Dienas
Stundas
Minūtes
Sekundes
SmartHR Latvija regulāri seko jaunākajām tehnoloģijām un inovācijām cilvēkresursu vadībā, tāpēc nolēmām arī paši izmēģināt jaunu iekšējās komunikācijas kanālu - online radio. Aicinām Tevi pievienoties informatīvi izglītojošai HR radio programmai visas dienas garumā kopā ar cilvēkresursu vadības ekspertiem. Dienas laikā uzzināsi par jaunākajām tendencēm klātienes un attālināta darba organizēšanā, aktualitātēm Latvijas darba tirgū, personālvadības tehnoloģiju jaunumus no Skandināvijas, kā arī aktualitātes rūpēs par darbinieku labbūtību. Turklāt tas viss produktīvas mūzikas pavadījumā ar iespēju arī savu HR spēka dziesmu sadzirdēt tiešraidē. HR Radio tapis sadarbībā ar www.uznemumaradio.lv .
Kas Tevi sagaida HR Radio?
Klausies intervijas ar nozares profesionāļiem par tendencēm un aktualitātēm.
Jautājumi
studijā
Tiešraides laikā Tev būs iespēja uzdot arī savu jautājumu HR radio viesiem.
Iesūti savu mīļāko dziesmu, kura dod spēku ikdienā, un klausies to tiešraides laikā.
HR radio dienā Tevi sagaida arī iespēja piedalīties aktivitātēs un pārbaudīt savas zināšanas.
Pirmais HR radio Latvijā!
HR Radio programma
Piektdiena, 11. novembris
09:00 – 10:00
09:00 – 10:00
Muzikāls dienas sākums ar "HR spēka dziesmām"
Sagatavosimies jaudīgai dienai ar uznemumaradio.lv sarūpēto "Rīta dziesmu" atskaņošanas sarakstu. Ja arī Tev ir kāda dziesma, kas palīdz pamosties un uzsākt dienu, tad spied teun iesūti to mums.
10:00 – 10:15
10:00 – 10:15
HR Radio atklāšana ar SmartHR Latvija vadītāju Juri Zalānu.
Eksperimentālā HR Radio atklāšana, iepazīstināšana ar pēdējā laika jaunumiem un HR aktualitātēm Latvijā, kā arī īpaša "pārsteiguma" aktivitāte pirmajiem HR Radio klausītājiem.
10:15– 11:00
10:15– 11:00
Saruna ar darba vides stratēģi un uzņēmuma "Lietus" vadītāju Oļegu Ņikitinu.
Sarunas laikā tiks pārrunātas aktualitātes darba vides plānošanā, šī brīža tendencēs biroju iekārtošanā un hibrīddarba nodrošināšanā. Runāsim arī par to, kā caur telpu prototipēšanu un pilotēšanu ar simboliskiem ieguldījumiem panākt, ka uzņēmuma komandas sāk iesaistīties biroja pilnveidošanā, un kā caur šo iesaisti var panākt regulār[āk]u biroja apmeklēšanu un kopāstrādāšanu.
11:00 – 12:00
11:00 – 12:00
Kas ir Tava HR spēka dziesma?
Mūzika ir mūsu ikdienas neatsverama sastāvdaļa. Katram no mums ir kāda dziesma, kas uzlādē, uzlabo noskaņojumu un ļauj ar pilnu enerģiju mesties darbos. Padalies ar savu HR spēka dziesmu un uzzini, ko klausās nozares kolēģi.
12:00 – 12:15
12:00 – 12:15
HR Tehnoloģiju jaunumi ar SmartHR Latvija tehnoloģiju vēstnesi Nauri Vītolu.
Tehnoloģijas cilvēkresursu pārvaldībā vairs nav nākotne, un tādas inovācijas kā mašīnmācīšanās, mākslīgais intelekts jau šobrīd ir jauno HR risinājumu sastāvdaļa. Nauris Vītols iepazīstinās ar jaunākajiem un straujāk augošajiem risinājumiem Eiropā un pasaulē - darbinieku atlasē, mācību pārvaldībā un HR datu analītikā.
12:15 – 13:00
12:15 – 13:00
Darba tirgus aktualitātes Latvijā ar CV Online vadītāju Aivi Brodiņu.
Pagājušā gadā pandēmijas ietekmē darba tirgus situācija joprojām bija svārstīga, taču kopumā to raksturoja būtisks darbaspēka pieprasījuma kāpums, kā arī straujš atalgojuma līmeņa pieaugums. Arī šī gada sākums ir bijis dinamisks un darba devēju cīņa par talantiem arvien saasināsies. Sarunā pārrunāsim darba devēju plānus un tendences attiecībā uz nodarbinātību un atalgojuma izmaiņām, kā arī novērojamās izmaiņas pēc pēdējiem notikumiem pasaulē.
13:15 – 14:00
13:15 – 14:00
Par darbinieku labbūtību sarunāsimies ar "Citadele Group" Korporatīvās komunikācijas vadītāju Kristīni Menniku.
Pēdējos gados "darbinieku labbūtība" kā prioritāte uzņēmumu stratēģijā izskan arvien biežāk. Tā ietver fizisko un mentālo labbūtību, paplašinātu piedāvājuma grozu, atbalsta pasākumus darbiniekiem un daudz ko citu. Sarunas laikā pārrunāsim, ko darbinieku labbūtība nozīmē šobrīd un kā šī gada 24. februāris to ir ietekmējis.
14:00 – 14:30
14:00 – 14:30
Muzikālā pauze ar Jūsu iesūtītajām "HR spēka dziesmām". Piesaki tās šeit.
14:30 – 15:15
14:30 – 15:15
Saruna par HR tendencēm un aktualitātēm Skandināvijā ar Sympa pārstāvi Oscar Pettersson (angļu valodā)
Nav noslēpums, ka Skandināvijas valstīs apmierinātība ar dzīves un darba kvalitāti ir augstāka, kā pie mums Baltijā. Tieši šo valstu praksi bieži uzskatām par labo piemēru, kam sekot. Sarunāsimies ar Sympa HR pārstāvi Oscar Pettersson, lai noskaidrotu kādas ir pēdējo laiku aktualitātes un tendences cilvēkresursu pārvaldībā.
Dalies ar savu "spēka dziesmu"
Iesūti savu mīļāko dziesmu, kura dod spēku ikdienā. HR spēka dziesmas!