Digitālā Mācīšanās: Mācību Nākotne Uzņēmumiem
Tā kā mācīšanās modeļi turpina mainīties, uzņēmumiem ir grūti sekot līdzi. Šajā rakstā ir uzsvērts, kāpēc digitālā apmācība ir visu uzņēmumu nākotne.
Vēsturiski uzņēmumi ir paļāvušies uz klātienes mācīšanās modeļiem saviem darbiniekiem. Tas ietvēra apmācību klasē, kuras vadīšana bija gan laikietilpīga, gan dārga. Dalībniekiem bija jābūt fiziski klāt apmācībā, kas bieži vien izraisīja laiku prom no darba un papildu ceļa izdevumus. Šie ierobežojumi nozīmēja, ka piedalīties varēja tikai daži atlasītie, padarot mācīšanos par ekskluzīvu, nevis pieejamu iespēju.


Nav pārsteigums, ka apmācības vadītāji kļūst arvien neapmierinātāki par šo pieeju.
Digitālās mācīšanās pieaugums hibrīddarba pasaulē
Kļūst arvien skaidrāks, ka klātienes mācīšanās zaudē savu vietu. No Apollo līdz BTA arvien vairāk apmācību vadītāju izvēlas digitālās mācības, nevis tradicionālās formas. Tas jo īpaši attiecas uz uzņēmumiem ar lielu darbaspēka mainību un daudzveidīgu darbaspēku. Saskaņā ar IBM pētījumu darbinieki tiešsaistes mācību kursos apgūst piecas reizes vairāk materiālu, salīdzinot ar tradicionālajiem klases iestatījumiem.

Tātad, kāpēc šī maiņa notiek tagad? Pārmaiņu temps paātrinās, un nepieciešamība attīstīt prasmes un būt veikliem hibrīddarba pasaulē ir lielāka nekā jebkad agrāk. Veicinošie faktori, piemēram, novecojošs darbaspēks, paaudžu izvēles, ekonomika, vides faktori un COVID-19 pandēmija, visi ir mudinājuši mācību un attīstības komandas pieņemt digitālās mācības.
Ir ieradusies digitālā apmācība
Mūsu darba veids ir piedzīvojis būtiskas izmaiņas. Ir pienācis laiks mainīties arī jūsu uzņēmumam, jo mācīšanās nākotne ir digitāla. Pāreja uz digitālajām mācībām sadalīs uzņēmumus divās grupās:

  1. Uzņēmumi, kas veido ietekmīgu e-mācību vidi, izmantojot jauna veida digitālo mācību risinājumu. Viņi, visticamāk, ietaupīs ievērojamu laiku un naudu, saglabās savus talantīgos darbiniekus un piesaistīs jaunus. Saskaņā ar Training Magazine ziņojumu uzņēmumi, kas izmanto e-mācību rīkus un stratēģijas, ietaupa vidēji 50–70% salīdzinājumā ar tradicionālo apmācību klasē.
  2. Uzņēmumi, kas cenšas pieturēties pie apmācībām klasē. Viņi riskē atpalikt, tērējot laiku un naudu, pazaudējot talantīgus darbiniekus un nespējot pieņemt darbā jaunus. Deloitte aptaujā noskaidrots, ka 70% darbinieku uzskata, ka apmācības un attīstības iespējas darba vietā ietekmētu viņu lēmumu palikt uzņēmumā.
Nav šaubu, ka katrā nozarē notiek pārmaiņas. Labākie uzņēmumi jau ir izgudrojuši sevi no jauna, atkāpjoties no klātienes mācīšanās, un tas ir pamatota iemesla dēļ. Šī statistika liecina, ka digitālā apmācība var sniegt ievērojamus ieguvumus uzņēmumiem, tostarp palielināt darbinieku noturēšanu, kā arī izmaksu ietaupījumu un citas priekšrocības.

Iedomājieties nākotni bez manuāliem un atkārtotiem uzdevumiem
Iedomājieties nākotni, kurā manuāli un atkārtoti uzdevumi ir pagātne, un jums beidzot ir laiks koncentrēties uz patiesas vērtības radīšanu. Šis jaunais domāšanas veids maina visu, sākot no uzņemšanas līdz pārkvalifikācijai, prasmju uzlabošanai un talantu attīstībai kopumā.

Jūsu darbiniekiem tagad ir labāka piekļuve mācībām, un, pateicoties personalizācijas iespējām un datiem, mācību pieredze ir ievērojami uzlabojusies.

Darbinieka identitāte
Katram darbiniekam ir dažādas vajadzības, viņš strādā dažādās vietās un laikos, kā arī atšķiras darba stili, tostarp attālināts darbs.

Vecais modelis:
Agrāk klātienes mācības tika pārvaldītas manuāli, izmantojot:

  • Dažādas bieži vien neintegrētas sistēmas.
  • Pārāk sarežģīti vai neatbilstoši risinājumi (piemēram, HRIS, ERP, SharePoint, Moodle vai citi mantotie LMS).
  • Daudzas Excel darblapas un plašs papīru darbs.
Jauns modelis:
Tagad, izmantojot digitālās mācības, viss tiek automātiski pārvaldīts, izmantojot Coursy LMS, kas ir integrēta jūsu personāla sistēmā.


Daudzi uzņēmumi vēlas digitālo mācīšanos, taču to var būt grūti vai pat neiespējami sasniegt bez LMS.
Izmantojiet Coursy LMS, lai sasniegtu digitālās mācības
Uzņēmumiem atkāpjoties no klātienes mācīšanās, tie saskaras ar daudziem šķēršļiem, sākot no iesakņojušās pārliecības un beidzot ar organizācijas kultūru. Mācību sistēmu tirgus nepadara to vieglāku, jo visā pasaulē ir vairāk nekā 1400 mācību sistēmu, un katra tiek pozicionēta kā labākā, neizprotot vietējās vajadzības.

Šeit parādās Coursy — uzlabots risinājums hibrīda pasaulei. Coursy LMS nodrošina apmācību vadītājiem visas nepieciešamās iespējas, lai sasniegtu digitālo mācīšanos, tostarp:

  1. Mācību satura izstrāde ar iebūvētiem autorēšanas rīkiem un interaktīviem elementiem,
  2. Kursu automatizācija, pamatojoties uz organizatorisko struktūru, darba kopš un citiem noteikumiem,
  3. Piecu dažādu pārskatu ģenerēšana ar elastīgu filtrēšanu.
Coursy ir vienīgais pakalpojumu sniedzējs, kas dziļi izprot klientu vajadzības Baltijas reģionā, strādājot tiem līdzās katru dienu. Kā Igaunijas Personālvadības asociācijas PARE izvēlētais labākais personāla pakalpojumu sniedzējs esam slaveni ar savu lielisko klientu atbalstu. Mēs uzskatām, ka digitālajai apmācībai nav jābūt dārgai. Nodrošinot progresīvu sistēmu ar veiktspējas papildinājumiem, piemēram, uzdevumu sarakstiem, 360 grādu atgriezenisko saiti un veiktspējas pārskatiem, kā arī maksājot mazāk nekā tasi kafijas vienam darbiniekam mēnesī, mēs esam lepni piedāvāt vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Tāpēc Coursy LMS ir vienīgā sistēma, kas spēj panākt, lai Baltijas uzņēmumi pieņemtu digitālās mācības mūsdienu darbavietā.
Coursy LMS ir līderis Baltijā
Uzņēmumi Baltijas valstīs paļaujas uz Coursy LMS kā savu vadošo mācību vadības sistēmu, lai nodrošinātu vienmērīgu pāreju no klātienes mācībām uz digitālajām mācībām. Jau šobrīd Coursy LMS ir palīdzējis desmitiem Baltijas uzņēmumu šī mērķa sasniegšanā.
"Mums tagad apmācības pabeigšana aizņem tikai 3 dienas, salīdzinot ar 3 mēnešiem," saka Maxima personāla vadītāja Lea Kimbera.
Uzziniet vairāk par to, kā Maxima to panāca, izmantojot Coursy LMS.
Annika Oruaas, valdes locekle, HR un ilgtspējības vadītāja, HR Baltic vadītāja DPD Igaunijā, atzīmē, ka "Coursy izmantošanas ieguvums ir tas, ka mūsu komanda var pielikt vairāk pūļu, lai izveidotu lielisku saturu, nevis skraidītu pa birojiem, lai iegūtu parakstus. kursiem."
Uzziniet vairāk par to, kā DPD Igaunija izmantoja Coursy LMS, lai uzlabotu savas mācību un attīstības programmas.

Secinājumi
Digitālā mācīšanās ir uzņēmumu mācīšanās nākotne, jo tā nodrošina pieejamību, elastību un personalizēšanas iespējas, kurām nevar līdzināties tradicionālā klātienes mācīšanās. Lai sasniegtu digitālās mācības, uzņēmumiem ir nepieciešama mācību pārvaldības sistēma (LMS), piemēram, Coursy LMS, kas nodrošina apmācību vadītājiem visas nepieciešamās iespējas, lai izstrādātu, automatizētu un pārvaldītu digitālo mācību saturu.

Coursy LMS ir līderis Baltijas reģionā, kur tas ir palīdzējis desmitiem uzņēmumu panākt vienmērīgu pāreju no klātienes mācībām uz digitālajām mācībām. Ar uzlabotajām funkcijām un veiktspējas papildinājumiem Coursy LMS nodrošina vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, padarot to par lielisku izvēli uzņēmumiem, kuri vēlas izmantot digitālās mācības mūsdienu darbavietā.
Ja vēlaties atteikties no tradicionālās apmācības klasē, bet nezināt, ar ko sākt, rezervējiet personīgo demonstrāciju pie mums!
Atcerieties, ka tā vienam darbiniekam mēnesī maksā mazāk nekā tasi kafijas!

Citi raksti SmartHR lasītavā