Vebinārs/diskusiju panelis: Stratēģiskā personālvadība 2.0

Vebinārā piedalās:
25. februārī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" vebinārs/diskusiju panelis - "Stratēģiskā personālvadība 2.0".

Lai stratēģiskā personāla vadība būtu efektīva, personāla vadītājiem ir jāuzņemas svarīga loma kā stratēģiskajam partnerim, brīdī, kad tiek veidota un ieviesta uzņēmuma politika. Stratēģiskā personāla vadība ietver to, kā HR var tieši ietekmēt uzņēmuma izaugsmi. Personāla vadītājiem stratēģiski jāpievēršas darbinieku attīstīšanai un noturēšanai, ņemot vērā uzņēmuma ilgtermiņa plānu.

Uzņēmumiem vieglāk gūt panākumus, ja visas komandas strādā pie vieniem un tiem pašiem mērķiem. Stratēģiskais personāla vadītājs veic darbinieku analīzi un nosaka darbības, kas nepieciešamas, lai palielinātu viņu vērtību uzņēmumam. Kas nepieciešams, lai personāla vadītājs kļūtu par neaizvietojamu padomdevēju uzņēmuma valdei, vadītu pārmaiņu procesus un kļūtu par galveno dzinējspēku ambiciozu mērķu izvirzīšanā un sasniegšanā?

Šajā vebinārā uzņēmumu pieredzes stāsti, viedokļi un atklātas diskusijas par personālvadītāju un uzņēmuma vadītāju veiksmīgu sadarbību.

Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī uzdot jautājumus ekspertiem tiešsaistē.
Programma
Ceturtdiena, 25. februāris
Ieraksts - kopstrādes telpas Teikums 14:00 - 15:35
14:00 – 14:10
Ievads: diskusiju paneļa moderators
Ivars Juškēvics
Uzņēmuma Training Lab valdes loceklis
Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību "procesoros", uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas balstās uz vadības praktisko pieredzi 20 gadu garumā.
14:10 – 14:50
Diskusiju paneļa 1. daļa
14:50–14:55
Pauze
14:55 – 15:35
Diskusiju paneļa 2. daļa
Diskusiju paneļa dalībnieki
Arta Biruma
Domenikss valdes locekle, Eiropersonāls un LikeIT īpašniece
Vairāk kā 20 gadu pieredze personāla vadībā, uzņēmējdarbībā un uzņēmumu konsultēšanā. Šobrīd ikdienā aktīvi strādā ar jautājumiem – kā parādīt, ka personāla vadības process ir tas, kas ietekmē rezultātu? Kā parādīt vadītājiem, ka darbinieku mainība nav tikai atalgojuma jautājums? Kā pierādīt, ka personāla vadībai var būt lielāka pievienotā vērtība kā tikai dokumentu nokārtošana u.tml.
Ināra Mukāne
KRONUS Personāla attīstības direktore
Vairāk kā 15 gadus strādāju personāla vadībā, pieredzi gūstot tādos uzņēmumos kā Schneider Electric, AstraZeneca, Ruukki, Maxima Latvija, ELKO Grupa, EY. Esmu iepazinusi daudzas nozares, piedzīvojusi un veidojusi dažādas uzņēmumu kultūras, attīstījusi komandas un bijusi laimīga mācīties no saviem kolēģiem un vadītājiem un iedvesmoties būt par labu vadītāju no kolosāliem komandas biedriem. Pēdējo gadu esmu atbildīga par personāla un kultūras attīstību KRONUS, kas ir vietējas izcelsmes, taču pasaules mēroga koka iepakojuma ražotājs.
Madara Juška
Drogas Valdes locekle, Personāla un komunikāciju direktore un Korporatīvās sociālās atbildības vēstnese
Vada personālu lielākajam un veiksmīgākajam mazumtirdzniecības veikalu tīklam skaistumkopšanas segmentā Baltijā (Top30 vērtīgākais uzņēmums Latvijā), pārstāvot cilvēku vadības, komunikācijas, darba aizsardzības, labbūtības un korporatīvās sociālās atbildības jomas. Tiecas uz izcilību – gan strādājot, gan slinkojot, un katru aicina hiper-reāli atrast savu vietu uz skalas, kurai vienā galā ir dzīves baudīšana harmonijā ar pasauli un otrā galā kkā jauna radīšana un pasaules mainīšana (Ray Dalio Principles, 2017). Pati vēlas maksimumu no abiem skalas galiem un ir gatava daudz strādāt, lai to sasniegtu.

Forbes Veiksmīgāko biznesa sieviešu Top50.
Elita Tīlīte
Clean R Personāla un administratīvā departamenta vadītāja
20 gadus strādājot personālvadībā, esmu piedzīvojusi personālvadību kā "kadru daļu" un personālvadību kā "sratēģisku partneri biznesam". Esmu darījusi lietas, kam kādreiz nebija nosaukumu un šobrīd tās lietas sauc dažādos modernos vārdos. Esmu strādājusi vidē, kur tiek izmantots plašs arsenāls no personālvadībā pieejamā un tādās, kur salīdzinoši maz – katrs pēc iespējām. Esmu nonākusi pie secinājuma, ka nav pareizi un nepareizi – ir tieši tā, un cik katram konkrētajam uzņēmuma ir nepieciešams. Visiem nevajag visas un vienas tās pašas zāles! Tāpēc esam mēs – lai atbalstītu uzņēmumu vadību un nodrošinātu labāko konkrētajam uzņēmumam.
Vebināra ieraksts notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv