Kultūra, vērtības un uzņēmums
21. novembrī, kopstrādes telpās "Teikums"
21. novembrī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - Kultūra, vērtības un uzņēmums.

Sadarbības kultūra. Mācīšanās kultūra. Koučinga kultūra. Inovāciju kultūra. Augstas izpildes kultūra. Digitālā kultūra. Cita kultūra… Apjukums… Kurā virzienā doties? Korporatīvā kultūra pastāvēs neatkarīgi, vai tā ir vai nav skaidri definēta, aprakstīta, komunicēta vai iedzīvināta. Kultūras tendencēm ir paradums dziļi iesakņoties. Vai mēs pamanām paradumus? Cik motivēti un drosmīgi esam iesaistīties, lai veidotu un dzīvotu tādā kultūrā, lai bizness plauktu?

Organizācijas kultūras maiņa nav viegls pasākums. Darbinieki bieži pretojas pārmaiņām un var iestāties pret jaunu kultūru. Tādējādi vadītāju pienākums ir pārliecināt darbiniekus par pārmaiņu priekšrocībām un, izmantojot kolektīvo pieredzi ar jaunu izturēšanos, parādīt, ka jaunā kultūra ir labākais veids, kā darboties, lai gūtu panākumus.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Ceturtdiena, 21. novembris
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30
13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20 - 14.50
Caur tehnoloģijām pie vērtībām
Eva Knitnere
Squalio Personāla nodaļas vadītāja
Sandis Kolomenskis
Squalio Group (DPA) valdes priekšsēdētājs
Daudzi uzņēmumi šodien uzsver, ka darbinieki ir viņu vērtīgākais resurss, bet cik daudz mēs patiesībā zinām par darbinieku dzīvi uzņēmumā? Vai darbinieki ir produktīvi? Cik daudz darbinieki sadarbojas savā starpā? Kā uzņēmumā var veidot ilgtspējīgu atgriezeniskās saites sniegšanu? Kā iedzīvināt jaunas vērtības? Vai te ir vieta inovācijām? Sarunā dalīsimies ar mūsu pieredzes stāstu, kā uzņēmuma vērtības sasaistīt ar atgriezeniskās saites sniegšanu un saņemšanu, veicinot darbinieku iesaisti.
14.50 - 15.20
Ekstraordināras komandas kods / Code of Extraordinary Team
Laura Kunstberga
Biznesa izaugsmes koučs
Kādēļ dažas uzņēmumā ieviestās aktivitātes un inicatīvas rosina cilvēku iesaisti un kļūst par uzņēmuma tradīcijām, bet citas nē? Kādas tradīcijas ieviest uzņēmumā, lai komanda būtu iedvesmota doties uz darbu, būtu produktīva un efektīva?

Ieskats Višena Lakhiani, Mindvalley dibinātāja, jaunajā grāmatā "Code of Extraordinary Team", kas lasītājiem būs pieejama 2020.gada pavasarī.

15.20-16.00
Culture based environment in the startup and technology companies
Maria Pedley
Mintos Head of People
Mintos philosophy is the ability to work smarter, not harder. Currently, Mintos is on a rapid development wave, increasing number of employees and developing regional teams in Vilnius and Berlin. Despite the fact that the entire team is mobilized to the maximum, employee well-being remains one of company top priorities. Maria will provide valuable insights into why maintaining culture is one of the most important factors during the dynamic growth phase of the startup or tech company.
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Culture-fit Vs Culture-add
Ronalds Cinks
Organizational Psychologist at Psiholoģijas un KBT centrs Intellego
Pārsvarā, veidojot kultūru domājam par to, kāda tā ir vai kāds būtu mūsu ideālais darbinieks. Pēc tam mēģinām veidot procesus un atlasīt darbiniekus, kuri tai atbilst. Bet vai tas vienmēr noved pie labākā rezultātā, vai varbūt dažādībai tomēr ir lielāks spēks? Darbnīcā mēģināsim nonākt pie atbildēm par to, kas varētu būt tās iezīmes, kuras trūkst tavā organizācijā.
Organizācijas kultūras mērīšana
Artūrs Barbars
Valuable work vadītājs, dr.sc.administr.
Pārliecības, vērtības, rīcība. Tie ir kultūras elementi, kas veicina vai kavē Jūsu organizācijas virzību uz uzstādītajiem mērķiem. Kāda ir kultūra Jūsu organizācijā? Vai izvēlētās vērtības atbilst mērķiem? Vai reālā kultūra atbilst vēlamajai? Cik lielā mērā? Kā to izmērīt?
Organizāciju kultūru veidojošie faktori
PIETEIKŠANĀS DARBNĪCAI SLĒGTA
Vladimirs Kuzmins
Adizes Institūta Sertificēts Partneris
Runā, ka organizācijas kultūra var apēst stratēģiju brokastīs. Vai tad tā nav? Jums varbūt ģeniāla stratēģija, bet to nevarēs īstenot, ja cilvēki nesadarbosies, ja viņiem būs svarīgākās iekšējas intrigas, raganu medības, starp nodaļu nesaskaņas un klanu kari. Kā "ielauzties tajā teritorijā" un vērst visu par labu?
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

60 EUR + PVN
Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
10.11.2019, cena dalībai seminārā ir EUR 45 + PVN !

(Iekļauta kafijas pauze, diskusijas un lektoru prezentācijas pēc semināra)
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv