Seminārs: Individualitāte un iekļaušana uzņēmumā
Seminārā piedalās:
20. februārī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - "Individualitāte un iekļaušana uzņēmumā."

Jau šobrīd darba tirgū vienlaikus ir veselas piecas paaudzes, katra ar savām interesēm un vajadzībām. Šis varētu būt viens no sarežģītākajiem uzdevumiem vadībai - veidot saderīgu, uz sasniegumiem vērstu komandu, kurā katrs jūtas novērtēts un atzīts, kā personība. Iekļaujot darba vidē dažādu vecumu, dzimumu, nacionalitātes, seksuālās orientācijas, reliģiskās pārliecības, prasmju, fizisko spēju ( cilvēkus ar invaliditāti ) un uzskatu cilvēkus, darba devējs demonstrē cieņu pret viņu individualitāti.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Ceturtdiena, 20. februāris
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30

13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20 - 14.50
Vai visas paaudzes Latvijas darba tirgū tiek vienlīdz novērtētas?
Anta Praņēviča
Member of the board/Survey team leader, Fontes Vadības Konsultācijas
2019. gada atalgojuma pētījumā pamanījām satraucošu tendenci –darbiniekiem pēc 42 gadu vecuma vidējais atalgojums sāk strauji krist, un 50 gadus vecs darbinieks Latvijā saņem vidēji tikpat, cik 27 gadus vecs, bet 60 gadus vecs darbinieks tikpat, cik 25 gadus vecs darbinieks. Kāds tam ir iemesls? Vai tam ir risinājums? Kāpēc tas ir svarīgi? Uz šiem jautājumiem atbildes prezentācijā.
14.50-15.20
Vai cilvēks mainās? (Jā! Varbūt?)
Gita Meldere
Lumina Learning Partnere Baltijā
Personību un komandu attīstības koučs
Šāds jautājums ir pastāvējis vienmēr un ir daudzu diskusiju avots. Šķietami filozofisks, bet, ja par to domājam, jautājums kļūst ļoti personisks un ikdienā ik uz soļa klātesošs. Visbiežāk to uzdodam sev tieši saspīlētu attiecību gadījumos, neatkarīgi vai tas ir ar kolēģi vai ģimenes locekli, kura rīcība vai (bezdarbība) izraisa sāpes.
15.20 - 15.50
Diversity – ko tas dod biznesam un organizācijai
Olga Dzene
līderības attīstības eksperte, TRIVIUMS trenere un koučs
Pēdējos gados (2000.-2018.), populācijas migrācija sasniedz 85 miljonu cilvēku, kas ļoti ietekmē situāciju ar darba resursiem visā pasaulē. Šobrīd tirgū ir 5 aktīvas paaudzes. Cilvēku resursu dažādība organizācijās augs arī nākotnē. Ko tas dod organizācijām, komandām, klientiem, darbiniekiem? Tās ir grūtības, šķērslis vai jaunas, papildus iespējas attīstībai? Kādā veidā tas ietekmē organizācijas reputāciju, klientu apkalpošanu, produktu attīstību un darbinieku apmierinātību?
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Cieņa. Sadarbība. Piederība. Līderība. Nākotnes līdera prasmes organizācijas attīstībai.

PIETEIKŠANĀS DARBNĪCAI SLĒGTA
Iveta Apine
Systemic work trainer, coach and consultant
Systemic Constellations Center Riga
Meistarklasē izskatīsim tēmas, kas saistītas ar cieņu, atšķirību pieņemšanu un izmantošanu kopīga rezultāta sasniegšanai. Izpratīsim, kā katras paaudzes vērtības ietekmējusi ar plašāku kontekstu saistītā izcelsme un vēstures; kā paaudžu sadarbību ietekmē cilvēku individuālā pieredze un raksturs. Un, pats būtiskakais, noskaidrosim, kā veidot attieksmi labai sadarbībai un ko darīt situācijās, kad veidojas sarežģījumi.

Meistarklasi vada Iveta Apine, organaizāciju konsultante un vadības koučs, Systemic Constellations Center Riga dibinātāja
Mūsu foršie darbinieki!
Inga Muižniece
Sociālā uzņēmuma "Sonido" īpašniece
Daudz ir runāts par to, kā nodarbināt un integrēt darbā cilvēkus ar invaliditāti, bet bieži vien neviens nedzird par uzņēmēju ikdienu, kuri tos nodarbina. Tādēļ vēlos sniegt ieskatu Sociālā uzņēmuma "Sonido" ikdienā, kur 60% nodarbināto ir cilvēki ar invaliditāti (ikdienā saucam par foršajiem). Tā nebūs klasiska lekcija un nebūs gatavas receptes.
Dzīvi nemēra gados, bet pieredzē!
Gundega Kirilka
SIA Rimi Latvia, Personāla vadītāja
Spēja apkalpot simtiem klientu ik dienu, atcerēties preču kodus, apgūt jaunas tehnoloģijas - varētu šķist, ka mazumtirdzniecības dinamiskā darba ikdiena pa spēkam tikai gados jaunam un enerģiskam cilvēkam.

Tomēr mēs, Rimi, esam pārliecinājušies, ka tieši tikpat lieliski ar darba ikdienu tiek galā arī mūsu pieredzes bagātie darbinieki – viņi ir atbildīgi, centīgi, atsaucīgi un uzmanīgi.

Rimi Latvia strādā vairāk nekā 1900 darbinieki vecumā virs 50 gadiem. Rimi darbiniekiem ir iespēja izmēģināt spēkus dažādos amatos, un vecums šajā ziņā nav šķērslis!

Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
10.02.2020, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN

(Iekļauta kafijas pauze, diskusijas un lektoru prezentācijas pēc semināra)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv