ir ienākušas biznesā caur HR kanālu un pārveido arī pašu darbinieku paradumus un uzskatus par personālvadību. Tās ļauj izmantot datus un analītiku, uzlabot darbinieku pieredzi, piedāvāt darbiniekiem pašapkalpošanās rīkus, un uzņēmumiem kļūt konkurētspējīgiem cīņā par talantu.

Ar ko sākt? Tas nu ir jautājums pašam profesijas standartam. Svarīgi ir saglabāt vēsu prātu. Sāciet ar pašiem vienkāršākajiem jautājumiem. Piemēram, "kādi HR procesi varētu tikt digitalizēti manā uzņēmumā?" (prombūtnes uzskaite, atvaļinājumu plānošana, komandas veidošana, slēpto līderu noteikšana, motivācijas veicināšana, apmācības, atalgojuma sistematizēšana, talantu atlase).

Vienas konkrētas atbildes nav, taču uzskatām, ka tā jāmeklē tieši diskusijās ar HR nozares speciālistiem un tehnoloģiju ekspertiem.
26.02.2019 | Teikums | 14:00 - 17:30
13:30 - 13:50
Reģistrēšanās
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru HR vadību un tehnoloģijām
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.30-15.30
I DISKUSIJA
HR tehnoloģijas: ko var un ko nevar digitalizēt personālvadībā?
Moderatore:
Ilze Indrēvica
Līderības jomas attīstības vadītāja Luminor Grupā

Pieredzējusi līderības un organizāciju attīstības eksperte, konsultē biznesa vadībā, komandas attīstībā un darbojas kā karjeras eksperte un koučs. Šobrīd Luminor līderības jomas vadītāja Baltijā.
Biznesa attīstības un personāla vadītājs, vadības konsultants un TRIVIUMS treneris ar vairāk nekā 20 gadu starptautisku pieredzi. Šobrīd lasa lekcijas un vada diplomdarbus Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga) un ir kompānijas Tilde starptautiskā biznesa attīstības vadītājs.
Talentor Latvia partnere kopš 2009.gada. Pieredzējusi augstākā līmeņa vadības pozīciju atlases projektu vadītāja, kas specializējas līderības kompetenču novērtēšanā, atlases projektu vadībā, koučingā un apmācību vadīšanā.
Interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online Latvia vadītājs. Pievienojies CV-Online pirms gandrīz 20 gadiem, strādājot sākumā pārdošanas un vēlāk vadības jomā, attīstot to par nozares vadošo uzņēmumu. Viens no darba tirgus un personāla atlases nozares viedokļa līderiem. Ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē.
LASAP valdes priekšsēdētāja. Finanšu nozares asociācijas Stratēģiskās komunikācijas vadītāja. #strādājebkur vēstnese un trīs dēlu mamma. PR profesionālis sirdī un galvā (ar cilvēcīgu un pozitīvu attieksmi pret darbu un dzīvi).
Uzņēmuma airBaltic viceprezidente personāla vadības jautājumos. Alīna airBaltic strādā kopš 2011. gada un atbildēja gan par HR informāciju sistēmām un procesiem, gan digitālo risinājumu ieviešanu uzņēmumā.
Uzņēmuma INTEA vadītājs, kuru izveidoja 2009. gadā kopā ar draugu un uzņēmuma līdzdibinātāju Sergeju. Tagad INTEA ir lielākais e-apmācību uzņēmums Baltijā ar 10 gadu pieredzi un vairāk kā 40 darbiniekiem. Raivis pārzina e-apmācību jomu no pašiem pamatiem un ir veiksmīgi realizējis vairāk kā 200 projektus sadarbībā ar Baltijas lielākajiem uzņēmumiem. Ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un biznesa vadībā Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).
15.30-16.00
Pauze
(kafija, vīns, eklēri)
16.00 - 17.00
II DISKUSIJA
HR digitalizācija: ko tā nozīmē komunikācijai ar cilvēkiem?
Starptautiskā personālvadības tehnoloģiju uzņēmuma CakeHR dibinātājs un vadītājs, topa "Forbes 30 under 30" uzņēmējs, bakalaura grādu uzņēmējdarbībā ieguvis Bredfordšīras universitātē Lielbritānijā.
HR profesionālis ar prātu pasaulē un sirdi Latvijā. Īsteno plaša mēroga HR projektus Baltijā, NVS valstīs un augošajā Vidusāzijas ekonomikā, vada mācības un stratēģiskas sesijas organizācijām un to vadības komandām.
Inetai ir vairāk kā 12 gadu pieredze HR jomā IT uzņēmumos vairāku HRM risinājumu ieviešanā uzņēmumā. Šobrīd Visma Enterprise un Visma Consulting personāla direktore.
TRIVIUMS valdes locekle un klientu attiecību direktore. Inesei ir gandrīz 20 gadu pieredze dažādu mācību risinājumu veidošanā vadības, pārdošanas un komunikāciju jomās. Savā praksē daudzkārt pārliecinājusies, ka gudrs un mērķtiecīgs ieguldījums darbinieku attīstībā pozitīvi ietekmē uzņēmumu/organizāciju rezultātus.
Zalaris HR Services Latvia Baltijas reģiona vadītāja. Zalaris – vadošais HR ārpakalpojumu sniedzējs Eiropā. Mūsu misija – vienkāršot klientu HR procesus, izmantojot inovatīvus risinājumus.
Katri Vintiša darbojas stratēģiskajā cilvēkresursu vadības jomā vairāk nekā 20 gadus. Kopš 2018. gada aprīļa Katri ir pievienojusies valsts pārvaldes cilvēkresursu vadības komandai Valsts kancelejā, iesaistoties tādos Valsts kancelejas projektos kā CIVIS – vienotās cilvēkresursu vadības platforma - un inovāciju laboratorija cilvēkresursu jomā, lai panāktu uzrāvienu cilvēkresursu vadības procesu efektivitātē, kura nav iespējama bez mūsdienīgām tehnoloģijām un mākslīgā intelekta palīdzības. Kā labāk izmantot milzīgās iespējas, ko sniedz dati par valsts pārvaldē nodarbinātajiem, lai jēgpilni virzītu attīstību – tas ir Valsts kancelejas uzmanības priekšplānā arī Valsts pārvaldes reformu plāna 2020 kontekstā.
Lumina Learning kopienas veidotāja Baltijas valstīs un International Coach Federation (ICF) Latvijas nodaļas vadītāja. Pārliecināta, ka HR tehnoloģijas, kas savieno cilvēku intuīciju ar jaunākajiem biznesa psiholoģijas pētījumiem par personību un darba sniegumu, rada cilvēkos vēlmi mainīt paradumus, paātrina komandu biedru pielāgoties spēju un veidot spēcīgas personīgās un profesionālās attiecības.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
15.02.2019, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN !

(Iekļauta kafija, vīns, eklēri un diskusijas pēc semināra )
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv