Alma Career Latvia


Alma Career Latvia ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, Alma Career Latvia ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs. Alma Career Latvia jau vairākus gadus ir pārliecinošs tirgus līderis savā nozarē, sasniedzot vairāk nekā 80% tirgus daļas.
Vai zināji, ka ...
Kopš 2012.gada Alma Career Latvia pieder Alma Media OYJ – vienam no vadošajiem Somijas mediju koncerniem, kura akcijas tiek kotētas Helsinku biržā. 2014.gadā Alma Media kopā ar pasaules vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Monster Worldwide izveidoja kopuzņēmumu Alma Career, kas pārvalda interneta personāla atlases uzņēmumus 9 Eiropas valstīs, kā arī, izmantojot sadarbības partneru tīklu, piedāvā pakalpojumus darba ņēmējiem un darba devējiem vairāk nekā 40 pasaules valstīs.
Alma Career Latvia
biznesa darbības virzieni un projekti
CV.lv - vadošais darba un karjeras portāls Latvijā, kas ir primārais resurss speciālistiem un vadītājiem darba meklēšanai, kā arī populārākais interneta personāla atlases resurss darba devējiem. Portālu raksturo augsts apmeklētāju un lietotāju skaits, lielākā CV datubāze Latvijā, plašs pieejamo darba sludinājumu skaits, īpaši no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, daudzveidīgs risinājumu klāsts darba meklētājiem un darba devējiem.


CV-Online Recruitment - viena no vadošajām personāla atlases kompānijām Latvijā, kas veic personāla atlasi galvenokārt speciālistu un vadības amatiem, vidēji gadā realizējot 400-500 dažāda līmeņa un sarežģītības personāla atlases projektu. Visvairāk personāla atlases projektu tiek veikti tādās jomās kā pārdošana un klientu apkalpošana, vadība, IT, finanses un grāmatvedība, administratīvais darbs un asistēšana, tehniskās zinātnes, mārketings. Lepojamies, ka esam atraduši darbiniekus vairākiem biznesa pakalpojumu centriem, bankām, IT, ražošanas, inženiertehniskiem, tirdzniecības un pakalpojumu jomas uzņēmumiem.


Visidarbi.lv - straujāk augošais darba sludinājumu portāls Latvijā, kura mērķauditorija ir darba ņēmēji, kas meklē galvenokārt vakances zemākā un vidējā līmeņa darbinieku amatiem Rīgā, Latvijas lielākajās pilsētās un reģionos, kā arī darbam ārzemēs. Portāls apkopo vakances no vairākiem avotiem, piedāvājot visas pieejamās vakances vienuviet.


Algas.lv - lielākā algu informācijas datu bāze Latvijā, kas ļauj salīdzināt un uzzināt atalgojumu vēlamajā profesijā. Balstoties uz šīs datubāzes un citiem resursu datiem, CV-Online veic ikgadējo Algu un atlīdzību pētījumu.


KarjerasDienas.lv - ikgadējās Virtuālās karjeras dienas, kas ir apmeklētākais un inovatīvākais karjeras pasākums Baltijas valstīs, kurā darba ņēmējiem ir iespēja iepazīties ar dažādiem uzņēmumiem un tikt pie sava sapņu darba, savukārt darba devējiem veicināt savu atpazīstamu un papildus kandidātus vakancēm.


TOP darba devēji – vērienīgākais ikgadējais darba devēju tops Latvijā, kurā tiek noskaidroti Latvijas labākie un iekārojamākie darba devēji dažādās biznesa kategorijās un reģionos.
Alma Career Latvia komandā strādā gandrīz 30 darbinieku, kuriem tiek nodrošināta moderna darba vide plašā birojā Rīgas centrā, dažādas apmācību iespējas, regulāri komandas saliedēšanas pasākumi, motivējoša darba samaksa un vairāki citi labumi. Uzņēmums strauji attīstās un katru gadu piedāvā darba un prakses iespējas tādās jomās kā personāla atlase, pārdošana, mārketings un klientu atbalsts.
Aivis Brodiņš
Interneta personāla atlases uzņēmuma Alma Career Latvia vadītājs. Pievienojies Alma Career pirms vairāk nekā 15 gadiem, strādājot sākumā pārdošanas un vēlāk vadības jomā, attīstot to par nozares vadošo uzņēmumu. Viens no darba tirgus un personāla atlases nozares viedokļa līderiem. Ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē.
aivis@cv.lv
+371 2 6556849