SmartHR Latvija

Semināri / Raksti / Vakances

Mēs esam par atklātību, brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju par jauniem rakstiem, publikācijām un semināriem no SmartHR.
2019
Vēlos uzstāties
Veiksmes un pieredzest stāsti, veidojot organizācijas kultūru
Kultūra, vērtības un uzņēmums
Korporatīvā kultūra pastāvēs neatkarīgi, vai tā ir vai nav skaidri definēta, aprakstīta, komunicēta vai iedzīvināta. Sadarbības kultūra. Mācīšanās kultūra. Koučinga kultūra. Inovāciju kultūra. Augstas izpildes kultūra. Digitālā kultūra. Cita kultūra… Apjukums… Kurā virzienā doties?
Darbinieku fiziskā un emocionālā labsajūta
Wellbeing vs. Experience
Darbinieka veselība - gan fiziskā, gan garīgā - nenoliedzami ietekmē gan savstarpējās kolēģu attiecības, gan paša darbinieka attieksmi pret darbu un vidi, kurā tas atrodas. Rūpes par to jāuzņemas ne tikai pašam darbiniekam, bet arī darba devējam, un tās sākas jau no pirmās dienas uzņēmumā.
Mūsdienīgas darbinieku piesaistes tendences
Kāpēc #TEIRDARBS vairs nestrādā?
Darbinieku piesaistes sfēra ļoti strauji ir kļuvusi kas vairāk, kā sludinājuma ievietošana portālā, vai soc. tīklu ziņa ar tēmturi "#TEIRDARBS". Personālvadības komanda jau ir pārņēmusi daudzas lietas no mārketinga, tikai klientu piesaistes vietā, jāpiesaista darbinieki. Kā jaunākās paaudzes meklē darbu mūsdienās? Kas ir jaunākās tendences darbinieku piesaistei?
Paaudzes, intereses, personības
Individualitāte uzņēmumā
Jau šobrīd darba tirgū vienlaikus ir veselas četras paaudzes, katra ar savām interesēm un vajadzībām. Šis varētu būt viens no sarežgītākajiem uzdevumiem vadībai - veidot saderīgu, uz sasniegumiem vērstu komandu, kurā katrs jūtas novērtēts un atzīts, kā personība.
Viss par darbinieku pieredzi, no A līdz Z
Kas ir "Employee Experience"?
Arvien populārākas kļūst sarunas par darbinieku pieredzi, jeb "employee experience". Tās sākas ar pārrunām uzņēmumā, pirms darbā pieņemšanas un turpinās līdz pat pēdējai dienai. Kāda ir labā prakse, kā veidot šo pieredzi darbiniekiem saprotamu un pozitīvu ne tikai uzsākot, bet arī beidzot darba gaitas?
Kā panākt stratēģisku sadarbību un kopīgu valodu?
Ko vēlas CEO? // 2020
Kāda ir mūsdienu personālvadības loma uzņēmuma attīstībā - vai tai ir izpildfunkcija, vai arī HR var būt uzņēmuma stratēģiskais partneris? Kādi ir pienākumi un kāds ir rezultāts, kas būtu jāsasniedz? Kā uzņēmuma vadītāji uztver personālā ieguldītas investīcijas un kā vērtē to rentabilitāti?
Vadītāja loma uzņēmumā
Kas ir autentiska līderība?
Autentiskas līderības ideju skatījuši jau sengrieķu filozofi, par to savās lugās rakstījis Šekspīrs. Modernajā vadības zinātnē tās ideja iemantojusi popularitāti, arī pateicoties Bila Džordža (Bill George) 2003. gadā izdotajai grāmatai «Autentiskā līderība». Taču šis nav stāsts tikai par uzņēmuma vadītāju.
Ko īsti nozīmē autentiska līderība? Kā mainās vadītāja loma un kāda tā būs nākotnē?

40 stundas / 5 dienas / 10 tēmas / 20 + eksperti
SmartHR Akadēmija 3.0
9.-12. jūnijā norisināsies intensīvākais HR kurss 2020. gadā!
Piecu dienu laikā vairāk nekā 20 eksperti dalīsies ar zināšanām cilvēkresursu vadībā, HR tehnoloģijās un inovācijās. Praktiski piemēri un apmācības ar risinājumiem: darbinieku piesaiste un atlase, HR dati un analītika, iesaiste un motivācija, izaugsme un apmācības, kā arī komandas un kultūras veidošana.
Vai viens cimds der visiem?
Motivācija un iesaiste
Tādi labumi kā veselības apdrošināšana, apmācības, neformāli darba pasākumi jau ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu lielai daļai uzņēmumu, ko darbinieki jau uztver kā pašsaprotamu lietu. Šobrīd vairs nav jautājums par to, vai vērts domāt par citiem labumiem, bet gan – kādā formā tos pasniegt darbiniekiem, lai tie derētu dažādu paaudžu interesēm un vajadzībām.
Kāda ir digitalizācijas cena?
Digital age of HR
Ir vairāk nekā skaidrs, ka mums vairs neizvairīties no tehnoloģijām un to ienākšanas gandrīz visos uzņēmuma procesos, to skaitā HR. Taču kāda ir reālā digitalizācijas cena. Kā HR procesu digitalizācija izpaužas un kā tā ietekmē perosnāla vadības profesijas pārstāvju darbu? Vai tiešām viss ir tik "saulaini", kā tiek solīts?
Viss par darbinieku datu drošību un izmantošanu
Darbinieku dati - vai mani?
Darbinieku dati tiek uzskatīti par vienu no lielākajiem resursiem uzņēmuma attīstības nodrošināšanai. Ne tikai dati par esošajiem darbiniekiem, bet arī par tiem kas ir vēlējušies par tādiem kļūt, un tiem, kas vairs nestrādā uzņēmumā. Vai es drīkstu skatīties uz darbinieku datiem un tos analizēt? Kā analizēt? Kādus datus? Kad tiek pārkāpta robeža?
Mini Conference
2021: Future of HR
Geographically, the Baltic States are very close, but each has its own personnel management stage. In this seminar, we invite Latvian, Lithuanian and Estonian personnel management representatives to share their experiences and observations about current trends in the region and what awaits us in the near future.

Uzņēmuma kultūra, pasākumi, vide
Kas ir iekšejais mārketings?
Kā mārketings izmanto sociālos tīklus, lai piesaistītu, noturētu un iesaistītu klientus? Vai personālvadība var izmantot šos rīkus un metodes, lai piesaistītu, noturētu un iesaistītu savus talantus? Un kā, izmantojot mārketinga rīkus, parādīt uzņēmuma plusus arī tiem, kas ikdienā to nepamana? Kādi ir veiksmīgas mārketinga un HR sadarbības priekšnoteikumi?

Vēlies uzstāties?
SmartHR Latvija dod iespēju cilvēkvadības un vadības ekspertiem dalīties ar pieredzi un zināšanām, lai veicinātu inovatīvas HR un vadības kultūras attīstību Latvijā.
Amats un uzņēmums VAI īss apraksts par sevi
Smart HR
Izvēlies atbilstošo
Iegādājies semināru apmeklējumu vienai reizei, lai apmeklētu pats vai uzdāvinātu draugam, vai arī izvēlies kādu no SmartHR semināru abonementiem atbilstoši savām vajadzībām.
Single
 • 1 ielūgums
 • Dalība seminārā un darbnīcās
 • Kafija, vīns un eklēri
 • Tīklošanās
 • Iespēja saņemt lektoru prezentācijas pēc semināra
 • Iespēja saņemt dāvanas formā
EUR 60 + PVN
Pieteikt!
Individual
 • 5 ielūgumi
 • +1 bezmaksas ielūgums
 • Dalība seminārā un darbnīcās
 • Kafija, vīns un eklēri
 • Tīklošanās
 • Iespēja saņemt lektoru prezentācijas pēc semināra
Iespēja izmantot vairākus ielūgumus vienā seminārā
EUR 300 + PVN
Pieteikt!
Pieteikt Single abonementu
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Apmaksa
Vēlos saņemt ielūgumu dāvanas formā
Pieteikt Individual abonementu
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Apmaksa
Pieteikt Corporate abonementu
Aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums tuvākajā laikā sazināsimies.
Apmaksa
Vēlos saņemt ielūgumu dāvanas formā