SEMINĀRS
New_Gen
HR
rīki un pakalpojumi
HR rīki, tehnoloģijas un pakalpojumi
Līdz šim atklātākā HR risinājumu prezentācija Latvijā
Viss, ko vienmēr esat vēlējušies pajautāt pakalpojumu sniedzējiem - šeit jūs to varēsiet
40
Uzņēmumi un risinājumi
Pasākumā piedalīsies uzņēmumi un risinājumi, lai parādītu labāko/jaunāko, ko var nodrošināt HR profesionāļiem Latvijā
2
2 minūtes
Katram pakalpojuma sniedzējam būs tieši 2 minūtes laika, lai prezentētu sevi un atbildētu uz jautājimiem
100%
Caurredzamība
Jā - šeit drīkstēs uzdot visus jautājumus, kurus vien vēlēsities. To būs iespējams darīt gan skaļi, gan anonīmi izmantojot aplikāciju.
25.09.2018 | Teikums | 15:00 - 18:30
Jaunās paaudzes rīki un pakalpojumi cilvēku vadībā

Cilvēkresursi ir viena no tām nozarēm, kas nav pieminēta zinātniskās fantastikas grāmatās, un, šķiet, neviens neizaug ar ideju revolucionizēt tehnoloģijas šajā konkrētajā tirgū. Tradicionāli HR vienmēr tika uzskatīts par vairāk administratīvu nozari, kurā tiek pieņemti ar atalgojumi saistīti lēmumi, cilvēki tiek pieņemti vai atlaisti, un tiek organizētas komandu veidošanas aktivitātes.

Darba vide mainās un līdz ar to mainās arī tehnoloģiju un inovāciju pieejamība darbinieku un procesu vadībā, rezultātu prognozēšanā un kopējā organizāciju pārvaldībā. HR mainās! Mācīties no lieliem un stabiliem uzņēmumiem, kas gadiem ilgi attīstījuši tehniku un procedūras, pierādot to efektivitāti - tā bija ierasta prakse. Attīstoties personāla vadības nozarei, aizvien vairāk piemēru rada tieši jaunie, strauji augošie uzņēmumi, kas parāda "jauno" ceļu. Tie ir elastīgi, eksperimentāli un savā ziņā pat celmlauži.

Jaunie uzņēmumi inovē un eksperimentē, radot jaunas iespējas nākamajiem, kas no jauna rada pieprasījumu pēc jaunām metodēm un rīkiem, kas savukārt rada vēl vairāk iespēju. Tas viss veido veselīgu inerci progresam.

Jaunais HR laikmets kā vienu no svarīgākajām vērībām ir izvizrījis tieši informētību - būt informētam par iespējām un spēt izvērtēt to labāko izmantošanu.

Rīgā ir vairāk nekā 60 dažādu uzņēmumu un projektu, kas palīdz personāla vadībai un cilvēkresursu nozarei! Nemaz nerunājot par individuālajiem ekspertiem, kas ar savu pieredzi un zināšanām veicina uzņēmumu attīstību.

Kādi uzņēmumi un risinājumi var palīdzēt piesaistīt darbiniekus? Kādi - iesaistīt un motivēt? Kas palīdz darbiniekiem uzlabot produktivitāti , kas - attīstīt komandas kompetences un līderību? Kādas ir Latvijā sniegtās iespējams, izvēloties digitālu darbinieku apmācību, un kādas - to darot tradicionāli?
Rīki
Pakalpojumi
Jauni vai zināmi
... rīki
Personālvadības programma
Online personālvadības programma, kas tūkstošiem lietotāju visā pasaulē ik dienu palīdz vadīt uzņēmuma personālu ērtāk un produktīvāk.
Iesaistes un motivācijas platforma
Motivācijas platforma, ar ko apbalvot darbiniekus par lojalitāti, ļaujot pašiem izvēlēties interesējošos labumus, radīt pozitīvu motivāciju, kā arī veicināt iesaisti un darba produktivitāti.
Līderu, komandu un kultūras attīstība
Inovatīvi, zinātnē balstīti, praktiski, ar cilvēciskām vērtībām piesātināti novērtēšanas un attīstības rīki, kurus integrē organizācijas attīstības risinājumos.
Darbinieku labsajūta
Platforma, kura motivē nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniedzot iespēju vērot, kā tas ietekmē darba produktivitāti un palīdz efektīvāk paveikt ikdienas plānotos darbus.
Pulsa aptaujas
Komunikācijas un iesaistes monitoringa rīks, kas regulāri veic īsas, anonīmas pulsa aptaujas, lai noteiktu, cik iesaistīti jūtas darbinieki un kas darāms, lai iesaiste uzlabotos.
Apmaksātas darbinieku pusdienas
Kā vēl labāk konkurēt darba tirgū? Izmēģiniet jaunumu - apmaksātas pusdienas. Motivio Meals ir mobilā lietotne darbinieku pusdienu un biznesa maltīšu apmaksai.
E-apmācību veidnes
Īpaši jūsu uzņēmumam veidoti e-apmācību templeiti (veidnes). Kas ļauj izveidot e-apmācību kursus 5 reizes ātrāk un lētāk. Templeiti paver lielākas iespējas kursus izstrādāt uzņēmuma iekšienē cilvēkiem, kas nav ne dizaineri ne programmētāji.
Personāla atlasei
EasyCruit sistēma nodrošina ātru sludinājumu sagatavošanu un publicēšanu, ērtu kandidātu pieteikšanos un novērtēšanu, efektīvu komunikāciju un GDPR prasību ievērošanu.
Employee hours
Begin work time management platform is the next generation of affordable attendance tracking software. It combines web-interface with mobile app and biometric access terminal.
HR management
HRB Portal - HR management solution for companies with distributed workforce. Ensuring legislation compliance, cost optimization and revenue increase.
Jauni vai zināmi
... pakalpojumi
Vadības konsultācjas
Vadošais konsultāciju uzņēmums Baltijas valstīs, kas, atbilstoši visaugstākajiem profesionālajiem standartiem, sniedz konsultācijas personāla vadības jomā.
Kopstrādes telpas
Dinamiskas un atklātas kopstrādes un pasākumu eksperimentālās telpas, kurās attīstītas uzņēmumi, rodas personības un jaunas idejas.
Apmācības
Pakalpojuma sniedzējs organizē atvērtos kursus un mācības uzņēmumos, veidojot īpaši pielāgotus risinājumus, kā arī sniedz vadības konsultācijas un organizē mācību pasākumus.
Komandu diagnostika un attīstība
Programmas balstās uz pieredzes pieeju izglītībā jeb pieeju mācīties darot, kas ietver sadarbības veidošanu, lai nonāktu pie "taustāma" rezultāta.
Darba pasākumi
Platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā.
Darbinieku iesaiste
Zinātniskā pieejā balstīti organizācijas kultūras un darbinieku iesaistīšanās pētījumi, kas ļauj uzņēmumiem īstenot pierādījumos balstītu cilvēku vadīšanu.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās
13.09.-25.09.2018

45 EUR
+ PVN

"Cīruļa biļete" cena, piesakoties līdz 12.09.2018 35 EUR + PVN

(iekļauta kafija, vīns, eklēri un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv