Seminārs: Kas ir darbinieku pieredze jeb Employee Experience?
Seminārā piedalās:
30. jūlijā kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" pārceltais seminārs - "Kas ir darbinieku pieredze jeb Employee Experience?"

Pēdējos gados izpratne par darbinieku pieredzi un tās uzlabošana ir kļuvusi par vienu no būtiskākajām prioritātēm personāla vadītājiem un biznesa līderiem.

Mūsdienās vairs nepietiek ar to, ka uzņēmumi piedāvā darbiniekiem tādas pamata priekšrocības kā apmaksātu atvaļinājumu un veselības apdrošināšanu. Ir jāvelta īpašas pūles, lai nodrošinātu darbiniekiem izcilu pieredzi darba vietā. Darbinieku pieredze ir jūsu darbinieku mijiedarbības ar uzņēmumu kopums. Tajā ietilpst kultūra, priekšrocības, fiziskā darba vide un sekmīgam darbam piedāvātie rīki, un tas ir saistāms ar peļņu. Ir zināms, ka uzņēmumi ar augstu darbinieku iesaistes līmeni gūst 2,5 reizes lielākus ieņēmumus nekā uzņēmumi ar vāju iesaistes līmeni.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Ceturtdiena, 30. jūlijs
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30

13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20 - 14.50
Vai Tu tici, ka mercedesa vietā saņemot ķerru var gūt gandarījumu?
Solvita Bruģe
Tet Darbinieku pieredzes vadītāja
Vai un cik vienkārši ir panākt darbinieku pieredzes izmaiņas un izaugsmi? Ņemot vērā, ka mūsu labākā gūtā pieredze kalpo par mērauklu turpmākajām gaidām, arvien aktuālāka paliek vajadzība mērķtiecīgi rīkoties, lai darbinieks tieši konkrētā organizācijā gūst savu jebkad labāko pieredzi. Kas ir darbinieka pieredze? Ko tā dod? Kādas metodes izmantot pieredzes izzināšanai un nodrošināšanai, t.sk. dažādu paaudžu darbiniekiem? Ko nozīmē amats – Darbinieku pieredzes vadītājs?
14.50-15.20
Employee experience journey mapping with Service Design in DNB SC Riga
Pieredzes stāsts par to kā DNB strādāja ar darbinieku pieredzes uzlabošanu rekrutēšanas un onbordinga laikā. Jaunais koncepts tika radīts pēc koprades principa un projektā tika iesaistīti darbinieki, vadītāji un HR speciālisti. Īpašs uzsvars būs par to kādēļ ir svarīgi izveidot un uzturēt atjaunotu Employee Journey Map un kādēļ ir vērts izstrādāt arī Service Blueprint. Kā arī būs vairāk informācijas par Service Design metodoloģiju un citiem rīkiem, kuri tika izmantoti projektā - intervijas, darbinieku profili, ieinteresēto personu kartēšana, , Crazy 8, Kanban board, uc.
15.20 - 15.50
Uzņēmuma kultūra - cietais rieksts vai sulīgais mango?
Anna Trosmane
HR Manager at Visma
Stāsts par to, kā sapņot un piepildīt savas ieceres, augt līdzi uzņēmuma vajadzībām, par darbinieka pieredzi no pirmās saskarsmes brīža līdz pēdējai darba dienai uzņēmumā. Par dzīvesprieku, vērtībām, darbinieku iesaisti, lielu un mazu pretimnākšanu un sajūtu, ka esi gaidīts un īpašs.
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Iekšējās komunikācijas ietekme uz darbinieku pieredzi "vētras laikā" un pēc tās.

PIETEIKŠANĀS DARBNĪCAI SLĒGTA
Viens no galvenajiem priekšnoteikumiem, lai uzņēmumā ikviens darbinieks justos iekļauts, ir veiksmīga informācijas aprite. Kā straujajā pārmaiņu laikā un ikdienas dunā nodrošināt, ka informācija nonāk precīzi līdz darbiniekam viņam uztveramā veidā? Bite Latvija neskatoties uz nesen kā pieredzētajiem apstākļiem darbinieku lojalitāte uzņēmumam un uzticība joprojām iezīmējas virs 95%. #kopāspēks jebkuros laikapstākļos jeb pieredzes stāsts par to, kā saglabāt informētību, mieru, lojalitāti un rezultātu darbiniekos neierastos apstākļos.

Darbnīcā kopīgi izveidosim darbinieku pieredzes ceļojumu. Tas ietver visas mijiedarbības, kas darbiniekam notiek labos laikos, vētrā un miera apstākļos. Atradīsim instrumentus, kurus pielietot ikvienā darbinieka dzīves ciklā.
Kas ir elastīga algas izmaksa, un kā tā ieteikmē darbinieku pieredzi?
Taksometra izsaukšana, ēdiena piegāde un daudz kas cits mūsdienās ir pieejams tad, kad tas ir nepieciešams. Līdz ar tehnoloģiju attīstību sabiedrība virzās uz to, lai dotu cilvēkiem to, ko viņi vēlas un kad viņi vēlas. Pielāgojoties tendencēm darba devēji jau nodrošina elastīgu darba laiku un darba vietas. Nākamais solis ir elastīga algas izmaksa.

Darbnīcas laikā izskatīsim, ko šajā jomā dara lielie tirgus spēlētāji, kā arī praktiski izpētīsim, kā elastīga algas izmaksa ietekmē darbinieka tērēšanas un krāšanas paradumus, darba devēju un sabiedrību kopumā.

Kas ir Alumni programma korporatīvājā vidē, un kā to veidot?
Zane Zilberga
Ernst & Young Baltic Vadības konsultāciju departamenta vecākā projektu vadītāja
Tipiski pieņemts dzirdēt vārdu Alumni saistībā ar akadēmisko vidi, runājot par bijušajiem studentiem un absolventiem. Ir ierasts, ka skolām, universitātēm un agustskolām ir šādas absolventu programmas, kurās ļauj uzturēt kontaktu arī pēc absolvēšanas. Bet vai zinājāt, ka Alumni mēdz būt arī korporatīvājā vidē? Šajā darbnīcā uzzināsiet par to, ka tas izpaužas un kādi ir ieguvumi uzņēmumam šādu programmu veidojot.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
20.07.2020, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN

(Iekļauta kafijas pauze, diskusijas un lektoru prezentācijas pēc semināra)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv