Seminārs: Motivācija un iesaiste
Seminārā piedalās:
29. septembrī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs - "Motivācija un iesaiste".

Motivācija ir galvenais elements, kas rosina cilvēku izvirzīt mērķi un liek censties to sasniegt. Motivācija mudina izdarīt vairāk, kā tiek sagaidīts, ieguldīt uzņēmuma izaugsmē un pielikt pūles jaunu ideju iniciēšanai. Tas ir iemesls darbinieka aktīvai klātesamībai uzņēmumā un rūpēm par tā izaugsmi. Lai saprastu savu darbinieku motivāciju un stimulētu to, seminārā centīsimies atbildēt uz jautājumiem:

Kā piesaistīt? Kā noturēt? Kā motivēt? Kā ar datu palīdzību risināt sadarbības problēmas? Kādas izmaiņas COVID-19 pandēmija ir ieviesusi organizāciju darbinieku personībās? Kā veidot savstarpēji atbalstošu un proaktīvu komandu, kas kopā veido risinājumus?

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem.
Programma
Otrdiena, 29. septembris
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30

13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
14.20 - 14.50
Vai COVID-19 izmainīja to, kādi esam?
Gita Meldere
Lumina Learning partnere Baltijā
Līderu, komandu un organizāciju attīstības vadīšanas praktiķe
6 mēneši pagājuši, kad "attālinātis darbs" ir cilvēku realitāte, organizācijas un vadības komandas pieņem lēmumu - kā strādāt tālāk.

Vai apzināmies, cik nozīmīga COVID-19 pandēmija ir bijusi dažādām industrijām un darbinieku dzīvē? Kādas izmaiņas tā ir ieviesusi organizāciju darbinieku personībās un emocionālā inteliģencē?

Ieskatīsimies Lumina Learning globalā pētījumā un tā atklājumos, lai būtu informētāki, kam būti jāpievērš uzmanība, lai efektīvāk motivētu un iesaistītu indivīdus komandas organizācijā šodien?
14.50-15.20
Mūsdienīga darbinieku motivācija
Valdis Bergs
MobillyTX Izpilddirektors
Jaunajai paaudzei ienākot darba tirgū, arvien biežāk rodas jautājumi – Kā piesaistīt? Kā noturēt? Kā motivēt? Tas attiecināms arī uz citiem darbiniekiem, kuri ir liela vērtība uzņēmumiem.

Mobilly TX ir izstrādājis risinājumu, kas ne tikai palīdz motivēt darbiniekus, bet palīdz uzņēmumiem arī ietaupīt un uzlabot uzņēmuma tēlu. Mobilly TX aplikācija sniedz iespēju darbiniekiem pusdienot sev ērtā vietā un sajust uzņēmuma rūpes arī dienās, kad nav jāiet uz biroju.

Prezentācijā būs iespēja uzzināt:
  • Kādi ir Mobilly TX labumi?
  • Kā ietaupīt, motivējot darbiniekus?
  • Kā pieslēgt un lietot Mobilly TX labumu aplikāciju?
15.20-15:50
DARBINIEKU IESAISTES " 4PILĀRI"
Egils Boitmanis
Mārketings un Procesi (Efectio)
Egils savu profesionālo karjeru ir sācis digitālajā mārketingā un no 2010. līdz 2018. gadam vadīja digitālā mārketinga aģentūru "Infinitum 8". Egilam ir padziļināta interese par StartUp industriju, un viņš bieži ir sastopams kā mentors / eksperts dažādos uzņēmējdarbības un mārketinga pasākumos. Saistībā ar izglītību Egils ir Google sertificēts treneris un vada lekcijas augstskolā. Pēdējo gadu ir pavadījis interesējoties par darbinieku iesaisti (engagement) un darbinieku pilnvērtīgu vadīšanu attālināti.
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Ir dati, ir iesaiste
Liesma Rijniece
Digitālo transformāciju konsultante, SQUALIO
Komandas veidošanā un iesaistē viena no būtiskākajām lietām ir cilvēku pazīšana. Saprašana, kā dažādas personības/pozīcijas sastrādājas un kā tām būtu jāsastrādājas. Tikpat svarīgi ir arī saprast, kad tās nesadarbojas un kad procesi nenotiek, kā tiem būtu jānotiek. Te palīgā nāk dati un analītika - ja domājiet "es taču neesmu analītiķis" , tad noteikti tā arī ir, taču palīgā nāk tehnoloģijas, kas var palīdzēt ar analītiķa cienīgu precizitāti veidot komandas un risināt sadarbības problēmas, tādā veidā iesaistot un motivējot kolēģus. Darbnīcā iegūsi iespēju "uztrennēt" aci datu analītikā komandas iesaistes līmenim – vai kāds zaudē motivāciju? Kurš ir superzvaigzne? Kuras komandas savstarpēji sadarbojas? Kur trūkst sadarbība?
How games and gamification can increase engagement and communication
Tabatha Soltay
Founder at TabTalks. Game Changer, Facilitator, Speaker.
Games are fun. But games can also get serious. Children use them to play, but more than anything, they use them to learn. This fact remains true for adults, serious games are an important way for adults to learn; they create a safe space to foster empathy between players and build engagement across an organization.

This interactive 90-minute workshop will introduce people to the concept of serious games, the difference between serious games and gamification, how and when to use these tools to increase engagement.
Kā veidot savstarpēji atbalstošu un proaktīvu komandu, kas kopā veido risinājumus?
Aija Iesalniece
Uzņēmuma "Runas Rāmis" vadītāja, pielietojamās improvizācijas trenere
Darbnīcā kopā ar pielietojamās improvizācijas ieviesēju Latvijā - Aiju Iesalnieci - uzzināsim, kā kāpēc praktiski improvizācijas treniņi uzņēmuma iekšienē ir spēcīgs rīks piederības sajūtas veidošanai komandā un uzņēmumā, un, kā šo rīku izmantot. Īpaši situācijās, kad nekas cits nelīdz.
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par semināru un lektoru prezentācijas.
Eksperta darbnīca
Izvēlieties ekspertu darbnīcu, kurā piedalīsieties semināra otrajā daļā.
Apmaksa
VĒLIES REDZĒT ŠO UN CITUS SMARTHR VEBINĀRUS? Dodies uz SmartHR.Digital


Kas ir SmartHR.Digital?
SmartHR.Digital ir platforma, kurā dzīvo viss SmartHR digitālais saturs - skaties vebinārus gan TIEŠRAIDĒ, gan IERAKSTĀ, piedalies diskusijās un uzdod jautājumus ekspertiem!
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv