Partneri
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.

 • MĀKOŅU PERSONĀLVADĪBAS PAKALPOJUMI
  Vadošais mākoņa risinājuma algu aprēķinu un personāla pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Zalaris ASA nodrošina pilnīgus biznesa ārpakalpojumus un konsultācijas algu aprēķinu un personāla pārvaldības jomā Skandināvijā, Baltijas valstīs un Polijā. Mūsu piedāvātie risinājumi sniedz mūsu klientiem iespēju izmantot vienotus procesus vairākās valstīs.
 • DARBIEKĀRTOŠANAS PAKALPOJUMI


  ManpowerGroup ir pasaules līderis inovatīvu darbaspēka risinājumu nodrošināšanā. Manpower Latvijā darbojas kopš 2006. gada, un ir viens no lielākajiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijas tirgū un līderis darbaspēka un personāla nomas pakalpojumu nodrošināšanā.

 • DARBINIEKU ATLESES SISTĒMA


  Recruitee ir atlases sistēma strauji augošiem uzņēmumiem, kas palīdz apvienot atlases komandu, automatizēt procesus un nodrošināt izcilu kandidātu pieredzi. Samazinot roku darbu, palielinot pretendentu ieguves jaudu un parakstot līgumus zibenīgā ātrumā.


 • PERSONĀLA ATLASE

  CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, CV-Online ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs.
 • UZŅĒMUMA ONLINE RADIO
  Produktīvākais iekšējās komunikācijas rīks uzņēmumā. Laikā, kad darbinieki strādā gan klātienē, gan attālināti no jebkuras vietas pasaulē.
 • LABSAJŪTAS PRIEKŠROCĪBU RĪKS


  Stebby ir unikāla vide, lai īpaši rūpētos par Tavu darbinieku labsajūtu. Vari to izmantot kā rīku, lai ātri un ērti pārvaldītu pabalstus un priekšrocības, pielāgojot savu darbinieku individuālajām vajadzībām. Ko vēl kā darba devējs vari iegūt no Stebby?
 • DARBINIEKU APDROŠINĀŠANA


  Marsh & McLennan Grupas uzņēmumi pasaulē darbojas apdrošināšanas brokeru, riska vadības un ieguldījumu konsultāciju jomā, kā arī sniedz talantu vadības un vadības konsultācijas. Marsh ir starptautisks apdrošināšanas brokeris, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus uzņēmumiem.

 • IT RISINĀJUMI ADMINISTRATĪVO UN BIZNESA PROCESU AUTOMATIZĀCIJAI

  VISMA ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Latvijā VISMA ir tirgus līderis lokālo ERP risinājumu jomā. Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību darbību efektivizē LR ministrijas, pašvaldības, valsts iestādes, slimnīcas, kā arī daudzi lieli, vidēji un pat nelieli uzņēmumi.

 • PROGRAMMATŪRA UN IT RĪKI BIZNESAM

  Squalio strādā ar pasaulē labi zināmiem un sertificētiem programmatūras ražotājiem, un tieši tas palīdz rast labāko risinājumu ikviena uzņēmuma vajadzībām. Esam pieredzējuši speciālisti un padomdevēji IT infrastruktūras jautājumos un zinoši HR procesu automatizācijas risinājumos. • PERSONĀLVADĪBAS SISTĒMA

  Viss, kas Tev ir nepieciešams vienā personāla vadības sistēmā. Pārvaldi visus personāla datus vienā globālā personāla vadības programmā, sākot ar darbinieku atlasi, līdz pat darba attiecību izbeigšanai!


 • DARBINIEKU MOTIVĀCIJA


  Mobilly labumi ir lietotne, kas sniedz iespēju uzņēmumiem nodrošināt dažādus
  labumus saviem darbiniekiem, piemēram, pusdienas vai dāvanas.


 • PASĀKUMI DARBINIEKIEM
  Prieks Darbā ir platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā. Jo tikai laimīgs un apmierināts darbinieks veiksmīgi parūpēsies par Jūsu klientiem. Komandas spēku un vienotību var stiprināt ļoti vienkāršos veidos. Un spēcīgs darbinieks ir visspēcīgākais trumpis ceļā uz panākumiem.

 • MĀCĪBAS UN APMĀCĪBAS,
  ONBOARDINGS


  Coursy ir Baltijas vadošā automatizētā e - mācību sistēma, kas paātrina un sistematizē darbinieku integrāciju, izglītību, apmācību, novērtēšanu, sertifikāciju, ietaupa laiku un palielina darbinieku produktivitāti.


 • DARBA DEVĒJA TĒLS

  Iesaistiet savus darbiniekus, izmantojot stabilu iekšējo komunikāciju un padariet viņus par zīmola vēstnešiem. Izmantojot Social Seeder, darbinieki var viegli saņemt uzņēmuma jaunumus un bez piepūles kopīgot tos savos sociālajos tīklos. Pateicoties mūsu intuitīvajam interfeisam, jūsu vēstnešu programma būs gatava un darbosies negaidot ne mirkli.
 • IESAISTE UN
  INFORMĀCIJAS APRITE

  Digitalizējiet savu saziņu ar Jūsu darbaspēku bez galdiem, izmantojot GuavaHR! GuavaHR ir pieejams un uz datiem balstīts iekšējās komunikācijas un darbinieku iesaistīšanas rīks uzņēmumiem ar darbaspēku bez galdiem. • DARBA TIRGUS PĒTĪJUMI UN KONSULTĀCIJAS

  Figure Baltic Advisory ir vadošais darba tirgus pētījumu un konsultāciju uzņēmums Baltijā. Kopš 2007. gada veic atalgojuma pētījumus un konsultē klientus ar tiem saistītos jautājumos visās trīs Baltijas valstīs. Agrāk Figure Baltic Advisory Igaunijā un Latvijā bija pazīstama kā Fontes. Lietuvā pētījumi tika veikti ar nosaukumu Baltic Salary Surveys.

 • PARTNERIS JŪSU IZAUGSMEI


  Palīdzēt jums augt ir mūsu galvenais mērķis un aizraušanās. Tripod Link personāla vadības ekspertu komanda palīdzēs jums piesaistīt un atlasīt spēcīgākos talantus tirgū un pielāgot labākās metodes un personāla risinājumus ilgtspējīgai izaugsmei.