Pieteikties vebināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par vebināru.
Apmaksa
Kāpēc #TEIRDARBS vairs nestrādā?


21. janvārī, kopstrādes telpās "Teikums"
21. janvārī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - Kāpēc #TEIRDARBS vairs nestrādā?

Darbinieku piesaistes sfēra ļoti strauji ir kļuvusi kas vairāk, kā sludinājuma ievietošana portālā, vai soc. tīklu ziņa ar tēmturi "#TEIRDARBS". Personālvadības komanda jau ir pārņēmusi daudzas lietas no mārketinga, tikai klientu piesaistes vietā, jāpiesaista darbinieki. Strauji mainoties darba videi, darba spēka piesaiste un noturēšana ir grūtāka kā jebkad agrāk, uzņēmumiem ir jāpielāgo pašreizējās personālvadības metodes, lai piesaistītu un noturētu talantīgākos darbiniekus un līdz ar to saglabātu savu konkurētspēju.

Šajā seminārā apskatīsim, kā uzlabot darbinieku piesaistes procesu, piesaistīt jaunus talantus, uzzināsim kā jaunākās paaudzes meklē darbu mūsdienās, kā iepazīt kandidātu vēl pirms pieņemšanas darbā un kas ir jaunākās tendences darbinieku piesaistei.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Otrdiena, 21. janvāris
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30
13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20-14.50
5 soļi uz izcilu kandidāta pieredzi
Nora Jēkabsone
ERDA projektu vadītāja
Veicot pētījumu starp 85 Latvijas darba devējiem, ERDA noskaidroja lielākos uzņēmumu klupšanas akmeņus kandidātu pieredzē. Veicot nelielus uzlabojumus darbinieku piesaistes procesā, varam paredzēt ne tikai pieaugošu kandidātu skaitu, bet arī aizvien kvalitatīvākus pieteikumus. Prezentācijas laikā pārrunāsmi, kas ir šie 5 uzdevumi, kas jāveic ikvienam no mums, lai uzlabotu darbinieku piesaistes procesu, ņemot vērā Latvija darba tirgus kontekstu.
14.50 - 15.20
Mums interesē Tava personība, pārējo iemācīsim.
Ginta Prauliņa
Banka Citadele Personāla atlases projektu vadītāja
Darbs personāla atlasē nozīmē nemitīgu attīstību, mācīšanos un jaunu kandidātu piesaistes veidu izmēģināšanu. Šis ceļš ne vienmēr ir viegls un visas idejas izdodas realizēt, kā arī ne visas dod vēlamo rezultātu. Padalīšos ar mūsu pieredzi, veiksmīgākajām kampaņām, lielākajiem izaicinājumiem un to kā ir izmainījusies šī publiski redzamā daļa pēdējos gados.
15.20 - 15.50
Management Trainee Programma/Karjeras ātrgaitas šoseja jaunajiem talantiem
Sintija Kaņepe
Tele2 Personāla vadības speciāliste
Tele2 jau otro gadu pēc kārtas piestartē prestižu prakses programmu talantīgajiem absolventiem. Management trainee programmas ir izplatītas daudzviet pasaulē. No parastās praktikantu programmas šī atšķiras ar to, ka jaunietis ikdienā strādā kopā ar uzņēmuma TOP līmeņa vadītāju, kas ir viņa mentors 12 mēnešu garumā. Praktikants piedalās svarīgākajos lēmumu pieņemšanas procesos, kā arī saņem atalgojumu par uzņēmumā nostrādāto laiku. Šī faktiski ir karjeras ātrgaitas šoseja jaunajiem talantiem, jo prakses programmas dalībnieks iegūst neatsveramu vadības līmeņa pieredzi, kādu viena gada laikā nevar iegūt nekur citur – viņš reāli tiek iesaistīts dažādos uzņēmuma iekšējos procesos. Savukārt uzņēmumam tā ir iespēja izskolot jaunu un sev noderīgu talantu.
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Ielaid svaigu gaisu! Jeb kā piesaistīt pasaulē pieredzējušos?
Jānis Kreilis
Your Move dibinātājs un vadītājs
Laikā, kad uzņēmumi Latvijā strauji attīstās, darba tirgū ienāk demogrāfiskās eglītes vissšaurākā paaudze. Ko darīt? Pirmais instinkts var būt pārvilināt darbiniekus no citiem uzņēmumiem, taču tas maksā dārgi un ilgtermiņā nerisina problēmu. Cita pieeja - piesaistīt jaunus talantus. Latvijā katru gadu ierodas 8,000-10,000 cilvēku (gan mūsu tautiešu, gan ārzemnieku), un Latvijas cilvēku skaits ārzemēs lēšams virs 150,000 cilvēku. Remigranti sev līdzi ved vērtīgu pasaules pieredzi, taču Latvijā vēl joprojām ir daudz mītu par to, ko viņi vēlas no darba devēja. Kādas algas grib nopelnīt? Ko sagaida no darba vides un kultūras? Ko necieš darbā? Šos un citus jautājumus izskatīsim Your Move vadītajā darbnīcā.
Kā labāk iepazīt darbiniekus vēl pirms tie ir pieņemti darbā?
PIETEIKŠANĀS DARBNĪCAI SLĒGTA
Anna Litvina
Fontes Līderības attīstības konsultante
Pēdējos gados darbinieki ir kļuvuši izvēlīgāki, izskatot savus nākotnes darba devējus un iespējas. Jaunās tendences kandidātu novērtēšanā un kā novērtēšana var palīdzēt kandidātu iesaistē.
Personāla piesaistes mārketinga kampaņas
PIETEIKŠANĀS DARBNĪCAI SLĒGTA
Krista Roziņa
CV-Online Latvia mārketinga vadītāja
Džoanna Lebedoka
CV-Online Latvia mārketinga speciāliste
Risinājumi jaunu darbinieku uzrunāšanā un piesaistē, kad ar darba sludinājumu ir par maz.

Kas jāņem vērā kampaņas plānošanā un organizēšanā. Darbnīcas ietvaros tās dalībnieki piedalīsies kampaņu veidošanā.

Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
11.01.2020, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN

(Iekļauta kafijas pauze, diskusijas un lektoru prezentācijas pēc semināra)
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv