Partneri
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.

Vadošais mākoņa risinājuma algu aprēķinu un personāla pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Zalaris ASA nodrošina pilnīgus biznesa ārpakalpojumus un konsultācijas algu aprēķinu un personāla pārvaldības jomā Skandināvijā, Baltijas valstīs un Polijā. Mūsu piedāvātie risinājumi sniedz mūsu klientiem iespēju izmantot vienotus procesus vairākās valstīs.


ManpowerGroup ir pasaules līderis inovatīvu darbaspēka risinājumu nodrošināšanā. Manpower Latvijā darbojas kopš 2006. gada, un ir viens no lielākajiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijas tirgū un līderis darbaspēka un personāla nomas pakalpojumu nodrošināšanā.Recruitee ir atlases sistēma strauji augošiem uzņēmumiem, kas palīdz apvienot atlases komandu, automatizēt procesus un nodrošināt izcilu kandidātu pieredzi. Samazinot roku darbu, palielinot pretendentu ieguves jaudu un parakstot līgumus zibenīgā ātrumā.Alma Career Latvia ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, Alma Career Latvia ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs.
Produktīvākais iekšējās komunikācijas rīks uzņēmumā. Laikā, kad darbinieki strādā gan klātienē, gan attālināti no jebkuras vietas pasaulē.


Stebby ir unikāla vide, lai īpaši rūpētos par Tavu darbinieku labsajūtu. Vari to izmantot kā rīku, lai ātri un ērti pārvaldītu pabalstus un priekšrocības, pielāgojot savu darbinieku individuālajām vajadzībām. Ko vēl kā darba devējs vari iegūt no Stebby?


Marsh & McLennan Grupas uzņēmumi pasaulē darbojas apdrošināšanas brokeru, riska vadības un ieguldījumu konsultāciju jomā, kā arī sniedz talantu vadības un vadības konsultācijas. Marsh ir starptautisks apdrošināšanas brokeris, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus uzņēmumiem.


VISMA ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Latvijā VISMA ir tirgus līderis lokālo ERP risinājumu jomā. Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību darbību efektivizē LR ministrijas, pašvaldības, valsts iestādes, slimnīcas, kā arī daudzi lieli, vidēji un pat nelieli uzņēmumi.Squalio strādā ar pasaulē labi zināmiem un sertificētiem programmatūras ražotājiem, un tieši tas palīdz rast labāko risinājumu ikviena uzņēmuma vajadzībām. Esam pieredzējuši speciālisti un padomdevēji IT infrastruktūras jautājumos un zinoši HR procesu automatizācijas risinājumos.VIEGLA UN ĒRTA PERSONĀLA ATLASe
Biuro ir pagaidu nodarbinātības un darbā pieņemšanas uzņēmums Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mēs piedāvājam pagaidu darbu nekvalificētiem darbiniekiem, kvalificētiem darbiniekiem, speciālistiem dažādās darba jomās. Palīdzam, kad tas nepieciešams visvairāk. Viegla un ērta personāla atlase.
ILGTSPĒJĪGA AKTĪVUMA PLATFORMA
Walk15 ir ilgtspējīga aktīvuma platforma, kas paredzēta uzņēmumiem, komandas motivēšanai, kā arī veselības un ilgtspējas mērķu sasniegšanai.
Bonusu karte ir personalizēta maksājumu karte 24/7 ēdināšanas un ārstniecības izdevumu apmaksai jebkurā tīkamā ēdināšanas un vēlamā ārstniecības iestādē Latvijā un ārpus Latvijas robežām.

Iespēja saņemt nodokļu atvieglojumus par apmaksātiem ārstniecības un ēdināšanas izdevumiem līdz 480 EUR gadā uz katru darbinieku (IIN likuma 8.panta 15.daļa).
PERSONĀLA MOTIVĒŠANAS INSTRUMENTSCoursy ir Baltijas vadošā automatizētā e - mācību sistēma, kas paātrina un sistematizē darbinieku integrāciju, izglītību, apmācību, novērtēšanu, sertifikāciju, ietaupa laiku un palielina darbinieku produktivitāti.
Iesaistiet savus darbiniekus, izmantojot stabilu iekšējo komunikāciju un padariet viņus par zīmola vēstnešiem. Izmantojot Social Seeder, darbinieki var viegli saņemt uzņēmuma jaunumus un bez piepūles kopīgot tos savos sociālajos tīklos. Pateicoties mūsu intuitīvajam interfeisam, jūsu vēstnešu programma būs gatava un darbosies negaidot ne mirkli.


Digitalizējiet savu saziņu ar Jūsu darbaspēku bez galdiem, izmantojot GuavaHR! GuavaHR ir pieejams un uz datiem balstīts iekšējās komunikācijas un darbinieku iesaistīšanas rīks uzņēmumiem ar darbaspēku bez galdiem.

Figure Baltic Advisory ir vadošais darba tirgus pētījumu un konsultāciju uzņēmums Baltijā. Kopš 2007. gada veic atalgojuma pētījumus un konsultē klientus ar tiem saistītos jautājumos visās trīs Baltijas valstīs. Agrāk Figure Baltic Advisory Igaunijā un Latvijā bija pazīstama kā Fontes. Lietuvā pētījumi tika veikti ar nosaukumu Baltic Salary Surveys.

Palīdzēt jums augt ir mūsu galvenais mērķis un aizraušanās. Tripod Link personāla vadības ekspertu komanda palīdzēs jums piesaistīt un atlasīt spēcīgākos talantus tirgū un pielāgot labākās metodes un personāla risinājumus ilgtspējīgai izaugsmei.
Automatizēti personāla vadības procesi, kas mazina personāla vadītāja ikdienas izaicinājumus un atvieglo dzīvi uzņēmuma darbiniekiem.Aizstājiet savus vienkāršā teksta darba sludinājumus ar Hyperjob interaktīvajām, personalizētajām darba mikrovietnēm. Piegādājiet tos pasīviem kandidātiem, izmantojot mūsu mārketinga iedvesmoto personāla atlases sistēmu.
Balstoties uz starptautisko pieredzi Sunstar Group darba aizsardzības jautājumus organizējam kā vienotu algoritmu, kas sevī ietver darba aizsardzības pasākumus, darba aizsardzības datu un informācijas digitalizācīju, profesionālu nodarbināto apmācību un kvalitatīvas obligātās veselības pārbaudes.


Veiciniet darbinieku un uzņēmuma veiktspēju un racionalizējiet cilvēkresursu operācijas ar Mirro - vadošo veiktspējas vadības rīku.
Mirro palīdz uzņēmumiem veidot spēcīgu darba kultūru, kas veicina darbinieku labklājību un uzlabo talantu noturēšanu. Personāla programmatūra Mirro ir vērtīga globālajās personāla un cilvēku vadības stratēģijās.
Viss, kas Tev ir nepieciešams vienā personāla vadības sistēmā. Pārvaldi visus personāla datus vienā globālā personāla vadības programmā, sākot ar darbinieku atlasi, līdz pat darba attiecību izbeigšanai!Izveidojiet pats savu personāla atlases sistēmu un pārvaldiet kandidātus jau pirms pirmās saziņas.Pārvaldot visu procesu vienuviet, tiek nodrošināts, ka visi kandidāti ātri saņem atbildi un visas iesaistītās puses iegūst skaidru pārskatu par darbībām, kas tiek veiktas ar kandidātu.


Prieks Darbā ir platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā. Jo tikai laimīgs un apmierināts darbinieks veiksmīgi parūpēsies par Jūsu klientiem. Komandas spēku un vienotību var stiprināt ļoti vienkāršos veidos. Un spēcīgs darbinieks ir visspēcīgākais trumpis ceļā uz panākumiem.

Change Partners ir konsultāciju un apmācību uzņēmums, kas palīdz organizācijām sasniegt stratēģiskos mērķus caur starptautiski atzītu biznesa risinājumu ieviešanu. Igaunijā uzņēmums strādā no 1997. gada, Latvijā un Lietuvā uzsāka darboties 2022. gadā.

"Visas Iespējas" ir sociāls uzņēmums, kura mērķis ir palīdzēt ikvienam jaunietim pilnībā izmantot savu potenciālu personīgajā un profesionālajā dzīvē.

Darba devējiem "Visas Iespējas" piedāvā pakalpojumus kā ātrāka un efektīvāka darba devēju un kandidātu savienošana portālā darbatinderis.lv, vakanču izziņošana un popularizēšana portālā visasiespejas.lv, jauniešu rekrutēšana, uzņēmumu tēla kampaņas un izglītojošu pasākumu (apmācības, semināri) veidošana un vadīšana.
Veiciniet darbinieku un uzņēmuma veiktspēju un racionalizējiet cilvēkresursu operācijas ar Mirro - vadošo veiktspējas vadības rīku.
Mirro palīdz uzņēmumiem veidot spēcīgu darba kultūru, kas veicina darbinieku labklājību un uzlabo talantu noturēšanu. Personāla programmatūra Mirro ir vērtīga globālajās personāla un cilvēku vadības stratēģijās.