Partneri
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.

MĀKOŅU PERSONĀLVADĪBAS PAKALPOJUMI
Vadošais mākoņa risinājuma algu aprēķinu un personāla pārvaldības pakalpojumu sniedzējs. Zalaris ASA nodrošina pilnīgus biznesa ārpakalpojumus un konsultācijas algu aprēķinu un personāla pārvaldības jomā Skandināvijā, Baltijas valstīs un Polijā. Mūsu piedāvātie risinājumi sniedz mūsu klientiem iespēju izmantot vienotus procesus vairākās valstīs.
DARBIEKĀRTOŠANAS PAKALPOJUMI


ManpowerGroup ir pasaules līderis inovatīvu darbaspēka risinājumu nodrošināšanā. Manpower Latvijā darbojas kopš 2006. gada, un ir viens no lielākajiem darbiekārtošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijas tirgū un līderis darbaspēka un personāla nomas pakalpojumu nodrošināšanā.

DARBINIEKU ATLESES SISTĒMA


Recruitee ir atlases sistēma strauji augošiem uzņēmumiem, kas palīdz apvienot atlases komandu, automatizēt procesus un nodrošināt izcilu kandidātu pieredzi. Samazinot roku darbu, palielinot pretendentu ieguves jaudu un parakstot līgumus zibenīgā ātrumā.


PERSONĀLA ATLASE

CV-Online ir 1996. gadā Igaunijā dibināts interneta personāla atlases uzņēmums, kurš Latvijā un Lietuvā darbību uzsācis 1999. gadā. Pateicoties plašajam pakalpojumu klāstam darba devējiem un darba ņēmējiem, augsta līmeņa klientu servisam, inovācijām nozarē, augstajai zīmola popularitātei un uzticamībai, kā arī profesionālajai komandai, CV-Online ir attīstījies par vadošo interneta personāla atlases pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs.
UZŅĒMUMA ONLINE RADIO
Produktīvākais iekšējās komunikācijas rīks uzņēmumā. Laikā, kad darbinieki strādā gan klātienē, gan attālināti no jebkuras vietas pasaulē.
LABSAJŪTAS PRIEKŠROCĪBU RĪKS


Stebby ir unikāla vide, lai īpaši rūpētos par Tavu darbinieku labsajūtu. Vari to izmantot kā rīku, lai ātri un ērti pārvaldītu pabalstus un priekšrocības, pielāgojot savu darbinieku individuālajām vajadzībām. Ko vēl kā darba devējs vari iegūt no Stebby?
DARBINIEKU APDROŠINĀŠANA


Marsh & McLennan Grupas uzņēmumi pasaulē darbojas apdrošināšanas brokeru, riska vadības un ieguldījumu konsultāciju jomā, kā arī sniedz talantu vadības un vadības konsultācijas. Marsh ir starptautisks apdrošināšanas brokeris, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus uzņēmumiem.

IT RISINĀJUMI ADMINISTRATĪVO UN BIZNESA PROCESU AUTOMATIZĀCIJAI

VISMA ir vadošais Ziemeļvalstu biznesa IT uzņēmums. Latvijā VISMA ir tirgus līderis lokālo ERP risinājumu jomā. Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību darbību efektivizē LR ministrijas, pašvaldības, valsts iestādes, slimnīcas, kā arī daudzi lieli, vidēji un pat nelieli uzņēmumi.


PROGRAMMATŪRA UN IT RĪKI BIZNESAM

Squalio strādā ar pasaulē labi zināmiem un sertificētiem programmatūras ražotājiem, un tieši tas palīdz rast labāko risinājumu ikviena uzņēmuma vajadzībām. Esam pieredzējuši speciālisti un padomdevēji IT infrastruktūras jautājumos un zinoši HR procesu automatizācijas risinājumos.PERSONĀLVADĪBAS SISTĒMA

Viss, kas Tev ir nepieciešams vienā personāla vadības sistēmā. Pārvaldi visus personāla datus vienā globālā personāla vadības programmā, sākot ar darbinieku atlasi, līdz pat darba attiecību izbeigšanai!


DARBINIEKU MOTIVĀCIJA


Mobilly labumi ir lietotne, kas sniedz iespēju uzņēmumiem nodrošināt dažādus
labumus saviem darbiniekiem, piemēram, pusdienas vai dāvanas.


PASĀKUMI DARBINIEKIEM
Prieks Darbā ir platforma, kurā var atrast interaktīvus pasākumus darbiniekiem uzņēmuma birojā. Jo tikai laimīgs un apmierināts darbinieks veiksmīgi parūpēsies par Jūsu klientiem. Komandas spēku un vienotību var stiprināt ļoti vienkāršos veidos. Un spēcīgs darbinieks ir visspēcīgākais trumpis ceļā uz panākumiem.

MĀCĪBAS UN APMĀCĪBAS,
ONBOARDINGS


Coursy ir Baltijas vadošā automatizētā e - mācību sistēma, kas paātrina un sistematizē darbinieku integrāciju, izglītību, apmācību, novērtēšanu, sertifikāciju, ietaupa laiku un palielina darbinieku produktivitāti.DARBA DEVĒJA TĒLS

Iesaistiet savus darbiniekus, izmantojot stabilu iekšējo komunikāciju un padariet viņus par zīmola vēstnešiem. Izmantojot Social Seeder, darbinieki var viegli saņemt uzņēmuma jaunumus un bez piepūles kopīgot tos savos sociālajos tīklos. Pateicoties mūsu intuitīvajam interfeisam, jūsu vēstnešu programma būs gatava un darbosies negaidot ne mirkli.

IESAISTE UN
INFORMĀCIJAS APRITE

Digitalizējiet savu saziņu ar Jūsu darbaspēku bez galdiem, izmantojot GuavaHR! GuavaHR ir pieejams un uz datiem balstīts iekšējās komunikācijas un darbinieku iesaistīšanas rīks uzņēmumiem ar darbaspēku bez galdiem.
DARBA TIRGUS PĒTĪJUMI UN KONSULTĀCIJAS

Figure Baltic Advisory ir vadošais darba tirgus pētījumu un konsultāciju uzņēmums Baltijā. Kopš 2007. gada veic atalgojuma pētījumus un konsultē klientus ar tiem saistītos jautājumos visās trīs Baltijas valstīs. Agrāk Figure Baltic Advisory Igaunijā un Latvijā bija pazīstama kā Fontes. Lietuvā pētījumi tika veikti ar nosaukumu Baltic Salary Surveys.
PARTNERIS JŪSU IZAUGSMEI


Palīdzēt jums augt ir mūsu galvenais mērķis un aizraušanās. Tripod Link personāla vadības ekspertu komanda palīdzēs jums piesaistīt un atlasīt spēcīgākos talantus tirgū un pielāgot labākās metodes un personāla risinājumus ilgtspējīgai izaugsmei.PERSONĀLA PAŠAPKALPOŠANAS PORTĀLS

Automatizēti personāla vadības procesi, kas mazina personāla vadītāja ikdienas izaicinājumus un atvieglo dzīvi uzņēmuma darbiniekiem.


ATJAUNINIET SAVU STRATĒĢIJU PIEŅEMŠANAI DARBĀ

Aizstājiet savus vienkāršā teksta darba sludinājumus ar Hyperjob interaktīvajām, personalizētajām darba mikrovietnēm. Piegādājiet tos pasīviem kandidātiem, izmantojot mūsu mārketinga iedvesmoto personāla atlases sistēmu.PERSONĀLA ATLASE UN ĀRPAKALPOJUMI

Soprana Personnel specializējas augstākās klases personāla atlases un citu ārpakalpojumu sniegšanā.
Mūsu plašais tīkls un padziļinātās zināšanas par vietējiem tirgiem padara mūs par labāko izvēli Latvijas uzņēmumiem, kas vēlas nostiprināties Lietuvā, kā arī plašākā Skandināvijas reģionā.

TALANTU PIESAISTES RISINĀJUMS

Jobilla misija ir palīdzēt jums izveidot labāku personāla atlases procesu, palīdzot piesaistīt labākos kandidātus, neatkarīgi no tā, vai viņi aktīvi meklē darbu.
Mēs palīdzam uzņēmumiem visā pasaulē, uzlabojot uzņēmumu rekrutēšanas rezultātus un samazinot personāla atlases izmaksas.VIEGLA UN ĒRTA PERSONĀLA ATLASE

Biuro ir pagaidu nodarbinātības un darbā pieņemšanas uzņēmums Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mēs piedāvājam pagaidu darbu nekvalificētiem darbiniekiem, kvalificētiem darbiniekiem, speciālistiem dažādās darba jomās. Palīdzam, kad tas nepieciešams visvairāk. Viegla un ērta personāla atlase.