IZAUGSME UN ATTĪSTĪBA
E-APMĀCĪBAS
Par / Pret
SMART HR diskusijas un pieredzes apmaiņa, ekspertu viedokļi un darbnīcas
Ar zināšanām dalīsies
21.09.2017. kopstrādes telpās "Teikums" notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SMART HR" seminārs par izaugsmi un attīstību.

Šajā seminārā tiks apspriesta tradicionālo apmācību un e-apmācību mijiedarbība, plusi un mīnusi katrai no "frontēm", apskatīsim pasaules tendences apmācību jomā, Latvijas izstrādātāju pieredze pasaules un vietējā tirgū, kā arī pieredzes stāsti par veiksmīgas izaugsmes un mācību kultūras veidošanu.

Darbnīcās būs iespēja tuvāk iepazīties ar inovatīviem apmācību risinājumiem, noskaidrot interesējošos jautājumus par e-apmācībām, to ieviešanu un tehnoloģijas ienākšanu tradicionālo apmācību veidošanā.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem, kā arī klātienē izmēģināt un pārbaudīt praksē jaunākos personāla vadības rīkus un metodes.

21.09.2017. 16:00 - 20:00
15:30 - 16:00
Ierašanās
16:00 - 16:10
Iepazīstināšana ar projektu "SmartHR Latvija"
Juris Zalāns, CEO with Benefits
Mūsu misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
16:10 - 16:30
Digitalizācija var palīdzēt darbinieka apmācībā, bet vai tā var aizvietot cilvēku?
Zane Grundiņa-Arāja, SIA Olimpiskais sporta centrs, CEO; Biznesa attīstības konsultante
Uzsākot darba gaitas jaunā uzņēmumā, tas, vai darbinieks jūtas apmulsis, uztraukts un nedrošs, ir atkarīgs no viņa kompetences un spējām pielāgoties. Tas, kas šajā posmā ir vissvarīgākais ir arī visvienkāršākais, bet tajā pat laikā mūsu ikdienas skrējienā grūti nodrošināmais - atbalsts, palīdzīga roka un iedrošinājums. Ticiet vai nē, bet to nevar dot IT risinājumi, apmācību platformas un programmas, kas sniedz saturisku atbalstu, bet ne drošības izjūtu. To var dot tikai kolēģi, kas pirmajās dienās ir blakus un palīdz iejusties. Vai tas ir efektīvi un viegli izdarāms?
16:30 - 17:00
Jauktā apmācība: kā mainīt pieeju darbinieku attīstībai tehnoloģiju laikmetā?
Raivis Freimanis, INTEA izpilddirektors
Maija Dobele, BLEND Consulting Organizāciju attīstības konsultante
Pasaule mainās straujāk nekā organizācijas spēj pielāgot savas mācību programmas darbinieku vajadzībām. Tajā pat laikā darbiniekiem trūkst laika zināšanu un prasmju attīstībai. Kā ir jāmaina pieeja darbinieku attīstībai? Kādas tehnoloģijas un metodes var palīdzēt?
17:00 - 17:30
Kā izveidot uz biznesa rezultātiem orientētu mācību vidi?
Alīna Hindogina, LMT Piedāvājumu apmācību speciāliste
Kā panākt, lai mācīšanās būtu aizraujošs process, lai darbinieki justos motivēti mācīties un novērtētu mācīšanos kā būtisku aspektu savā profesionālā izaugsmē? Kā rīkoties, lai aktuālā informācija operatīvi sasniegtu darbiniekus ērtā un viegli uztveramā veidā? Kā uzņēmuma vadība var būt droša, ka darbinieki labi pārzina pakalpojumus un spēj piedāvāt klientam piemērotāko?
17:30 - 17:50
Pauze ieelpai (kafija, vīns, sarunas)
17:50 - 19:00
Ekspertu darbnīcas (darbnīcas notiek paralēli)
Apmācību optimizēšana uzņēmumā: kā izvēlēties apmācības, kuras digitalizēt un kuras nē?
Kaspars Bernāns, Passenger Service Manager at Havas Latvia
Lai uzlabotu darba kvalitāti, nodrošinātu ar atbilstošajām zināšanām un attīstītu savu uzņēmumu kopumā, darba devējam ir jāinvestē finanses un laiks savā darbiniekā. Kā zināt vai digitālās apmācības ir nepieciešamas un, ja tā, kā tās vadīt?

Kaspars dalīsies pieredzē par to, ko uzņēmums var iegūt un ar ko riskē, pārvietojot noteiktas apmācības digitālajā vidē.
Plusi un mīnusi e-apmācībām lielā uzņēmumā
Sanita Kļaviņa, mācību vadītāja Rimi Baltic Group
Attiecībā uz e-apmācībām nav par vai pret, bet par un pret. Biznesa joma, konteksts un mērogs kādā uzņēmums darbojas, situācija konkrētā uzņēmumā, uzņēmuma mērķi un veselais saprāts nosaka to vai e-apmācības konkrētā situācijā ir labākais risinājums. Vienas un tās pašas problēmas atrisināšanai, e-apmācības var būt pats piemērotākais risinājums vienā uzņēmumā un pilnīgi nederīgs citā.
Kā iemācīt darbiniekus pieņemt lēmumus?
Sergey Snegirev, BranchTrack dibinātājs un vadītājs
Klasiskās e-apmācības ļauj nodot darbiniekam informāciju, bet kā iemācīt viņus to pielietot darba situācijās?
BranchTrack dibinātājs pastastīs par dialoga trenažieriem un apmācību ar scenārijiem.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās
25 EUR + PVN
(iekļauta kafija, vīns un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies
Izvēlieties interesējošo ekspertu darbnīcu
Dalībnieku skaits
+
Jautājums par semināru
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums"

Gustava Zemgala gatve 78

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv