Diskusiju panelis
Ko vēlas CEO Covid-19 laikā?
Kā panākt stratēģisku sadarbību un kopīgu valodu starp personāla vadītājiem un vadību?

*2h ieraksts no 21.01.2021. diskusijas
SmartHR jau ceturto gadu rīko ikmēneša pasākumus PERSONĀLVADĪBAS profesionāļiem.

Pasākuma ietvaros piedalās HR SPECIĀLISTI no dažādām nozarēm:
Diskusiju paneļa tēmas
IZAICINĀJUMI 2020
Kas bija galvenie HR izaicinājumi 2020.gada ietvaros - kādi risinājumi tika izmantoti?
SADARBĪBA CEO+HR
Kā, strādājot attālināti - veidot sadarbību starp CEO un HR? Ko CEO sagaida no HR kā no stratēģiskā partnera? Ko CEO var deliģēt HR un ko nevar?
HR VADĪTĀJS 2021
Kādām stratēģiskajām kompetencēm 2021.g.ir jāpiemīt HR vadītājam?
HR RĪKI
Kādas eksperimentālas un nestrandarta pārmaiņas ievesa HR, kas sniedza negaidīti labu rezultātu?
IZAUGSME
Kāds atbalsts nepieciešams HR no CEO puses, lai turpinātu izaugsmi par biznesu procesu izpratni, datu pratību un digitalizāciju?
ROI
Kā nomērīt Jūsu pasākuma, vai implementēta rīka atdevi - ROI (return on investment)?
Šajā 2h garajā diskusijas ierakstā uzņēmumu pieredzes stāsti, viedokļi un atklātas diskusijas par personālvadītāju un uzņēmuma vadītāju veiksmīgu sadarbību!

Cena: 45€+PVN

Tagad BEZ MAKSAS
Diskusijas paneļa dalībnieki
Rīga, Ģertrūdes iela 33/35
Latvija, LV - 1011

Telefons: +371 2017 2099
E-pasts: birojs@smarthr.lv
Kontakti
SmartHR informē, ka mēs izmantojam nepieciešamās sīkdatnes, lai uzlabotu mājas lapas darbību.
PIEKRĪTU
Mogo Finance Regional CEO

Mogo Finance CEO Balkānu, Kaukāzu un Ziemeļeiropas reģioniem. Karjeras laikā strādājis uzņēmumos Āfrikā, Āzijā un Eiropā (18 dažādās valstīs), tādējādi iegūstot plašu izpratni par dažādu vadības stilu, mentalitātes un dzīves redzējumu kombināciju uzņēmumu vadības kontekstā. Uzkrājis pieredzi telekomunikāciju, finanšu tehnoloģiju industrijās, kā arī start-up vidē.
SEB bankas Personāla pārvaldes vadītāja

Cilvēku vadības profesionāle ar plašu pieredzi banku sektorā, auto nozarē un farmācijā. Zina, ka panākumi meklējami ikvienā un tic katra cilvēka potenciālam. Pārliecināta, ka gudra personāla vadītāja galvenais uzdevums ir saprast cilvēkus, viņus motivēt, vadīt un virzīt uz priekšu.

Ilze uzskata, ka CEO un personāla vadītājam ikdienas mijiedarbībā jābūt cieši kopā – tikai tā iespējams apzināti veidot pozitīvu, uzņēmuma vērtībās balstītu iekšējo kultūru, veicināt darbinieku labbūtību un piederības sajūtu. Iepriekš Ilze bijusi dažādās biznesa jomās, cilvēku vadībā un strādājusi ar uzņēmuma iekšējo kultūru tādos lielos uzņēmumos kā "Domenikss", "Grindeks", "Swedbank".
Co-founder and consultant at Training Lab SIA

Ivars ikdienā aizraujas ar divām jomām – viņš ir Biznesa Personības izaugsmes treneris, kurš regulāri mācoties un papildinot savas zināšanas psiholoģijā, neiropsiholoģijā un pedagoģijā, aizrautīgi testē un rada jaunas metodes un izmaiņas Biznesa Personību "procesoros", uzvedībā un pašsajūtā. Savukārt, otra joma ir dažādu biznesa projektu attīstība, kas balstās uz vadības praktisko pieredzi 20 gadu garumā.
People & Culture Partner at Bolt Ride-hailing, Food & Rentals

Esmu HR vadītājs, kas vadījis personālu un personāla stratēģijas vairāk kā 10 valstīs. Vienmēr cenšos detalizēti izprast organizāciju biznesa un peļņas modeļus, lai sekmīgāk spētu piesaistīt un ilgtermiņā nodarbināt motivētus un laimīgus darbiniekus. Ir bijis prieks sadarboties ar tādiem uzņēmumiem kā H&M Baltics, L'Oréal, Euro Live Technologies kā arī Mogo Balkans & Central Asia. Tagad par savām mājām saucu Tallinnu, kur palīdzu BOLT'iņam attīstīt personāla vadības stratēģiju un sekmēt uzņēmuma straujo izaugsmi.
Omniva CEO Latvijā

Profesionālās darbības apraksts: Omniva CEO jeb vadītāja Latvijā kopš 2017.gada. Šajā laikā uzņēmums ir divkāršojis savu apgrozījumu, 2020. gadā sasniedzot 12 miljonus eiro un trīskāršojis darbinieku skaitu, 2020.gada nogalē sasniedzot 300 darbiniekus. Uzskatu, ka HR vadītājs ir CEO labā roka, kas uzņēmuma veiksmīgai darbībai ir vienlīdz nozīmīga kā finanšu, pārdošanas un operāciju jomas.
Lai piekļūtu materiālam lūdzu aizpildiet formu