GUDRA
darba vieta
SMART HR diskusijas un pieredzes apmaiņa, ekspertu viedokļi un darbnīcas
Ar zināšanām dalīsies
25.01.2018. kopstrādes telpās "Teikums" notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs par darba vietas tendencēm 2018. gadā.

Jau sen aiz muguras ir laiks, kad ar darbu tika saprasts tikai pats process, neņemot vērā vides vai cilvēkfaktorus. Arvien vairāk uzņēmumu sāk apzināties atbilstošas darba telpas, atbilstošu fizisko un psiholoģisko apstākļu, koleģiālo attiecību un kopējās atmosfēras saikni ar darbinieku produktivitāti, efektivitāti un iesaisti. Telpas, kurās uzturamies, veido gan mūs pašus, gan mūsu rīcību. Tās atstāj iespaidu uz mūsu psiholoģisko labklājību, pašsajūtu un kreatīvo izpildījumu. Daudzi no mums dažkārt pavada vairākus gadus strādājot vienā telpā vai iespējams pat pie viena darba galda, tāpēc liekas saprotami, ka šī nemainīgā vide būtu jāorganizē un jāoptimizē vislabākajā iespējamajā veidā. Un, kad tas nonāk līdz darbavietas iekārtošanai, var izskriet cauri dažiem interjera dizaina žurnāliem, ja tas, ko vēlaties, ir moderns birojs. Vai arī ļaut, lai zinātne nosaka jūsu izvēles. Balstoties uz atklājumiem psiholoģijā un neirozinātnē, ir vairāki soļi, kurus var spert, lai ilgtermiņā izveidotu viedu darba vidi, kas atbilstu gan uzņēmuma, gan darbinieku vajadzībām.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem, kā arī klātienē izmēģināt un pārbaudīt praksē jaunākos personāla vadības rīkus un metodes.

25.01.2018. 15:00 - 19:00
14:30 - 14:50
Reģistrēšanās
15:00 - 15:15
Iepazīstināšana ar projektu "SmartHR Latvija"
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
15.15-15.45
Kam jāpievērš uzmanība veidojot iedvesmojošu darba vidi?
Oļegs Ņikitins,
Teikums stratēģijas vadītājs, Hanner
"Meklējam radošu telpu!" Diezgan bieži gan lieli, gan mazi uzņēmumi vēršas pie Teikuma ar šādu vēlmi. Radoša telpa: kas nosaka mājas vai istabas radošuma pakāpi? Kādas īpašības tai piemīt? Vai telpā, kuru dēvē par radošu, vienlīdz produktīvi var darboties ikkatra amata pārstāvji?

Šajā īslekcijā uzņēmumu vadītāji un personālvadības speciālisti uzzinās, vai ieguldījums biroja interjerā vienmēr atmaksājas un kā panākt, lai birojs veiksmīgi pilda savas pamatfunkcijas: ļauj strādāt produktīvi, veicina komunikāciju un komandas darbu uzņēmumā.
15:45 - 16:15
Draugiem Group pieredze darba vides veidošanā
Kā Draugiem Group soli pa solim darba vidi padara gudru, investējot ne tikai tehnoloģijās un risinājumos, bet arī komandas sajūtās.
Prezentācijā tiks runāts par darba vides uzlabošanu bez milzu investīcijām, par pasākumiem, kas veicina produktivitāti, par komandas iniciatīvas veicināšanu un kā šada investīcija atmaksājas uzņēmumam.
16:15- 16:45
Organizational Fitness – the work environment's role in mastering adaptability
Gabor Paukovics
Strategic Project Manager CEE region, Kinnarps / Krassky
Since the question of wellness and health of the organization has been trending lately, more attention is being paid to improving employee work experience. This includes looking back into the history of work environment and seeing future workspace industry trends. In the seminar we are going to discuss which is better efficient vs effective? And whether weigh in favour of robust or resilient systems?

Organizations should be motivated and well informed enough to build their own work environments and move away from letting others decide how those should be.

16:45 - 17.15
Pauze ieelpai (kafija, vīns, sarunas)
17:15 - 18:15
Ekspertu darbnīcas (darbnīcas notiek paralēli)
Praktisko skaņu ietekmes darba vidē
Uldis Kapaklis,
Kangars & Kapaklis - Praktiskā akustika un dizains
Lielākā daļa no darba vietām modernajos birojos nevar lepoties ar veicamajai funkcijai atbilstošu skaņas vidi… Atbalsis, iekārtas, pastāvīgs trokšņu fons…. Slikta akustiskā vide tiešā veidā negatīvi ietekmē darba efektivitāti un mazina darbinieka dzīves kvalitāti. Uzkrātais nogurums un stress darba vietā mazina motivāciju un rada izdegšanas riskus.

Darbnīcā pārrunāsim praktiskus soļus, kā uzlabot darbinieku labsajūtu izmantojot jau pieejamos resursus, kā arī apskatīsim profesionālos risinājumus un to pielietojumu.
Darba produktivitāte, kā mainīgs lielums uzņēmumā
Lielu daļu dzīves mēs pavadām darbā, taču nevienam nav noslēpums, ka ne viss pavadītais laiks ir produktīvs. Lai gan mēs saprotam, ka nav iespējams 8h dienā izmantot ar vienādu koncentrēšanās spēju un enerģiju, mēs zinām cilvēkus, kas paspēj izdarīt vairāk tajā pašā laikā, kad citi to nevar. Ko uzņēmums var darīt, lai palīdzētu darbiniekiem atjaunot enerģiju un koncentrēšanās spējas? Kas palīdz uzturēt produktivitāti gan individuāli, gan komandās un kā to nomērīt?
Gudra darba vieta
Ieva Vaine,
Psiholoģe, TRIVIUMS apmācība komunikāciju trenere un pasniedzēja
Mēs visi zinām kā izvirzīt SMART principa mērķus, daudzi no mums pazīst to gandarījuma pilno sajūtu savus mērķus sasniedzot. Ko varam darīt, lai uzņēmuma mērķi kļūtu aktuāli ne tikai vadītājiem? Ko varam darīt, lai mēs būtu patiešām SMART. Piecas idejas gudrai darba vietai, darba komandai un sadarbības veidošanai!
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

45 EUR + PVN

"Cīruļa biļete" piesakoties līdz 15.01.2018
35 EUR + PVN(iekļauta kafija, vīns un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies
Izvēlieties interesējošo ekspertu darbnīcu
Maksājumu veikšu kā privātpersona
Dalībnieku skaits
+
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums"

Gustava Zemgala gatve 78

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv