Stress
Veselība
Labsajūta
SMART HR diskusijas un pieredzes apmaiņa, ekspertu viedokļi un darbnīcas
Ar zināšanām dalīsies
24.10.2017. kopstrādes telpās "Teikums" notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" seminārs par stresu, veselību un labsajūtu darba vietā.

Šajā seminārā apskatīsim darbinieku stresa, fizisko aktivitāšu un labsajūtas saikni ar produktivitāti darba procesos. Darbinieka veselība - gan fiziskā, gan garīgā - nenoliedzami ietekmē gan savstarpējās kolēģu attiecības, gan paša darbinieka attieksmi pret darbu un vidi, kurā tas atrodas. Rūpes par to jāuzņemas ne tikai pašam darbiniekam, bet arī darba devējam, un tās sākas jau no pirmās dienas uzņēmumā.

Darbnīcās būs iespēja tuvāk uzzināt par metodēm, kā samazināt stresu kolektīvā, kā cīnīties pret izdegšanu un kā nodrošināt kolektīva iesaisti fizisko aktivitāšu piekopšanā organizācijas ietvaros. Tāpat būs iespējams noskaidrot, kā aktīva dzīvesveida kultūra palīdz stiprināt stresa izturību un koncentrēšanos.

Semināru un darbnīcu viesiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, dalīties zināšanās darbnīcās ar citiem savas nozares ekspertiem, kā arī klātienē izmēģināt un pārbaudīt praksē jaunākos personāla vadības rīkus un metodes.

24.10.2017. 16:00 - 20:00
15:30 - 16:00
Reģistrēšanās
16:00 - 16:15
Iepazīstināšana ar projektu "SmartHR Latvija"
Juris Zalāns, CEO with Benefits
Mūsu misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā.
16:15 - 16:45
Kā veicināt komandas garu un labsajūtu pārmaiņu laikā?
Laura Pļavniece, klimata kontrole BITE Latvija
Cilvēks viskomfortablāk jūtas mierīgā, stabilā vidē. Taču lielu, uz izaugsmi orientētu uzņēmumu darba ikdiena ir ļoti dinamiska, lielāki un mazāki izaicinājumi sastopami ik uz soļa. Ne visi darbinieki spēj pielāgoties. Daudziem pārmaiņas, izaicinājumi rada stresu. Cilvēki mēdz "salūzt". Kā pārvērst stresu pozitīvā enerģijā un veicināt kopīgu mērķu sasniegšanu pārmaiņu laikā?
16:45- 17:15
Kā neapēst kolēģi okeānā 142 dienu laikā?
Kārlis Bardelis, Bored of Borders kapteinis, iedvesmas lektors
Kopā iespējams paveikt vairāk, taču darbs komandā ne vienmēr ir viegls. Ikvienā sadarbības formā rodas spriedze un stress. Darbā ir iespēja izbēgt un nepiedalīties - doties mājās, pamest sapulču telpu, vai pagriezties un aiziet. Bet ko darīt, ja nevari aiziet? Kā rīkoties, kad konflikts ir neizbēgams? Kārlis Bardelis dalīsies ar pieredzi, kad vārdi "vienā laivā" nav tikai izteikums, bet realitāte.
17:15- 17:45
Kā veselīgu izvēli padarīt par vieglu izvēli darbiniekiem?
Agita Jākobsone, Swedbank Personāla pārvaldes vadītāja
Alīna Roščina, Swedbank Atalgojuma un motivācijas jomas vadītāja
Kad darba tirgus tendences izceļ darbinieku labsajūtu kā vienu no darba devēju prioritātēm, kā veicināt veselību organizācijā un apmierināt interešu dažādību?Aktīvs. Vesels. Iedvesmots.
Dalīsimies Swedbank pieredzē par to, kā veselīgu izvēli padarīt par vieglu izvēli darbiniekiem un kur slēpjas panākumu atslēga augstai darbinieku iesaistīšanās veselību veicinošos pasākumos.
17:45 - 18.15
Pauze ieelpai (kafija, vīns, sarunas)
18:15 - 19:15
Ekspertu darbnīcas (darbnīcas notiek paralēli)
Kas ir sākums - stress vai emocijas?
Inese Putniece, mg psych, psychotherapist
Latvian Psychodynamic Psychotherapy association Chairman of the board,
European Association for Psychotherapy Latvijas pārstāve
Darbnīcā plašāk tiks apskatīts stress un emocionālās reakcijas darba vietās psihoanalītiskā skatījumā. Kā emocionālas reakcijas var ietekmēt indivīda rīcību un uzvedību komandā? Kā stress ietekmē darbinieku darba kvalitāti, komandas sadarbību un biznesa rezultātus, un vai bioloģiski determinētas reakcijas ir iespējams koriģēt?
Divi veiksmīgi darbinieki - viens izdeg, otrs turpina produktīvi strādāt...
Pēteris Urtāns, RigaBrain smadzeņu treniņu centra vadītājs
Uzzini iemeslu, kas var būt par faktu, ka Tu pazaudē savu labāko darbinieku, dēļ tā, ka viņš nepazīst savas smadzeņu darbības funkcionēšanas pamat principus!

Iepazīsimies ar pāris principiem, kas novēroti RigaBrain smadzeņu treniņu centra praksē (10 000 individuālas darba stundas, vairāk kā 10 gadi un vairāk kā 4 000 cilvēki).
Cik lielā mērā darbinieku darbaspējas ietekmē spēja kontrolēt un vadīt stresu un kāpēc tas ir svarīgi mūsdienu darbiniekam?
Māris Žunda, Rūdīšanās skola Dibinātājs un treneris
Artūrs Bernovskis, Efectio īpašnieks
Vai darbinieka darbaspējas jeb produktivitāti ietekmē viņa mentālās spējas vadīt un kontrolēt sarežģītas un saspringtas situācijas? Cik gatavi ir darbinieki mainīgajam dzīves ritmam uzņēmumā?

Ieskatīsimies, vai stress ir vadāms cilvēka fizioloģijas līmenī un kā trenēt vadāmību un kontroli darbiniekos, kā arī kāpēc ir vērts attīstīt fiziskās un mentālās spējas darbiniekos un kā tas var palīdzēt biznesam sasniegt veselīgākus rezultātus.
Dalība seminārā un ekspertu darbnīcās

45 EUR + PVN

"Cīruļa biļete" 24.09. - 13.10.2017
35 EUR + PVN


(iekļauta kafija, vīns un diskusijas pēc pasākuma)
Pieteikties Semināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies
Izvēlieties interesējošo ekspertu darbnīcu
Dalībnieku skaits
+
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA kopstrādes un eksperimentu telpa "Teikums"

Gustava Zemgala gatve 78

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv