Vebinārs/diskusiju panelis: Ko vēlas CEO Covid-19 laikā?
Vebinārā piedalās:
21. janvārī kopstrādes telpās Teikums notiks cilvēkresursu un personāla vadības konceptuālā projekta "SmartHR" vebinārs/diskusiju panelis - "Ko vēlas CEO Covid-19 laikā?".

Mūsdienās, kad personāla vadība (personāla vadītājs) daudzās organizācijās ir stratēģiskais partneris uzņēmuma, iestādes vienoto mērķu sasniegšanas procesā, sadarbība starp personāla vadītājiem un uzņēmuma vadību, ir svarīgāka kā jebkad. Vai tas, ko personāla vadītājs dara uzņēmumā, rada redzamu vērtību ārpusē un ietekmē uzņēmuma attīstību? Kā uzņēmuma vadītāji uztver personālā ieguldītas investīcijas un kā vērtē to rentabilitāti?

Sadarbībai ir nepieciešama abu pušu izpratne un iesaiste. Šīs medaļas otra puse, protams, ir atbalsts, kas personāla vadītājiem, kā stratēģiskiem partneriem, nepieciešams no uzņēmuma vadītāja. Kādas ir personāla vadītāju ekspektācijas, un kas nepieciešams, lai veidotu stratēģisku sadarbību?

Šajā vebinārā uzņēmumu pieredzes stāsti, viedokļi un atklātas diskusijas par personālvadītāju un uzņēmuma vadītāju veiksmīgu sadarbību.

Vebināra dalībniekiem būs iespēja iegūt pieredzi no Latvijas vadošo uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī uzdot jautājumus ekspertiem tiešsaistē.
Programma
Ceturtdiena, 21. janvāris
Ieraksts - kopstrādes telpas Teikums 14:00 - 15:35
14:00 – 14:10
Ievads: diskusiju paneļa moderators
Ivars Juskevics
Co-founder and consultant at Training Lab SIA
Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību "procesoros", uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas balstās uz vadības praktisko pieredzi 20 gadu garumā.
14:10 – 14:50
Diskusiju paneļa 1. daļa
14:50–14:55
Pauze
14:55 – 15:35
Diskusiju paneļa 2. daļa
Diskusiju paneļa dalībnieki
Jānis Sadinovs
People & Culture Partner at Bolt Ride-hailing, Food & Rentals.
Esmu HR vadītājs, kas vadījis personālu un personāla stratēģijas vairāk kā 10 valstīs. Vienmēr cenšos detalizēti izprast organizāciju biznesa un peļņas modeļus, lai sekmīgāk spētu piesaistīt un ilgtermiņā nodarbināt motivētus un laimīgus darbiniekus. Ir bijis prieks sadarboties ar tādiem uzņēmumiem kā H&M Baltics, L'Oréal, Euro Live Technologies kā arī Mogo Balkans & Central Asia. Tagad par savām mājām saucu Tallinnu, kur palīdzu BOLT'iņam attīstīt personāla vadības stratēģiju un sekmēt uzņēmuma straujo izaugsmi.
Ilze Ogle
SEB bankas Personāla pārvaldes vadītāja
Cilvēku vadības profesionāle ar plašu pieredzi banku sektorā, auto nozarē un farmācijā. Zina, ka panākumi meklējami ikvienā un tic katra cilvēka potenciālam. Pārliecināta, ka gudra personāla vadītāja galvenais uzdevums ir saprast cilvēkus, viņus motivēt, vadīt un virzīt uz priekšu.

Ilze uzskata, ka CEO un personāla vadītājam ikdienas mijiedarbībā jābūt cieši kopā – tikai tā iespējams apzināti veidot pozitīvu, uzņēmuma vērtībās balstītu iekšējo kultūru, veicināt darbinieku labbūtību un piederības sajūtu. Iepriekš Ilze bijusi dažādās biznesa jomās, cilvēku vadībā un strādājusi ar uzņēmuma iekšējo kultūru tādos lielos uzņēmumos kā "Domenikss", "Grindeks", "Swedbank".
Profesionālās darbības apraksts: Omniva CEO jeb vadītāja Latvijā kopš 2017.gada. Šajā laikā uzņēmums ir divkāršojis savu apgrozījumu, 2020. gadā sasniedzot 12 miljonus eiro un trīskāršojis darbinieku skaitu, 2020.gada nogalē sasniedzot 300 darbiniekus. Uzskatu, ka HR vadītājs ir CEO labā roka, kas uzņēmuma veiksmīgai darbībai ir vienlīdz nozīmīga kā finanšu, pārdošanas un operāciju jomas.
Mogo Finance CEO Balkānu, Kaukāzu un Ziemeļeiropas reģioniem. Karjeras laikā strādājis uzņēmumos Āfrikā, Āzijā un Eiropā (18 dažādās valstīs), tādējādi iegūstot plašu izpratni par dažādu vadības stilu, mentalitātes un dzīves redzējumu kombināciju uzņēmumu vadības kontekstā. Uzkrājis pieredzi telekomunikāciju, finanšu tehnoloģiju industrijās, kā arī start-up vidē.
Pieteikties vebināram
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Informācija par dalībnieku
*Uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts rēķins, atgādinājums par vebināru un lektoru prezentācijas.
Apmaksa
Vebināra ieraksts notiek:
Gudrā rajona JAUNĀ TEIKA
kopstrādes un eksperimentu telpās Teikums

Gustava Zemgala gatve 78,
Biroju ēkā AUSMA,
2. stāvā

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv