Ilgtspējīga organizācijas
kultūra
SMART HR diskusijas un pieredzes apmaiņa, ekspertu viedokļi un darbnīcas
Ar zināšanām dalīsies
23.11.2017. kopstrādes telpās "Teikums" notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs par ilgtspējīgas organizācijas kultūras radīšanu.

Sadarbības kultūra. Mācīšanās kultūra. Koučinga kultūra. Inovāciju kultūra. Augstas izpildes kultūra. Digitālā kultūra. Cita kultūra… Apjukums… Kurā virzienā doties? Korporatīvā kultūra pastāvēs neatkarīgi, vai tā ir vai nav skaidri definēta, aprakstīta, komunicēta vai iedzīvināta. Kultūras tendencēm ir paradums dziļi iesakņoties. Vai mēs pamanām paradumus? Cik motivēti un drosmīgi esam iesaistīties, lai veidotu un dzīvotu tādā kultūrā, lai bizness plauktu? Vai pārmaiņām esot pie horizonta, jāpamet to, kas veido šī brīža kultūru, un viss jāsāk no jauna? Trīs pilāri - Cilvēki, organizācijas nolūks, struktūra - tie, bez kā nepastāv neviena organizācija. HR profesionāļiem, kuriem patiesi rūp un viņu pienākumos ietilpst kultūras jautājumi, jāpiemīt izcilām līderības prasmēm, lai sasaistītu trīs pilārus, dodot virzienu orgaizācijas dzīvotspējai un izaugsmei.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem, kā arī klātienē izmēģināt un pārbaudīt praksē jaunākos personāla vadības rīkus un metodes.

23.11.2017. 15:00 - 19:00
14:30 - 14:50
Reģistrēšanās
15:00 - 15:15
Iepazīstināšana ar projektu "SmartHR Latvija"
Juris Zalāns, CEO with Benefits
Mūsu misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
15:15 - 15:30
Kā darām > Ko darām
Līga Vite, Recruitment and Development leader JYSK
Praktiska pieredze un labā griba.

"Rezultāts" šo vārdu mēs ikdienā dzirdam daudz. Mēs organizācijā skaidri zinām, kāds rezultāts ir jāsasniedz. Atliek saprast "Kā"? Šeit mūsu pieredze: ar praktiskiem mērījumiem, mūsu ceļš pie situācijas izpratnes, lai spētu doties tālāk. Reālie izaicinājumu un klupšanas akmeņi.
15.30-16.00
Kā uzņēmuma izcelsme un vēsture ietekmē organizācijas kultūru?
Iveta Apine,
Koučinga, mācību un konsultāciju uzņēmuma Humulus īpašniece,
Sistēmiskās pieejas profesionāle un Lumina Learning praktiķe
Kad sākas uzņēmums? Kad tas beidzas? Vai tas ir brīdis, kad tas pārstāj faktiski darboties vai tiek likvidēts, vai kad no tā aiziet pēdējais darbinieks?
Ikdienas aktivitātēs uzņēmumi piedzīvo savas veiksmes un neveiksmes. Biznesa dzīves laikā tam pievienojas un to pamet ne tikai darbinieki, bet arī vadītāji un īpašnieki. Tiks runāts par faktiem, kam būtu jāpievērš uzmanība, lai gūtu skaidrību par organizāciju, kurā strādājam, ieguldām un attīstām.
16.00 - 16:30
Kurš ir atbildīgs par iekšējo komunikāciju uzņēmumā?
Ieva Zaumane,
VAS Latvijas Pasts Iekšējās komunikācijas plānošanas un attīstības vadītāja,
RISEBA, Banku Augstskolas un SSE Rīga apvienotās doktorantūras programmas "Biznesa vadība" doktorante
Iekšējās komunikācijas vadība sākas ar jautājums: Kurš ir atbildīgs par iekšējo komunikāciju uzņēmumā? Kamēr šis jautājums nav atbildēts, organizācija atradīsies izaicinājuma priekšā ik reizi, kad no jauna uzvirmos jautājums par jēgpilnu iekšējo komunikāciju. Tādu iekšējo komunikāciju, kas dod ieguldījumu uzņēmuma kultūras veidošanā un biznesa rezultātu ilgtspējā.
16:30- 17:00
COMPANY CULTURE …
corporate bs or useable concept ?
The answer is: yes !
Thomas Bothe,
Former CEO and, since 17 years, trainer and consultant
Focus on Communication Essentials in Leadership and on Strategy
The quality of our relations determines the degree of usefulness of what we do.
This quality is achieved by communication and sustained - by a strategy.

Acting on behalf of specialised consultant companies and networks throughout Europe, my typical trainees are CEOs and management teams of medium-sized companies seeking improved internal coherence, agility and opportunity intelligence.

17.00 - 17.30
Pauze ieelpai (kafija, vīns, sarunas)
17:30 - 18:30
Ekspertu darbnīcas (darbnīcas notiek paralēli)
Organizāciju sistēmiskie risinājumi: izcelsmes, vēstures, vērtību un kultūras aspekti
Iveta Apine,
Koučinga, mācību un konsultāciju uzņēmuma Humulus īpašniece,
Sistēmiskās pieejas profesionāle un Lumina Learning praktiķe
Meistarklasē kopīgi izpētīsim, kā izcelsmes un vēstures neatrisinātie aspekti ietekmē organizācijas esošo situāciju no sistēmiskā viedokļa. Īpašu uzmanību pievērsīsim vērtībām un kultūrai. Gan vienu, gan otru iespējams gudri definēt un mērķtiecīgi ieviest, bet tās patiešām tiek piedzīvotas, kad visos organizācijas līmeņos izdodas panāk dziļu, skaidru un vienotu izpratni. Meistarklasē būs iespēja uzzināt vairāk par sistēmiskā skatījuma teorētiskajiem aspektiem, uzdot jautājumus un saņemt atbildes par sev interesējošu situāciju, kā arī piedalīties praktiskā vingrinājumā.
Organizācijas kultūras un naudas deja
Gita Meldere, Lumina Learning Partner & ICF Latvia President
Trīs pilāri - cilvēki, nolūks, struktūra - ir tie, bez kā nepastāv neviena organizācija. Šie elementi definē lomas un procesus, kā arī nosaka un limitē cilvēku uzvedību organizācijā.
Tieši cilvēku elements veido svarīgāko īpatsvaru, jo, ja nav cilvēku arī mērķis un struktūra pārtrauc eksistēt.

Meistarklases laikā ieskatīsimies četru veidu kultūrās, kas parāda vīziju un palīdz prognozēt organizācijas finanšu sniegumu, kas bāzēts tās kultūrā.
Kā organizācijām identificēt šī brīža kultūru un pieņemt lēmumu, kas virzīts uz orgaizācijas dzīvotspēju un izaugsmi?
Reflektēsim, ģenerēsim idejas, debatēsim, kas un kā var uzlabot organizācijas kultūru, vēl jo svarīgāk - organizācijas finanšu sniegumu.
Metaphors and tool-sets for handling your CompanyCulture
Thomas Bothe,
Former CEO and, since 17 years, trainer and consultant
Focus on Communication Essentials in Leadership and on Strategy
Ever tried to influence company culture and got unintended results? There are 50 shades of understanding company culture. A deeper understanding increases the options of how to handle it. Is there a way to reach a depth of understanding that makes HR act smarter for their companies? Well, there is a hidden interplay between company culture and KPIs, rewards and punishments. That hidden aspect may affect company culture in ways not intended.

In this Masterclass you will get useful and unusual metaphors that open up your creative thinking for how HR can be of more strategic use. You will do 3 practical exercises that you can apply in your company.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

45 EUR + PVN

"Cīruļa biļete" piesakoties līdz 12.11.2017
35 EUR + PVN


(iekļauta kafija, vīns un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies
Izvēlieties interesējošo ekspertu darbnīcu
Maksājumu veikšu kā privātpersona
Dalībnieku skaits
+
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums"

Gustava Zemgala gatve 78

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv