SmartHR digitālā transformācija
KONSULTĀCIJAS
Personālvadības procesu digitalizācija un automatizācija nav nākotnes sapnis vai "Top 500" privilēģija
Optimizē personālvadības darbu plūsmu, samazini administratīvo darbu apjomu, uzlabo komunikāciju un iesaisti uzņēmumā, administrē darbinieku datus un pieņem datos balstītus lēmumus.
Atlase un darbā ievadīšana
Uzlabo atlases procesus - automatizē sludinājumu izvietošanu, kandidātu datu apstrādi un komunikāciju, lēmumu pieņemšanas procesus
Apmācības un kompetenču vadība
Klasisko apmācību vadības rīki, darbinieku apmācību digitalizācija, mācību pašapkalpošanās risinājumi, kompetenču vadības pārbaldība
Iekšējā
komunikācija
Uzlabo iekšējās informācijas apriti, automatizē informācijas plūsmu, nodrošini komunikācijas kanālu atbilstību GDPR
Aptaujas un novērtēšana
Automatizē un centralizē darbinieku aptaujas, digitalizē darbinieku novērtēšanu un atgriezeniskās saites sniegšanu
Iesaiste un
motivācija
Risinājumi darbinieku iesaistei un motivācijai, darbinieku labumu vadībai un administrēšanai
Darbu izpildes novērtēšana
Darbinieku KPI un OKR sistēmas, administrēšanas un vadības
risinājumi
Darba laiks un prombūtnes
Pašapkalpošanās iespēja atvaļinājumu un prombūtnes pieteikšanai, laika uzskaites un vadības risinājumi
HR pamatprocesu ("core HR") digitalizācija
Nodrošini aktuālāko darbinieku datu pieejamību digitalizējot HR pamatprocesus.
Piesakies bezmaksas konsultācijai!
Pastāsti mums, kurus procesus vēlies uzlabot, un uzzini kādi risinājumi Latvijā, Baltijā un Eiropā ir pieejami!
Ko mūsu klienti saka:
Kompetence, komunikācija, profesionalitāte. Šīs ir vērtības un pieredze, kas man raksturo Smart HR, sadarbojoties nu jau vairāku gadu garumā.

Ļoti novērtēju attieksmi un mūsdienīgo pieeju, elastību un piemērošanos šajos mainīgajos apstākļos. Esmu piedalījusies gan iepriekš rīkotajos klātienes semināros, gan izmantojusi Smart HR kolēģu piedāvātās attālinātās konsultācijas – nemainīgi augsta kvalitāte un lieliskas sarunas!


Containerships SIA
HR Manager
Paldies Naurim no SmartHR, par iedziļināšanos mūsu uzņēmuma kultūrā, par spēju sadzirdēt mūsu vēlmes un sniedzot mums cerīgu skatu nākotnē. Augstu vērtēju iesaisti un pozitīvumu kā tiek pasniegta informācija. Par strukturētu informācijas izklāstu, piedāvājot 3 un vairāk risinājumus. Ārkārtīgi patīkama sadarbība, ceru uz tādu arī turpmāk.
Silvanols SIA
HR Manager
Esmu pateicīga Naurim no SmartHR par to, ka profesionāli, koncentrētā veidā iepazīstināja ar labākajiem, pieejamajiem HR programmatūrām, kas ir tirgū, to priekšrocību.

Man pašai būtu jāpavada nedēļas, lai iepazītos ar tirgū pieejamām sistēmā, to saturu, priekšrocībām.

Vērtīgākais ir arī tas, ka pirms tam tika izzinātas mūsu vajadzības, esošā situācija, prioritātes un piedāvāja
tieši mums piemērotākos risinājumus, sarunāja tikšanās ar izstrādātāju, kurš nodemonstrēja sistēmas darbību.

"VIRŠI-A" A/S
Personāla nodaļas vadītāja
Uzņēmums Scandic Fusion ir vērsušies pie SmartHR ar jautājumiem un ieteikumiem par labāko rīku izmantošanu uzņēmumā, kas ir saistīti ar uzņēmuma iekšējās vides novērtēšanu un HR iekšējo procesu digitalizāciju. Uzsākot komunikāciju, SmartHR darbinieki iedziļinājās mūsu uzņēmumā, uzdodot jautājumus par to, kas tiek realizēts uzņēmumā šobrīd un kādi ir plāni un mērķis ieviešot šos rīkus. Pēc tam tika sniegta ļoti vērtīga un detalizēta informācija par piemērotākajiem rīkiem, to iespējām un izmaksām, kā arī tika organizēta tikšanās ar uzņēmumu pārstāvjiem, kas ir atbildīgi par konkrēto rīku ieviešanu.
Scandic Fusion SIA
HR Specialist
Sadarbība ar SmartHR bija gan emocionāli atbalstoša, gan profesionāli papildinoša. Izmantojot SmartHR pakalpojumus, uzņēmums noteikti tērē mazāk resursu, jo tiek uzrunāti cilvēki, kas ir profesionāli, un kas ne vien palīdz ieraudzīt situācijas, kuras var uzlabot, bet arī iesaka piemērotākos ārējos spēkus, kas var palīdzēt tās risināt.
Eurotrafic SIA
Personāla vadītāja
Sadarbībā ar SmartHR Latvija novērtēju atsaucību un iedziļināšanos uzņēmuma izaicinājumos, dalīšanos ar savām zināšanām par aktualitātēm, labajām praksēm un pieejamajiem pakalpojumiem HR jomā.

Vērtīgi ir, ka SmartHR palīdz savest kopā vajadzīgos cilvēkus, lai sadarbības rezultātā būtu ieguvums abām pusēm, arī mūsu gadījumā tā bija iespēja salikties ar nepieciešamā pakalpojuma sniedzēju HR platformas izveidē.

Eco Baltia Vide SIA
Personāla nodaļas vadītāja
Piesakies konsultācijai jau šodien, un uzzini kādi risinājumi ir pieejami un atbilstoši tieši Tev
Mūsu pakalpojumi
Mērķtiecīgi risinājumi HR procesu uzlabošanai un digitalizācijai
-1-
Konsultācijas
Palīdzēsim "izpildīt mājasdarbu" - pirms stratēģisku lēmumu pieņemšanas, par risinājumu ieviešanu. Noskaidro kādas iespējas kopumā pieejams, kādas ir risinājumu izmaksas, un vai plānotos risinājumus iespējams savietot ar jau uzņēmumā izmantotajām sistēmām.
-2-
HR digitalizācijas audits
Ja nav zināms, kur esam, ir grūti uzminēt, cik tāls ceļš ejams līdz mērķim. Veiksim pilnu HR procesu digitālo auditu un izgaismosim gan "riska", gan "iespēju" zonas, veiksmīgai digitālai procesu transformācijai. Audita rezultāti palīdzēs ietaupīt laiku un resursus stratēģisko lēmumu pieņemšanā, kā arī dos plašāku ieskatu nākamajiem soļiem.
-3-
HR risinājumi ieviešana A-Z
Kopā ar uzņēmuma vadību tiek izveidots darbu plāns ar konkrētiem soļiem, atbildīgajiem un izmaksšm, kas ir pamats digitālās transformācijas ceļā. Tiek veikts pilns HR procesu audits un izvērtētas prioritātes, tiek sagatavoti pārskata dokumenti un definēta projekta specifikācija. Atbalstīsim ceļā no idejas par tehnoloģisko HR transformāciju, līdz iepirkuma sagatavošanai un pareizā piegādātāja izvēlei.
Komanda
Nauris Vītols
Klientu attiecību direktors
Pauls Sudrabs
Jauno risinājumu eksperts
Justīne Čerņavska
Projektu Vadītāja
Juris Zalāns
SmartHR vadītājs
Pieteikties konsultācijai
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.