Koučings & Iesaiste
SMART HR diskusijas un pieredzes apmaiņa, ekspertu viedokļi un darbnīcas
Zināšanās un pieredzē dalīsies:
24.05.2018. kopstrādes telpās "Teikums" notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs par koučinga lomu biznesa vadībā.

Nav noslēpums, ka pastāv tieša sakarība starp darbinieku iesaisti un organizācijas kopējo sniegumu. Šī iemesla dēļ nav arī pārsteigums, ka daudzas organizācijas izvirzījušas darbinieku iesaistes palielināšanu par stratēģisku nepieciešamību. Gan augstākā, gan vidējā līmeņa vadītāji eksperimentē ar jaunām metodēm un inovatīviem rīkiem darbinieku iesaistes palielināšanā un uzņēmuma mērķu sasniegšanā.

Koučinga kultūra ir viena no pēdējā laikā straujāk augošajām tendencēm uzņēmuma darbinieku iesaistes veicināšanā. Tā nosaka līderu spēju iesaistīt un attīstīt darbiniekus, izmantojot individuālas mācības. Liekot fokusu uz darbinieku iesaisti un attīstību, vadītāji integrē koučingu organizācijās, lai mudinātu izmantot maksimālo veiktspēju. Darbinieki tiek motivēti uzņemties atbildību par savu darbu un apgūst personisko atbildību, kas veicina darbinieka iesaisti kā savā darbā, tā karjerā.

Kas īsti ir koučinga kultūra un kā koučings var veicināt darbinieku iesaisti? Kādi ir populārākie mīti un realitāte? Kā sasniegt darbinieku brīvprātīgu vēlmi turpināt attīstīt panākumu prasmes un iemaņas un veikt tādus uzdevumus, kas ne tikai atbilst, bet arī pārsniedz cerības?

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem, kā arī klātienē izmēģināt un pārbaudīt praksē jaunākos personāla vadības rīkus un metodes.

24.05.2018. 15:00 - 19:00
14:30 - 14:50
Reģistrēšanās
15:00 - 15:15
Iepazīstināšana ar projektu "SmartHR Latvija"
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
15.15-15.45
Koučings organizācijā? Jā/Nē? Kad un Kā?
Gita Meldere | Lumina Learning Partner & ICF Latvia President
Koučings Latvijā ir jau 10 gadus un gandrīz sasniedzis "pusaudža vecumu". Šī pusaudža vārds tiek locīts, ka, nereti, " par maz neliekas", kā rezultātā rodas mīti. Dažādās pieredzes un dzirdētie viedokļi var radīt apjukumu. Un apjukums ir DĀRGS!

Attīstība organizācijās ir Nr.1 tēma un, lai to realizētu, ir jāpieņem drosmīgi lēmumi par jaunām metodēm. Ko un kā organizācijas var iegūt integrējot koučingu organizācijas darbā? Kā izlauzties caur viedokļu džungļiem, kļūstot pārliecinātākiem veidojot konkurētspejīgu uzņēmumu?

15.45 - 16.15
Iekšējais koučings v.s. ārējais koučings organizācijā
Daina Ramata | Skandi Motors iekšējais koučs & komandu attīstības vadītāja
Ja būtu jāraksturo koučinga efekts uzņēmumā vienā vārdā, Daina teiktu "PAĀTRINĀJUMS". Būt iekšējam un algotam koučam nozīmē iet labirintā, mijiedarboties un atbalstīt kompānijas cilvēkus un būt kā "roku pagarinājums" vadītājam.

Kādi ir svarīgākie aspekti, ieguvumi un piemēri no prakses, tai skaitā – kas ņemams vērā, izvēloties iekšējo kouču organizācijā un piesaistot ārējo kouču?
16.15 - 16.45
Inovācijas. Radošums. Iesaistīšanās.
Liene Atholde | Human Capital & Diversity Lead at Accenture
Lai cilvēki gūtu panākumus, ir nepieciešamas atbilstošas prasmes un iespējas. Kā atklāt katra cilvēka – darbinieka stiprās puses, kā vairot panākumus un paplašināt karjeras iespējas? Accenture pieredze.
Pauze ieelpai
(kafija, vīns, eklēri un sarunas)
17.15 - 18.15
Ekspertu darbnīcas
Galvenie HR emocionālie izaicinājumi, strādājot ar darbinieku iesaisti - bailes, nedrošība un iekšējā pretestība uzņēmumā
Aptauju dati liecina, ka darbinieku iesaistes veicināšana ir viena no top prioritātēm gan HR, gan uzņēmumu vadībai. Tai pat laikā, ārkārtīgi reti sastopamas kaut cik nopietnas iesaistes veicināšanas stratēģijas vai centieni, kas sniedzas tālāk par dažādu materiālu bonusu izdāļāšanu darbiniekiem.

Šajā seminārā diskutēsim par to, kā domāt par iesaistes veicināšanu visaptveroši un kā pārvarēt "nekas jau nemainīsies" domāšanu, vadības pretestību un darbinieku skepsi.
Darbinieku iesaiste izpaužas kā rūpes par kopīgu rezultātu

Roberts Rubenis | Sense of Team izpilddirektors un treneris
Darbnīcā apskatīsim P. Lencioni piecas komandu disfunkcijas (The Five Dysfunctions of a Team), kuras palīdz izprast, kāpēc komandas mēdz nesasniegt rezultātus un kā veicināt darbinieku iesaisti vienota mērķa sasniegšanai.
Pagaršo koučingu - praktiskā darbnīca
Anta Praņēviča | Fontes Vadības konsultācijas valdes locekle un pētījumu grupas vadītāja
Darbnīca, kuras laikā dalībniekiem būs iespēja novērot, kā koučings strādā un izmēģināt koučinga elementus praksē.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās
17.05.-24.05.2018

45 EUR
+ PVN

"Cīruļa biļete" cena, piesakoties līdz 16.05.2018 35 EUR + PVN

(iekļauta kafija, vīns, eklēri un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies
Izvēlieties interesējošo ekspertu darbnīcu
Maksājumu veikšu kā privātpersona
Dalībnieku skaits
+
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums"

Gustava Zemgala gatve 78

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv