TIKAI JAUNĀKAIS - TIKAI SVARĪGĀKAIS
SMART HR
Latvija
Kas ir projekts "SMART HR", un kas sagaidāms šajā un nākamajos semināros
22.08.2017. kopstrādes telpās "Teikums" notiks pirmais jaunā personāla vadības konceptuālā projekta "SMART HR" seminārs.

"SMART HR" misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai motivētu nozares attīstību Latvijā. Projekts "SMART HR" ir par inovācijām, tehnoloģijām un izaugsmi visos personāla attīstības posmos.

Visa gada garumā paredzēts semināru kopums, kas ļaus uzzināt par modernākajām tehnoloģijām, nozares tendencēm, inovācijām un aktuālākajiem jautājumiem darba resursu un personāla vadības jomā.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem, kā arī klātienē izmēģināt un pārbaudīt praksē jaunākos personāla vadības rīkus un metodes.

Semināra programma
22.08.2017. 16:00 - 20:00
15:30 - 16:00
Ierašanās
16:00 - 16:10
"SMART HR" projekta atklāšana
16:10 - 16:30
Cik gudri ir gudri risinājumi? Par aktualitātēm un tendencēm.
Juris Zalāns, CEO with Benefits Latvija
Pēc šī gada jūlijā veiktās CV.lv darba devēju aptaujas datiem par digitālo risinājumu izmantošanu personāla vadības procesos, vairāk kā 52% darba devēju neizmanto iespējas, jo trūkst informācijas par tām. Klātienē noskaidrosim reālo situāciju un parunāsim par lietām ko darām "gudri" un ko ne tik ļoti.
16:30 - 17:00
Kā mainījusies personāla vadība cauri gadsimtiem un kas mūs sagaida nākotnē?
Jānis Dubinskis, Biznesa attīstības vadītājs, Cake.hr
Personāla vadības procesi un uzskati par to, kas īsti ir tie ir, ievērojami mainījušies jau pēdējās desmitgades laikā, nemaz nesalīdzinot ar senāku periodu. Kas īsti ir noticis, kā ir transformējusies industrija un kas mūs sagaida nākotnē?
17:00 - 17:30
Pieredzes stāsti:
Andželika Berga, People and Culture Lead at TWINO
TWINO nestrādā pēc tradicionāla HR principiem, tā vietā mums ir izveidota People&Culture komanda, kurā aptvertas personāla vadības, zīmola un komunikāciju kompetences. Šī komanda rūpējas par darbinieku labsajūtu, veido uzņēmuma darba devēja tēlu un iekšējo kultūru.
17:30 - 17:50
Pauze ieelpai (kafija, vīns, sarunas)
17:50 - 19:00
Ekspertu darbnīcas (darbnīcas notiek paralēli)
Katrs solis rada vērtību,... vai arī "nē"
Gita Meldere, Lumina Learning Partner & ICF Latvia President
Cilvēki grib būt komandās, ļauties būt vadītiem un radīt vērtību. Tik nosacījums - ja viņiem ir iespēja izmantos savas stiprās puses, attīstīties un būt autentiskiem. Iepazīsti Lumina Splash App pasaulē pirmo digitālo personību attīstības instrumentu.
Efektīva komunikācija uzņēmumā- izmantojiet to, ko izmanto darbinieki!
Evita Brilte | G-Suite (Google apps) Projektu vadītāja, Digital Journey
Kā būtu, ja darba diena būtu 6 stundas gara 8 stundu vietā? Darbu deleģēšana, kopīga laika atrašana sarunām un atvaļinājuma pieteikuma iesniegšana ir tikai daži no ikdienišķajiem darbiem, ko automatizējot, ietaupīsiet laiku un enerģiju. Darbnīcā izrunāsim vairāk par ikdienas darbā noderīgiem risinājumiem.
"Spēļošana" darba procesos - palīgs vai traucēklis?
Juris Zalāns, CEO with Benefits Latvija
Tradicionāli darba procesi un darbs nebūtu vieta, kur meklēt jautrību un spēlēšanos, taču aizvien populārāka kļūst "spēļošanas" elementu ieviešana darba vidē. Darbnīcā apspriedīsim spēļošanas integrācijas riskus un potenciālos ieguvumus, kā arī apskatīsim veiksmīgus un neveiksmīgus piemērus.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās
25 EUR + PVN
(iekļauta kafija, vīns un diskusijas pēc pasākuma)
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums"

Gustava Zemgala gatve 78

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv