Vebinārs: Ārpus biroja - attālinātam darbam pielāgota uzņēmuma un komandu vadība
Lielākie izaicinājumi ar ko saskaras uzņēmumi, strādājot attālināti
21. maijā sadarbībā ar Microsoft notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" vebinārs - "Ārpus biroja - attālinātam darbam pielāgota uzņēmuma un komandu vadība".

Covid-19 izraisītā krīze ir ļāvusi paskatīties uz attālināto darbu un digitalizāciju citā gaismā. Šī pēkšņā pāreja uz attālināto darbu ir liels izaicinājums gan vadītājiem, gan darbiniekiem. Protams, labāk šai situācijai sagatavoti bija tie uzņēmumi, kuri attālinātās strādāšanas modeli ir izmantojuši jau agrāk. Taču šis laiks ir izaicinājums arī tiem, kuriem šī nav pirmā pieredze, strādājot attālināti.

Vebināra laikā uzzināsim, kāda ir personālvadības stratēģiskā loma pārmaiņu laikā, kā veicināt komandas savstarpējo sadarbību un produktivitāti, kā palīdzēt sev un komandai saglabāt sniegumu un dzīvesprieku, strādājot attālināti. Kā arī iepazīsimies ar mītiem par attālināto komandu vadību un to, kāda būs mūsu jaunā normālā dzīve.

Vebināra skatītājiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem un uzdot jautājumus tiešsaistē.
Programma
Ceturtdiena, 21. maijs
13:00 - 15:30

13:00 - 13:10
Ievads par SmarHR
SmartHR misija ir radīt komunikācijai un idejām atvērtu vidi, kur iegūt zināšanas, apmainīties ar pieredzi un veicināt kreatīvu ideju attīstību personāla un darba resursu pārvaldības jomā, lai veicinātu nozares attīstību Latvijā. Šobrīd, pielāgojoties situācijai, veicam visas nepieciešamās izmaiņas, lai nodrošinātu SmartHR formātu arī digitālā veidolā.
13.10-13.40
Strategic HR role during transformation time
Claudia Petre
Microsoft Sr. HR Manager in Baltics and Adriatic's
In her presentation Claudia will be talking about Strategic HR role during transformation time, like the one we are in right now . In the new world of work, collaboration is key to driving innovation and delivering results for our customers, and as a result, we've shifted away from "me-centric" to "we-centric" work. This allows teams to collaborate early and often, and bring a wide variety of voices to the table—whether virtual or physically together in a room. The presentation should be providing a "best practice" of how we're using our own technologies to enable transformation and help our teams. Our goal is for employees to enjoy a highly secure and reliable way to exchange ideas and learn from one other so that we can innovate quickly and seamlessly.
13.40 - 14.10
Mīti un patiesības par attālinātu komandu vadību
Renāte Strazdiņa
Dr.Sc.Ing., Microsoft vadītāja Baltijā
Attālinātas komandas un to vadība ir salīdzinoša jauna vadības disciplīna, un tas rada ne tikai jaunus izaicinājumus vadītājiem, bet arī ļauj vadītājam izmēģināt ko jaunu, kas veicina komandas savstarpējo sadarbību un produktivitāti. Renāte prezentācija runās par aktuālākajiem mītiem par attālinātas komandas vadību.
14.10 - 14.40
Kā palīdzēt sev un komandai saglabāt sniegumu un dzīvesprieku, strādājot attālināti.
Strādāšana attālināti var radīt negatīvas emocijas un stresu, kas ietekmē ne vien savstarpējo komunikāciju komandā, bet arī darba izpildi. Prezentācijā par to, kā vadīt savas emocijas un atbalstīt komandu, kā mazināt komunikācijas šķēršļus un veidot ieradumus, kas ļauj saglabāt darba produktivitāti.
14.40-15.10
Mūsu jaunā normālā dzīve
Ingrida Rone
Tet valdes locekle, Cilvēku un vides dienesta direktore
Mēs visi esam piespiedu kārtā pametuši veco ierasto biroju dzīvi, daļa gaida zvanu, ka var atgriezties tur, citi jūtas ļoti labi, strādājot attālināti. Kāda būs jaunā darba dzīves norma? To visi kopā vēl uzzīmēsim, bet skaidrs ir viens – šobrīd ātrvilciena ātrumā praksē patiešām apgūstam elastīga darba konceptu un radām jaunas komunikācijas formas kolektīva gara uzturēšanai.
15.10 - 15.30
Paneļdiskusija par HR izaicinājumiem tuvākajā laikā
VĒLIES REDZĒT ŠO UN CITUS SMARTHR VEBINĀRUS? Dodies uz SmartHR.Digital


Kas ir SmartHR.Digital?
SmartHR.Digital ir platforma, kurā dzīvo viss SmartHR digitālais saturs - skaties vebinārus gan TIEŠRAIDĒ, gan IERAKSTĀ, piedalies diskusijās un uzdod jautājumus ekspertiem!
Pieteikties vebināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par vebināru.
Apmaksa
Seminārs tiek ierakstīts:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv