Uzņēmumi
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.

Sadarbības partneri SmartHR ietvaros ir uzņēmumi vai pakalpojumu sniedzēji, kas atbalsta SmartHR kustību nodrošinot funkcionālo vai operatīvo atbalstu SmartHR darbībai un izaugsmei.

Your hr. simplified.
2015. gadā Lielbritānijā dibinātais personālvadības tehnoloģiju uzņēmums CakeHR apkalpo klientus vairāk kā 90 dažādās pasaules valstīs. Pie lielākajiem uzņēmuma klientiem pieskaitāmi nacionālā aviosabiedrība airBaltic, ASV televīzijas kompānija CBS, revīzijas un finanšu pakalpojumu sniedzēji TWINO, 4Finance un BDO. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Latvijā ar birojiem Lielbritānijā un Igaunijā.
Vēlies uzzināt vairāk?

Luminas Learning sistēmas rīki
Lumina Learning profesionāļi iedvesmas vadīti mērķtiecīgi rada inovatīvus, zinātnē balstītus, praktiskus, ar cilvēciskām vērtībām piesātinātus novērtēšanas un attīstības rīkus, kā arī veido glabālu līdzīgi domājošu profesionāļu kopienu, kas, Lumina Learning radītos rīkus meistarīgi integrē dizainētos organizācijas attīstības risinājumos. Praktiķi atbalsta biznesa dibinātājus, līderus, vadītājus un komandas kļūt par pārliecināti konkurētspējīgām un caur cilvēku attīstību pacelt organizācijas vērtību.
Vēlies uzzināt vairāk?

Ceļā pie laimīgiem darbiniekiem
Benefits ir jauna motivācijas platforma, kas darbiniekiem dod iespēju krāt punktus, iegūt apdrošināšanu, izmantot plašu privilēģiju klāstu sportam, izklaidei, atpūtai un citām ikdienas izdevumu kategorijām, kā arī laimēt vērtīgas balvas. Darbinieki iegūst piekļuvi savam Benefits kontam, un var pārvaldīt sev piešķirtos labumus, izvēloties to, kas šķiet aktuālākais.
Vēlies uzzināt vairāk?

Personāla atlase
CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, CV-Online ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs. CV-Online Latvia jau vairākus gadus ir pārliecinošs tirgus līderis savā nozarē, sasniedzot vairāk nekā 80% tirgus daļas.
Vēlies uzzināt vairāk?

Vadības konsultācijas
Kvalitatīvs datu atbalsts un argumenti lēmumu pieņemšanā attiecībā uz atalgojumu, atalgojuma sistēmu un darba tirgus aktualitātēm kopumā.
Palīdz uzņēmumiem pieņemt pārdomātus lēmumus jau kopš 1996. gada, kad uzsākām darbību Latvijas tirgū.
Šobrīd ir vadošais konsultāciju uzņēmums Baltijas valstīs, kas atbilstoši visaugstākajiem profesionālajiem standartiem sniedz konsultācijas personāla vadības jomā.
Vēlies uzzināt vairāk?

Apmācības
Triviums attīsta cilvēku un organizāciju kompetences biznesa, personāla vadības, pārdošanas, klientu servisa un komunikāciju jomās no 2000.gada. Organizē gan atvērtos kursus, gan mācības uzņēmumos, veidojot īpaši pielāgotus risinājumus. Sniedz vadības konsultācijas, organizē mācību pasākumus.
Vēlies uzzināt vairāk?

E-apmācības

INTEA ir vairāk nekā 30 profesionāļu komanda, kas Baltijā un Eiropā piedāvā pilna cikla e-apmācību pakalpojumus: e-mācību satura izstrādi, gatavos e-apmācību kursus, vadības platformas, izstrādes rīkus, ekspertu konsultācijas par darbinieku apmācību.
Uzņēmums ir īstenojis e-apmācību projektus 10 valstīs vairāk nekā 36 dažādās valodās, un vismaz 70% INTEA pakalpojumu tiek eksportēti ārpus Baltijas valstīm.
Vēlies uzzināt vairāk?

Apdrošināšana
Marsh & McLennan Grupas uzņēmumi pasaulē darbojas apdrošināšanas brokeru, riska vadības un ieguldījumu konsultāciju jomā, kā arī sniedz talantu vadības un vadības konsultācijas. Marsh ir starptautisks apdrošināšanas brokeris, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus uzņēmumiem. Kopš 2002. gada uzņēmums ir aktīvs arī Latvijā un šobrīd tajā strādā 16 profesionāļu komanda, kas specializējusies dažādās apdrošināšanas jomā.

Vēlies uzzināt vairāk?

IT risinājumi administratīvo un biznesa procesu automatizācijai

VISMA ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Latvijā VISMA ir tirgus līderis lokālo ERP risinājumu jomā. Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību darbību efektivizē LR ministrijas, pašvaldības, valsts iestādes, slimnīcas, kā arī daudzi lieli, vidēji un pat nelieli uzņēmumi.
Vēlies uzzināt vairāk?

PROGRAMMATŪRA UN IT RĪKI BIZNESAM

Squalio strādā ar pasaulē labi zināmiem un sertificētiem programmatūras ražotājiem, un tieši tas palīdz rast labāko risinājumu ikviena uzņēmuma vajadzībām. Esam pieredzējuši speciālisti un padomdevēji IT infrastruktūras jautājumos un zinoši HR procesu automatizācijas risinājumos.
Vēlies uzzināt vairāk?

mākoņu Personālvadības pakalpojumi

Vadošais mākoņa risinājuma algu aprēķinu un personāla pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Zalaris ASA nodrošina pilnīgus biznesa ārpakalpojumus un konsultācijas algu aprēķinu un personāla pārvaldības jomā Skandināvijā, Baltijas valstīs un Polijā. Mūsu piedāvātie risinājumi sniedz mūsu klientiem iespēju izmantot vienotus procesus vairākās valstīs.
Vēlies uzzināt vairāk?

Darbinieku motivācija

Prieks Darbā
ir platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā. Jo tikai laimīgs un apmierināts darbinieks veiksmīgi parūpēsies par Jūsu klientiem. Komandas spēku un vienotību var stiprināt ļoti vienkāršos veidos. Un spēcīgs darbinieks ir visspēcīgākais trumpis ceļā uz panākumiem.
Vēlies uzzināt vairāk?