Kāpēc Squalio?

Mēs izprotam, cik sarežģīta var likties HR procesu digitalizācija. Mūsu misija ir atrast izeju šajā labirintā un veikt kopīgu ceļu uz ikdienas darbu automatizāciju, lai varētu veltīt laiku svarīgākām lietām. Mēs aicinām kopīgi analizēt esošo situāciju, lai veiksmīgi ieviestu pārmaiņas iekšējos procesos.
Mēs strādājam ar pasaulē labi zināmiem un sertificētiem programmatūras ražotājiem, un tieši tas palīdz mums rast labāko risinājumu ikviena uzņēmuma vajadzībām. Esam pieredzējuši speciālisti un padomdevēji IT infrastruktūras jautājumos un zinoši HR procesu automatizācijas risinājumos.
Liesma Rijniece
Produktu attīstības vadītāja
Ko mēs piedāvājam?
Personālvadības pārvaldība
Vienkāršs un ērts veids, kā sekot līdzi darbinieka ciklam: sākot ar atlases procesu līdz pēdējai darba dienai. HR informācijas sistēma ir droša vietne, kur turēt darbinieku datus un sekot līdzi izmaiņām, katra darbinieka dzīves ciklā. Darbinieku pašapkalpošanās iespējas un procesu automatizācija ietaupa uzņēmuma laiku un naudu.
Motivācija un iesaiste
Nav viegli motivēt darbiniekus brīžiem spert papildu soli jeb "go extra mile"- kā arī saņemt atgriezenisko saiti par labi padarītu darbu kā no vadības, tā no darbinieku puses. Tomēr uzskatām šīs lietas par nepieciešamām mūsdienu darba vidē. Ar rīku palīdzību mēs redzam iespēju popularizēt uzņēmuma individuālās vērtības un iekšējo uzņēmuma kultūru. Analizējot iegūtos datus, iespējams izmērīt darbinieku apmierinātību un vispārējo temperatūru uzņēmumā. Datu analīze dod iespēju darbiniekiem augt kopā ar uzņēmumu un justies motivētiem un iesaistītiem.
Iekšējā komunikācija
Uz attīstību vērsts uzņēmums vēlas padarīt savas organizācijas iekšējās komunikācijas apriti ātru, vieglu un saprotamu. Ar interaktīvu rīku palīdzību ir iespējams veicināt darbinieku piesaisti, radot vietu un vietni, kur ērti komunicēt savā starpā, uzzināt kompānijas jaunumus un atrast sev nepieciešamo informāciju.
Apmācību platformas
Apmācību platformas sniedz vietu, kur radīt un prezentēt saturu, sekot līdzi katra darbinieka mācību procesa statusam. Tas ļauj ietaupīt laiku un naudu administratīvajā darbā. Izmantojot spēļošanas metodi, ir iespējams paliekoši ieviest jaunas rutīnas, iepazīstināt ar saturu un pārbaudīt zināšanas, to visu darot ar modernu rīku palīdzību.
Produktivitātes risinājumi
Vienkārši un izmaksu ziņā draudzīgi ilgtspējīgi risinājumi, ko mūsdienās biznesā izmanto visā pasaulē. Risinājumi ir efektīvi projektu vadībai un laika uzskaitei maziem un vidējiem uzņēmumiem. Vairs nav nepieciešamības iegādāties un mācīties nemainīgas sarežģītas progammatūras!
Datu analītika
Precīzi dati palīdz uzņēmumam pieņemt lēmumus, balstītus uz izmērāmu un izmērītu informāciju. Tas ļauj pareizā laikā un vietā rast risinājumu situācijai, kā arī iespējami paredzēt nākotni. Uzņēmuma informācija regulāri tiek atjaunota un ir pieejama no jebkuras ierīces, kas atvieglo vadītāju līmenim pieņemt uz datiem balstītus lēmumus.
Left
Right
Mūsu kaislība ir padarīt sarežģīto par saprotamu un pieejamu ikvienam, kam tas ir nepieciešams. Mūsu klienti novērtē Squalio atbalstu un var apliecināt, ka darbojamies saskaņā ar visiem VDAR (GDPR) priekšnosacījumiem.
Kristīne Dudko
Produktu attīstības vadītāja
Sazinieties ar mums
Kristīne Dudko
Produktu attīstības vadītāja
Līdzšinējā darba pieredze bijusi saistīta par un ap komunikāciju. Mans uzdevums ir būt vidutājai starp uzņēmumu un labāko risinājumu. Ar mani vienmēr var parunāt par darbinieku motivāciju un iekšējo komunikāciju. Mīļākā tēma – spēļošanas iespējas izglītības iestādēs un uzņēmumos.

+371 26604098

kristine.dudko@squalio.com

Liesma Rijniece
Produktu attīstības vadītāja
Man ir bijis tas gods strādāt dažāda lieluma uzņēmumos un personālvadību pazīstu gan no administratīvā, gan procesu vadības viedokļa. Es esmu sajūsmā par mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem, kas ļauj dažādām biznesa funkcijām efektivizēt to darbu. Pati esmu strādājusi projektā pie HR Core sistēmas ieviešanas un tāpēc zinu, cik izaicinošs ir šis pārmaiņu ceļš, labprāt dalīšos ar savu pieredzi.

+371 26361307

liesma.rijniece@squalio.com