Team Building
VS
Team Development
25. aprīlī, kopstrādes telpās "Teikums"
Komandas un komandu darbs - bez tā neizdzīvo neviens uzņēmums. Spēja veiksmīgi sadarboties un kopīgi virzīt uzņēmuma darbību ir liela vērtība viscaur uzņēmuma struktūrā. Sākot ar operatīvā darba komandām, beidzot ar uzņēmuma vadības komandu. Ja jau visos uzņēmumos tas ir vienlīdz svarīgi, tad kāpēc dažas komandas ir acīmredzami veiksmīgākas par citām?

Meklējumos pēc atbildēm visticamāk jāsāk ar to, kāpēc veidojam komandas. Mērķis ir nodrošināt sistēmu, kas palielinātu darbinieku spēju piedalīties plānošanā, problēmu risināšanā un lēmumu pieņemšanā, lai labāk realizētu procesus uzņēmumu mērķu sasniegšanai. Lielāka līdzdalība veicina labāku izpratni par lēmumiem, lielāku atbalstu un iesaisti plānu īstenošanā, ieguldījumu problēmu risināšanā, tāpat arī lielāku atbildību.

Bet kā to sasniegt? Kā atšķiras komandas veidošana no komandas attīstības? Kā izvēlēties atbilstošākos paņēmienus katrā komandas attīstības posmā?
Programma
Ceturtdiena, 25. aprīlis
Kopstrādes telpas Teikums
14:00 - 17:30
13:30 - 13:50
Reģistrācija un kafija
14:00 - 14:20
Ievads: par gudru personālvadību un komandu izveidi
14.20-14.50
Vai darbam jābūt tikai darbam? Darba vide un dzīvesstils.
Uzņēmumā Scandiweb mes esam sapratuši, ka darbinieki arī darbā vēlas izbaudīt dzīvi, piedzīvot aizraujošus notikumus un piešķirt darba videi jēgu.

Komandas saliedēšanas aktivitātes darbiniekus iepriecina, saliedē un notur palikt kompānijā. Koncerta apmeklējums vai komandas rallijs - tas vairs nav tikai darbs no 9-18, bet tā ir dzīve / vide, kur veidojas draudzība, patīkami notikumi un jēga strādāt!

Dalīšos ar pieredzi kādas aktivitātes strādā un kādas nestrādā tieši IT sfērā, un kāpēc vispār ir svarīgi šādas komandas aktivitātes piedāvāt
14.50 - 15.20
Komandas attīstība: nerakstīto likumu (pārliecību) loma
Maruta Freimane
Intellego vadītāja, Dr.psych., sertificēta kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite, klīniskā un organizāciju psiholoģe
Tas, kam ticam, nosaka mūsu uzvedību. Arī komandas attīstību lielākoties daudz spēcīgāk ietekmē tādi nerakstīti likumi kā "šefam vienmēr taisnība" vai "kļūdīties nedrīkst", nevis vērtības, kas minētas organizācijas mājas lapā.

Maruta dalīsies atziņās par to, kā darbinieku pieņēmumi par darbu, sasniegumiem un attiecībām ietekmē komandas uzvedību un attīstību.
15.20 - 16.00
Growing strong teams through P2P
Lolita Jēkabsone
Group Head of Learning and Development at 4finance
The strength of entire team lies in the hands of each individual. Skills are the currency of a team and the currency of success. We launched peer-to-peer learning program to empower employees to become equal partners in the learning process.

I will share with you why and how we created peer-to-peer learning program LevelUp and how it supports teams to grow.
16.00-16.30
Kafijas pauze
16.30 - 17.30
Darbnīcas
Vai Tev ir ienākusi prātā doma, ka komandai nepieciešams komandas koučings?
Gita Meldere
Lumina Learning Baltija partnere
Līderības & komandu snieguma koučs
Pētījumi pierāda, ka komandas biedru vienotībai ir spēcīga korelācija ar daba sniegumu un biznesa veiksmi.

Un, lai palielinātu komandas sniegumu, arvien vairāk tiek izvēlēts komandas koučings - process, kura būtība ir radīt iespēju, ka ikviens komandas biedrs mācās būt daļa no komandas, ar savu individuālo pienesumu. Lai process būtu paliekošs, nozīmīga ir līderu iesaiste vēlamās kultūras izveidē, sadarbības veicināšanā un būt kopā kā vienai sistemai.

Kādā stadijā ir jūsu komanda šobrīd?
Kā zināt vai nepieciešams komandas koučings?
Kādos gadījumos to izvēlēties?
Kā komandai izveidot veiksmes formulu un strādāt kā "vienam veselam", nevis katram būt aizņemtam ar individuālo sniegumu?
Komandas saliedēšana – ieguldījums nākotnē
Lelde Vīnkalna un Inta Konstante
Ideju dīdekles / Event Manager @ DiDi
Izjutušas uz savas ādas komandas veidošanas posmus, kāpumus un kritumus, pirms 2 gadiem DiDi radošajai komandai noplaka interese rīkot tikai un vienīgi jautrākās ballītes, un kļuva interesanti vērot, kāpēc vienu uzņēmumu ballēs darbinieki nēsā vadību uz rokām, bet citā uzņēmumā, par spīti ''5 kailiem Busuļiem uz skatuves", pasākumu apmeklētība krītas un ne tikai uzņēmumu kultūra, bet arī paši uzņēmumi lēnām iznīkst vai saskaras ar būtiskām darba resursu problēmām.

Šajā darbnīcā Lelde un Inta ne tikai dalīsies savā pieredzē team building pasākumu organizēšanā, atziņās par šādu pasākumu nozīmīgumu uzņēmuma ikdienā un ieteikumos, ko īsti šajos pasākumos dara un vajadzētu darīt, bet arī iesaistīs dalībniekus aktivitātēs no team building programmām.
5 kompetences, kuras nepieciešamas, lai komanda funkcionētu vienoti
Roberts Rubenis
Sense of Team izpilddirektors un treneris
Darbnīcā iepazīsimies ar P. Lencioni modeli, kurš izskaidro, kā izveidot uz uzticību balstītu vienotu komandu un ar to sasniegt rezultātus. Kā arī aplūkosim rīku, ar kuru mērīt un attīstīt uzņēmuma kultūru.
Seminārs notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv