26.maijs 2022.gads
Seminārs:
HR Tehnoloģijas / Technology HR
Seminārā piedalās:
2022.gada 26. maijā norisināsies "SmartHR" komandas rīkotais ikmēneša seminārs: HR Tehnoloģijas - seminārs, expo, darbnīcas.

Semināru iespējams apmeklēt klātienē, kā arī skatīties tiešraidē!

Pēdējo 5 gadu laikā, īpaši pēdējos divos, ievērojami mainījusies personāla vadības un personāla vadītāju loma uzņēmumā, iekļaujot arī tehnoloģiju ieviešanu un procesu automatizēšanu, kā vienu no galvenajiem "Jaunās personāla vadības" stūrakmeņiem.

Darbinieku atlases sistēmas, darbā ievadīšanas automatizētie risinājumi, e-mācības un apmācību platformas, tā ir tikai aisberga redzamā daļa HR risinājumu jūrā, kas ļauj "uzņēmuma kuģa kapteinim" pieņemt datos balstītus lēmumus.

Kādas ir jaunākās tehnoloģijas un kā tās var atvieglot ikkatra personāla vadītāja ikdienu?

Semināru viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem un dalīties zināšanās ar citiem savas nozares ekspertiem.
26.05.2022.
14:00 - 17:00
13:30 - 13:55
Reģistrēšanās
PREZENTĀCIJAS
14:00 - 14:35
HR Procesu digitalizācija Latvijas uzņēmumos
Nauris Vītols un Kristīne Dudko, SmartHR konsultācijas
2018. gada pētījumā tika noskaidrots, ka gandīz puse no Latvijas uzņēmumiem pārvaldīja cilvēkresursu vadības procesus, neizmantojot tehnoloģiskos risinājumus. Ir pagājuši 4 gadi un šobrīd šādu uzņēmumu Latvijā ir mazāk par 14%, turklāt 49% no uzņēmumiem, kas procesus ir digitalizējuši, izmanto divus vai vairāk HR rīkus. Kuri procesi visbiežāk tiek digitalizēti, kāda ir digitalizācijas cena un lielākie šķēršļi? Dalīsimies ar pētījumu rezultātiem pēc vairāk kā 150 Latvijas uzņēmumu intervijām.
14:35 - 15:05
Pilna cikla talantu vadība motivētam darbiniekam
Inga Jēgina, VISMA Klientu panākumu vadītāja
Ikvienam uzņēmumam svarīgi ir talantīgi, mērķtiecīgi un spējīgi darbinieki. Taču šādu darbinieku piesasite un nolīgšana darbam ir tikai puse no uzvaras. Svarīgi ir arī spēt šos talantus noturēt. Lai uzturētu darbinieku motivāciju, liktu tiem justies saprastiem un novērtētiem, svarīgi spēt paskatīties uz esošo situāciju kopumā un saskatīt attīstības iespējas. Uzņēmuma vadībai un personāla speciālistiem tas rada izaicinājumu, apkopot visus datus un saprast, kas katram darbiniekam nepieciešams. Šo uzdevumu palīdz atvieglot dažādi digitālie instrumenti, tostarp arī Visma piedāvātais risinājums Visma Talent Solutions.
15:05 - 15:35
Darbinieku bonusu pārvaldības automātika
Valdis Bergs, Mobilly vadītājs
Apskatīsim bonusu veidus, pārvaldības rīkus un automatizācijas pieredzi Latvijā un citās Eiropas valstīs.
15:35 - 16:05
Atlases procesu automatizācija 2 mēnešu laikā
Ivonna Baumane, BTA Baltic Insurance Company AAS Personāla vadītāja
Kā jau daudziem uzņēmumiem, arī mums HR procesu digitalizācija un automatizācija ir stratēģisko mērķu sarakstā.

Dalīšos mūsu pieredzē, par atlases procesu digitalizāciju, iekļaujoties ambiciozā 2 mēnešu termiņā - plāns, izpildījums, rezultāti un lielākās atziņas.
16:05 - 16:35
Pauze ieelpai / Tehnoloģiju "mini-expo"
(kafija, vīns, eklēri un sarunas)
16:35 - 17:35
DARBNĪCAS
E-mācību satura sagatavošana un e-mācību procesa palaišana un īstenošana organizācijā
Imants Felsbergs, CSolutions Biznesa attīstības departamenta vadītājs
Darbnīcas mērķis: Sniegt dalībniekiem izpratni par to, kas ir e-mācību saturs, kādās formās tas var eksistēt, kādi ir e-mācību organizēšanas formāti un kā izpaužas e-mācību organizēšanas process e-mācību platformās (uz Cloudstudy.lv piemēra bāzes).

- Parunāsim par to, kas ir "e-mācību saturs", kādās formās tas mēdz būt
- Kā izvēlēties pareizāko e-mācību formātu konkrētai e-mācību programmai un/vai mērķauditorijai
- Iemācīsimies veidot e-mācību saturu un sagatavot to iekļaušanai jebkurā e-mācību platformā
- Izveidosim mūsu darbnīcas organizācijas kontu e-mācību platformā "Cloudstudy" un palaidīsim e-mācības mūsu darbnīcas dalībniekiem
Dizaina domāšanas metodes HR digitalizācijas problēmu risināšanā
Katri Vintisa, SIA HR Laboratory mentore
Katri Vintiša darbojas stratēģiskajā cilvēkresursu vadības jomā vairāk nekā 20 gadus. Bijusi daļa no valsts pārvaldes cilvēkresursu vadības komandas Valsts kancelejā, kā arī iesaistījusies tādos Valsts kancelejas projektos kā CIVIS – vienotās cilvēkresursu vadības platforma - un inovāciju laboratorija cilvēkresursu jomā. Uzņēmuma HR Laboratory dibinātāja.

Darbnīcas dalībniekiem būs iespēja praktiski darboties, pētot galvenās HR digitalizācijas problēmas savā uzņēmumā, dalīties ar pieredzi, un tuvāk iepazīties ar "dizaina domāšanas" metodēm.
Tehnoloģiju "mini-expo"
Seminārā būs iespēja apskatīt dažādus risinājumus un izmēģināt tos darbībā.
 • Darbinieku piesaiste
  SocialSeeder
  No darbiniekiem, par zīmola vēstnešiem. Iesaistiet savus esošos darbiniekus jaunu talantu piesaistē, izmantojot iekšējās komunikācijas tehnoloģijas. Analizējiet rezultātus un uzlabojiet talantu piesaistes stratēģiju.
 • Darbinieku atlase
  Recruitee
  Pilnībā automatizēts talantu atlases process, kas ļauj sadarboties atlases komandai, vadītājiem un lēmuma pieņēmējiem, samazinot atlases laiku un atvieglojot darbu. E-pastu automatizācija, interviju plānošana un kandidātu novērtēšana.
 • Iekšējā komunikācija
  GuavaHR
  Iekšējās komunikācijas risinājums ar "core hr" iespējām, kas ļauj izmērīt un analizēt informācijas apriti uzņēmumā, segmentēt komunikācijas kanālus un sniedz darbiniekam visu nepieciešamo informāciju vienuviet. Īpaši pielāgots ražošanas uzņēmumiem.
 • HRIS (Core HR)
  Ezuro
  Pārvaldiet visus savas kompānijas iekšējos procesus vienuviet. Ezuro ērtā veidā ļauj atrast darbinieku kontaktinformāciju, pārskatīt un rediģēt darbinieku amatus, pienākumus un atbildības jomas no Jums ērtākās vietas un ierīces.


 • Apmācību vadība
  Coursy

  Baltijas vadošā automatizētā e - mācību sistēma, kas paātrina un sistematizē darbinieku integrāciju, izglītību, apmācību, novērtēšanu, sertifikāciju, ietaupa laiku un palielina darbinieku produktivitāti.
Seminārs notiek:
JAUNĀ TEIKA

Gustava Zemgala gatve 74a,
Pasākumu vietā: FANTADROMS

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv