Vebinārs: HR mārketings 2.0
Seminārā piedalās:
29. oktobrī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - "HR mārketings 2.0".

Ar sludinājumu darba meklētāju portālā vairs nepietiek! Personāla piesaiste ir kļuvusi par vienu no sarēžģītākajiem uzdevumiem uzņēmumu attīstīšanā. Darba tirgus vide ir mainījusies un, lai piesaistītu pareizos kandidātus jāstrādā tikpat rūpīgi kā lai piesaistītu klientus. Šodien talants izvēlas organizāciju un ne otrādāk!

Personāla mārketinga mērķis ir rast optimālāko ceļu kandidātu piesaistei, vienlaikus veidojot pozitīvu kandidātu pieredzi. Šajā seminārā meklēsim atbildes uz jautājumiem - kādi ir veiksmīgas mārketinga un HR sadarbības priekšnoteikumi? Kā ieviest veiksmīgu darba devēja tēlu? Kā pareizi izmantot mārketinga rīkus, lai parādītu uzņēmuma plusus, un kādi ir ikvienam uzņēmumam pieejamie resursi kandidātu piesaistei?


Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Ceturtdiena, 29. oktobris
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30

13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20 - 14.50
Employer Branding: our strategic choice to ensure business continuity
Inga Riznikaite
Coca-Cola HBC BU Talent development expert Poland & Baltics
We believe that building an employer's brand is strategically important to ensure successful talent management and business continuity. During the session, we will share our approach and initiatives we are running to build and advance our image as an employer.
14.50-15.20
Veidosim jauno IT speciālistu paaudzi paši
Mija Zaļūksne
Visma Enterprise mārketinga vadītāja
Pieredze organizējot loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursu Bebr[a]s 5.-12. klašu skolēniem

Personāla atlases process vienmēr ir bijis izaicinājumiem bagāts un gana radošs, jo labu IT speciālistu trūkums ir visu laiku. Bez ierastajām metodēm meklējot darbiniekus - vakanču sludināšana, darbs ar jauniešiem, nodrošinot praksi u.tml. - domājam arī kā varam iesaistīties, lai uzlabotu situāciju nākotnē. Tādēļ esam izvēlējušies organizēt starptautisko informātikas un algoritmiskās domāšanas konkursu Bebr[a]s Latvijā, kas ir viens no lielākajiem konkursiem Eiropā dalībnieku skaita ziņā. Atšķirībā no olimpiādēm, šajā konkursā ir aicināts piedalīties ikviens skolēns, neatkarīgi no zināšanām vai sekmēm. Konkursa mērķis – vairot izpratni un interesi par informātikas pamatprincipiem caur uzdevumiem, kuru pildīšanai nepieciešama vien loģiskā un algoritmiskā domāšana, nevis specifiskas zināšanas.
15.20-15:50
Darbinieki kā talantu piesaistes stratēģija
Mūsu darbinieki ir mūsu zelts – ne tikai darba dunā, bet arī jaunu kolēģu piesaistē. 650 cilvēku komandā ir milzīgs potenciāls, lai uzrunātu vēl iepriekš nesasniegtu auditoriju. Circle K ir ļoti svarīgi, lai, uzsākot darba gaitas pie mums, jaunais darbinieks ir pilnībā informēts par to, kāds būs darbs, darba ikdiena, kolektīvs un labumi. Šo informāciju pilnīgi noteikti vislabāk var aiznest jau mūsu esošie darbinieki un iespējas kā to paveikt ir diez gan daudzveidīgas. Ar prieku iepazīstināsim!
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Kanāls, kas nemaksā neko!
Annija Paula Ezergaile
Stratēģiskās personālvadības un komunikāciju uzņēmuma ERDA projektu direktore

Krista Šķēpa
Stratēģiskās personālvadības un komunikāciju uzņēmuma ERDA projektu vadītāja
Ir skaidrs, ka daudzos uzņēmumos šobrīd jaunu darbinieku atlase nav prioritāšu sarakstā. Tomēr pēc Ekonomikas ministrijas prognozēm jau 2 gadu laikā atgriezīsimies situācijā, kurā darbaspēka trūkums būs starp galvenajiem šķēršļiem izaugsmei. Laikā, kad darba tirgus ir uzkarsis, darba devēja tēls ir vienīgā ilgtermiņa priekšrocība, kuru nav iespējams "pārsolīt".

Kā sagatavoties šim laikam un turpināt būvēt darba devēju tēlu arī laikā, kad resursi ir ierobežoti?
LinkedIn kā Talantu piesaistes rīks šodienas pasaulē
Tehniski jebkura platforma attīstās un maina gan vizuālo, gan funkcionālo sadaļu. Tas attiecināms arī uz LinkedIn. Tamdēļ pārrunāsim dažas jaunas lietas, kas atbalstīs efektīvāku projektu virzību un komunikāciju. Tāpat daudzi runā par remote job – bet kā tas atspoguļojas Latvijas realitātē – par to diskutēsim kopā.

Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
VĒLIES REDZĒT ŠO UN CITUS SMARTHR VEBINĀRUS? Dodies uz SmartHR.Digital


Kas ir SmartHR.Digital?
SmartHR.Digital ir platforma, kurā dzīvo viss SmartHR digitālais saturs - skaties vebinārus gan TIEŠRAIDĒ, gan IERAKSTĀ, piedalies diskusijās un uzdod jautājumus ekspertiem!
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv