Atstāj savu e-pastu, lai saņemtu informāciju par jauniem rakstiem, publikācijām un semināriem no SmartHR.
2023.gada pasākumu kalendārs
Darbinieku iesaiste un noturēšana | Kā nezaudēt nākotnes talantus?
Kā novērtēt darbinieka potenciālu? Kā salāgot darbinieka un uzņēmuma izaugsmes mērķus? Kā laicīgi saprast, ka darbinieks nav apmierināts un apsver domu pamest organizāciju?

Par šiem un citiem aspektiem diskutēsim kopā ar semināra runātājiem - HR praktiķiem, kuri ikdienā strādā ar talantu attīstības un darbinieku noturēšanas jautājumiem.


Nākotnes darbs un darbavieta | Kā izveidot nākotnes darbavietu?
Vai hibrīddarbs ir piemērots manai komandai? Kādai ir jābūt nākotnes darbavietai, lai tā piesaistītu potenciālos darbiniekus? Kā biroja iekārtojums var ietekmēt komandas ikdienas sniegumu?

Šos un citus jautājumus šketināsim kopā ar ekspertiem un uzņēmumu pārstāvjiem, lai ieraudzītu lielāku bildi un sagatavotu savus uzņēmumus nākotnes izaicinājumiem.


Organizācijas kultūra | Kā iedzīvināt organizācijas vērtības?
Vai tiešām kultūra apēd stratēģiju brokastīs, un kā saprast, ka iekšējā kultūra kavē organizācijas attīstību? Kā analizēt organizācijas kultūru? Komandas un organizācijas kultūra - kurš ietekmē kuru?

Tiekamies, lai rastu prakstiskas idejas, kā izmantot organizācijas kultūras spēku un iespējas biznesa izaugsmei.


Atalgojums un motivācija | Kā motivēt savus darbiniekus?
Kādus personālvadības izaicinājumus var un nevar atrisināt ar algas pieaugumu? Kādus bonusus visvairāk novērtē darbinieki? Kādas ir tendences nemateriālajā motivēšanā?

Seminārā runāsim, kā izveidot uzņēmuma stratēģijai atbilstošu algas sistēmu un piedāvāt nemateriālos bonusus, kurus patiesi novērtēs darbinieki.


HR stratēģija | Kā stratēģiski vadīt personālvadības procesus?
Ar ko sākt HR stratēģijas izveidi? Kādos gadījumos HR stratēģijas izveidei vērts piesaistīt ārējo konsultantu? Kādi signāli liecina, ka HR stratēģija nav efektīva un tā ir jāmaina?

Piedalies un uzzini, kā vadīt HR procesus, lai palīdzētu uzņēmumam sasniegt izvirzītos mērķus.


Darbinieku mācības un attīstība | Kā attīstīt iekšējos talantus?
Kas liecina, ka darbinieks varētu būt labs vadītājs, un kā ikdienā to pamanīt? Kā izveidot darbinieku apmācību plānu? Kā tehnoloģijas var palīdzēt organizēt darbinieku mācības? Ko darīt, ja darbinieki negrib mācīties?

Semināra runātāji šķetinās šos un citus talantu vadības aspektus, lai palīdzētu dalībniekiem atrast piemērotāku veidu, kā attīstīt savu komandu.


HR tehnoloģijas | Kā digitalizēt personālvadības procesus?
Ko var un ko nevar automatizēt personālvadībā? Kādas ir biežākas kļūdas, ieviešot IT risinājumus HR darbā? Kā saprast, vai digitālais risinājums tiešām atvieglos HR komandas ikdienu?

Semināra dalībnieki pastāstīs par tendencēm un dalīsies labās prakses piemēros par veiksmīgu digitālo risinājumu ieviešanu personālvadībā.


Darbinieku labbūtība | Kāpēc un kā rūpēties par darbiniekiem?
Vai darbinieku labbūtības loma nav pārvērtēta? Kā un cik bieži mērīt darbinieku labbūtību? Kā nodrošināt labbūtību situācijā, kad uzņēmums "izdzīvo"? Kā iesaistīt darbiniekus labbūtības iniciatīvu radīšānā un īstenošanā?

Pasākuma runātāji dalīsies pieredzē labbūtības projektu īstenošanā un aktuālākajās tendencēs par darbinieku


Apmeklē SmartHR pasākumus par izdevīgāku cenu!
Piesaki semināru abonementu 2023. gadam
Aizpildi pieteikumu un mēs ar Tevi sazināsimies!
Photo by Jacob
Photo by Kolya
Photo by Oliver
Photo by Leo
Photo by Paul
Photo by Lea
Photo by Fabrice
Photo by Alex
Photo by Adam
Photo by Arnaud
Photo by Leopold
Photo by Katie
Photo by Tiana
Photo by Mohd
Viedai cilvēkresursu vadībai ir stratēģiski nozīmīga loma ikviena biznesa attīstībā. SmartHR mērķis ir radīt atvērtu vidi, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi cilvēku vadībā un attīstībā. Mūsu misija ir iepazīstināt ar aktuālām tendencēm, rīkiem un teholoģijām, radot impulsu organizācijām attīstīties. Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.
+371 2017 2099
birojs@smarthr.lv
Ģertrūdes iela 33/35, Rīga
Latvija