24.februāris 2022.gads
VEBINĀRS: Mācīšanās un attīstība / Employee learning and development
24.februārī norisināsies "SmartHR" komandas rīkotais ikmēneša vebinārs: Mācīšanās un attīstība / Employee learning and development

Ikviens uzņēmums ir ieinteresēts, lai viņu darbinieki būtu zinošākie un mērķtiecīgākie nozarē. Arī paši darbinieki vēlas gūt iespēju kļūt labākiem gan personīgajā attīstībā, gan profesionālajā dzīvē. Kā uzņēmumiem nodrošināt apmācību sistēmas, kas palīdz sasniegt kopējos mērķus? Kā virzīt darbiniekus uz izaugsmi? Kādas ir jaunākās tendences un tehnoloģijas darbinieku mācību un attīstības laikā?

Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi no dažādiem speciālistiem, kā arī uzdot jautājumus ekspertiem tiešsaistē.

Vebinārā uzstāsies:
Ceturtdiena, 24. februāris
Vebinārs, tiešraide: 14:00
14:10 - 14:35
Visma Talent Solutions apmācību vadībā
Raivis Bīskaps
Visma Enterprise risinājumu attīstības vadītājs
Talantu vadība ir nepārtraukts process darbinieku spēju attīstībai, kas ļauj organizācijai identificēt īstos darbiniekus un sasniegt izvirzītos mērķus. Talantu vadības risinājumi, dod iespēju darbiniekiem veidot un īstenot savu attīstības plānu, savukārt, organizācija iegūst vispusīgu redzējumu par tai pieejamajiem talantiem. Visma Talent Solutions piedāvā risinājumu inovatīvai talantu vadībai. Šajā prezentācijā uzzināsiet vairāk par Visma Talent risinājumu un kā to izmantot apmācību vadībā: Kā ātri, ērti un efektīvi organizēt un vadīt elektroniskās apmācībās? Kā veidot darbinieku apmācību plānu? Kā organizēt kompetenču vadību un novērtēšanu? utt.
14:35 - 15:00
You need more than technology to reap the benefits of an LMS
Agu Remmelg
Coursy.io CEO and Founder
Coursy.io CEO and Founder Agu Remmelg will introduce different learning systems and technologies. You get some advice on how NOT to fail with choosing LMS. We will ask if technology really solves all your L&D problems or there are additional aspects to bear in mind? We discuss organizational change management regarding LMS implementation. All this is illustrated with real-world examples.
15:00 - 15:25
No mācībām uz jauniem ieradumiem
Egons Silenieks
Training Lab biznesa izaugsmes treneris
Cik būtiska ir attīstība un savu prasmju uzlabošana?
Kas ir efektīva mācīšanās? Kādi ir mācīšanās stili, lai to sasniegtu?
Darba devēja loma efektīvā mācīšanās procesā.
Kas ir būtiski, lai apmācību materiāli ne tikai labi izskatītos grāmatu plauktā?
Kā panākt, lai jauniegūtās zināšanas tiek izmantotas un kļūst par ieradumiem?
15:25 - 15:50
Mūsdienu mācību tehnoloģijas: kas ir hype un kas ir uzņēmumam noderīgi?
Raivis Freimanis
INTEA vadītājs
Arvien biežāk tiek runāts par mākslīgā intelekta, paplašinātās un virtuālās realitātes, čatbotu un citu inovatīvu tehnoloģiju dažādās jomās. Kā tās īsti izpaužas mācību kontekstā un kādi ir potenciālie ieguvumi? Kā neiekrist hype lamatās un izvēlēties tehnoloģijas, kas nes taustāmus ieguvumus? Par šo un citām tendencēm mācību jomā runās INTEA vadītājs Raivis Freimanis.
15:50 - 16:15
Hello? Is anybody there? – Create a Sense of Urgency
Lolita Jekabsone,
Head of Learning & Development EXANTE
Is it possible to engage people and build learning programs that make an impact on productivity in a dynamic, fast, diverse, remote working environment?

In EXANTE we are 26 nationalities, we work from 34 physical locations, we speak 40+ languages, and we onboard around 30 newcomers in a month. LMS is in the center of onboarding and learning. People told us that it is not enough. We had to change. Also we changed the way we work in the L & D department to keep up. Long story short I will share what we built and lessons we learned in 2021.
Dalība vebinārā
67 eiro ar PVN

Psst! Ja paspēj pieteikties līdz
Līdz 15.02.2022. cena 57 EUR ar PVN!
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins.
Vebināra ieraksts notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv