2017
2018
Vēlos uzstāties 2019
SmartHR Latvija eksperti
Uzskatām, ka HR jomas attīstību visvairāk var veicināt tieši komunikācijai un viedokļu apmaiņai atvērta vide, Tāpēc projekta ietvaros aicinām dalīties ar zināšanām un pieredzi aicinam personāla vadības jomas ekspertus.
Ir vēlme dalīties ar zināšanām un pieredzi?
Izvēlies tēmu, kas visvairāk atbilstu un aizpildi pieteikumu formu. Novērtēsim palīdzību ar idejām un veidojot semināra plānu ņemsim vērā.
Juris Zalāns
"Spēļošana" darba procesos - palīgs vai traucēklis?

Tradicionāli darba procesi un darbs nebūtu vieta, kur meklēt jautrību un spēlēšanos, taču aizvien populārāka kļūst "spēļošanas" elementu ieviešana darba vidē. Darbnīcā apspriedīsim spēļošanas integrācijas riskus un potenciālos ieguvumus, kā arī apskatīsim veiksmīgus un neveiksmīgus piemērus
Jānis Dubinskis
Biznesa attīstības vadītājs, Cake.hr
Kā mainījusies personāla vadība cauri gadsimtiem un kas mūs sagaida nākotnē?

Personāla vadības procesi un uzskati par to, kas īsti ir tie ir, ievērojami mainījušies jau pēdējās desmitgades laikā, nemaz nesalīdzinot ar senāku periodu. Kas īsti ir noticis, kā ir transformējusies industrija un kas mūs sagaida nākotnē?
Andželika Berga
People and Culture Lead at TWINO
Pieredzes stāsti:

TWINO nestrādā pēc tradicionāla HR principiem, tā vietā mums ir izveidota People&Culture komanda, kurā aptvertas personāla vadības, zīmola un komunikāciju kompetences. Šī komanda rūpējas par darbinieku labsajūtu, veido uzņēmuma darba devēja tēlu un iekšējo kultūru.
Gita Meldere
Lumina Learning Partner & ICF Latvia President
Katrs solis rada vērtību,... vai arī "nē"

Cilvēki grib būt komandās, ļauties būt vadītiem un radīt vērtību. Tik nosacījums - ja viņiem ir iespēja izmantos savas stiprās puses, attīstīties un būt autentiskiem. Iepazīsti Lumina Splash App pasaulē pirmo digitālo personību attīstības instrumentu.
Evita Brilte
G-Suite (Google apps) Projektu vadītāja, Digital Journey
Efektīva komunikācija uzņēmumā- izmantojiet to, ko izmanto darbinieki!

Kā būtu, ja darba diena būtu 6 stundas gara 8 stundu vietā? Darbu deleģēšana, kopīga laika atrašana sarunām un atvaļinājuma pieteikuma iesniegšana ir tikai daži no ikdienišķajiem darbiem, ko automatizējot, ietaupīsiet laiku un enerģiju. Darbnīcā izrunāsim vairāk par ikdienas darbā noderīgiem risinājumiem.
Oļegs Ņikitins
Teikums stratēģijas vadītājs, Hanner
Kam jāpievērš uzmanība veidojot iedvesmojošu darba vidi?

"Meklējam radošu telpu!" Diezgan bieži gan lieli, gan mazi uzņēmumi vēršas pie Teikuma ar šādu vēlmi. Radoša telpa: kas nosaka mājas vai istabas radošuma pakāpi? Kādas īpašības tai piemīt? Vai telpā, kuru dēvē par radošu, vienlīdz produktīvi var darboties ikkatra amata pārstāvji?

Šajā īslekcijā uzņēmumu vadītāji un personālvadības speciālisti uzzinās, vai ieguldījums biroja interjerā vienmēr atmaksājas un kā panākt, lai birojs veiksmīgi pilda savas pamatfunkcijas: ļauj strādāt produktīvi, veicina komunikāciju un komandas darbu uzņēmumā.
Jānis Palkavnieks
Draugiem Group runasvīrs
Draugiem Group pieredze darba vides veidošanā

Kā Draugiem Group soli pa solim darba vidi padara gudru, investējot ne tikai tehnoloģijās un risinājumos, bet arī komandas sajūtās.
Prezentācijā tiks runāts par darba vides uzlabošanu bez milzu investīcijām, par pasākumiem, kas veicina produktivitāti, par komandas iniciatīvas veicināšanu un kā šada investīcija atmaksājas uzņēmumam.
Gabor Paukovics
Strategic Project Manager CEE region, Kinnarps / Krassky
Organizational Fitness – the work environment's role in mastering adaptability

Since the question of wellness and health of the organization has been trending lately, more attention is being paid to improving employee work experience. This includes looking back into the history of work environment and seeing future workspace industry trends. In the seminar we are going to discuss which is better efficient vs effective? And whether weigh in favour of robust or resilient systems?

Organizations should be motivated and well informed enough to build their own work environments and move away from letting others decide how those should be.

Uldis Kapaklis
Kangars & Kapaklis - Praktiskā akustika un dizains
Praktisko skaņu ietekmes darba vidē

Lielākā daļa no darba vietām modernajos birojos nevar lepoties ar veicamajai funkcijai atbilstošu skaņas vidi… Atbalsis, iekārtas, pastāvīgs trokšņu fons…. Slikta akustiskā vide tiešā veidā negatīvi ietekmē darba efektivitāti un mazina darbinieka dzīves kvalitāti. Uzkrātais nogurums un stress darba vietā mazina motivāciju un rada izdegšanas riskus.

Darbnīcā pārrunāsim praktiskus soļus, kā uzlabot darbinieku labsajūtu izmantojot jau pieejamos resursus, kā arī apskatīsim profesionālos risinājumus un to pielietojumu.
Artūrs Bernovskis
Efectio vadītājs
Darba produktivitāte, kā mainīgs lielums uzņēmumā

Lielu daļu dzīves mēs pavadām darbā, taču nevienam nav noslēpums, ka ne viss pavadītais laiks ir produktīvs. Lai gan mēs saprotam, ka nav iespējams 8h dienā izmantot ar vienādu koncentrēšanās spēju un enerģiju, mēs zinām cilvēkus, kas paspēj izdarīt vairāk tajā pašā laikā, kad citi to nevar. Ko uzņēmums var darīt, lai palīdzētu darbiniekiem atjaunot enerģiju un koncentrēšanās spējas? Kas palīdz uzturēt produktivitāti gan individuāli, gan komandās un kā to nomērīt?
Ieva Vaine
Psiholoģe, TRIVIUMS apmācība komunikāciju trenere un pasniedzēja
Gudra darba vieta

Mēs visi zinām kā izvirzīt SMART principa mērķus, daudzi no mums pazīst to gandarījuma pilno sajūtu savus mērķus sasniedzot. Ko varam darīt, lai uzņēmuma mērķi kļūtu aktuāli ne tikai vadītājiem? Ko varam darīt, lai mēs būtu patiešām SMART. Piecas idejas gudrai darba vietai, darba komandai un sadarbības veidošanai!

E-mail
Name
Phone
Comments
Rīga, Brīvības iela 91
Latvija, LV - 1001
Telefons: +371 2017 2099
E-pasts: birojs@smarthr.lv
"Par inovācijām, tehnoloģijām un attīstību"