DARBINIEKU IZAUGSME
Novērtēšana un attīstība

Kā mērķtiecīgi attīstīt un noturēt darbiniekus laikā, kad prasību profils mainās straujāk nekā jebkad iepriekš? Seminārā aplūkosim mūsdienīgas darbinieku novērtēšanas un attīstības pieejas, kas balstās uz prasmēm, regulāru atgriezenisko saiti un darbinieka aktīvu līdzdalību savā izaugsmē.

Semināra programma
26.02. klātienē Gustava Zemgala gatvē 73, Rīgā un attālināti.
12:20-12:35
Ierašanās / Reģistrācija
12:35-12:45
Semināra ievadvārdi
Moderators
Nauris Vītols
SmartHR līdzdibinātājs
MELP vadītājs Latvijā
12:45-13:10
No karjeras ceļiem uz karjeras sarunām
Elīna Bulāne
sertificēts oganizāciju psihologs, karjeras konsultants, SIA ''Scandic Fusion'' grupas personāla vadītāja
Karjeras atbalsts nav atsevišķa HR programma vai aktivitāte, bet gan ikdienas vadības prasme, kuru HR palīdz attīstīt, strukturēt un iedzīvināt organizācijas kultūrā. Šī lekcija sniegs pētījumos balstītu skatījumu un praktisku domāšanas ietvaru, ko HR var izmantot, veidojot mūsdienīgu karjeras atbalsta pieeju organizācijā.
Ko apskatīsim lekcijā:
• Labāko no dažādām karjeras atbalsta teorijām
• Jaunākās karjeras attīstības tendences
• Personalizēts karjeras atbalsts kā spēja piedāvāt ietvaru nevis atbildes
• Nākotnes trends sākas jau šodien – kādas ir karjeras atbalsta prasmes vadītājiem?
12:45-13:10
Kāds vadītājs esi tu un kā tas ietekmē darbinieku motivāciju?
Paula Burve
KYC Team Manager | SEB Global Services
Šajā īsajā, praktiskajā sesijā apskatīsim, kas patiesībā veido darbinieku motivāciju un kā vadītāja ikdienas rīcība to ietekmē vairāk nekā “lielie” motivācijas rīki. Paula dalīsies ar savu pieredzi komandu vadībā un koučinga mācību atziņām, kas palīdz strukturēt vadītāja pieeju dažādiem cilvēkiem. Mēģināsim rast atbildi uz jautājumu " kāds vadītājs esmu šodien?”  tas var palielināt / samazināt iesaisti. 
13:10-13:35
Darbinieku snieguma vadības digitalizācija 2026: izaicinājumi un iespējas
Katri Vintiša
Konsultante personāla vadībā, HR Laboratory
  • Kā jēgpilni digitalizēt darbinieku snieguma vadību 2026. gadā, ņemot vērā vajadzību pēc elastīgāka un dinamiskāka procesa?
  • Ko darīt, ja snieguma vadības IT rīks ir ieviests pirms 5–10 gadiem un vairs neatbilst šodienas organizāciju un vadītāju prasībām?
  • Kādi IT risinājumi ir pieejami snieguma vadības atbalstam Latvijas tirgū?
Seminārā dalīšos gan ar ieskatu snieguma vadības IT risinājumu tirgū, gan ar savu praktisko pieredzi kopš 2010. gada, atbalstot organizācijas darbinieku snieguma novērtēšanas digitalizācijā, rezultātu apkopošanā un sasaistes veidošanā ar atalgojuma sistēmu.
13:35-14:20
Kafijas pauze un tīklošanās
14:20-14:45
Kā iekšējo talantu attīstība palīdz nodrošināt uzņēmuma ilgtspēju
Vladimirs Girsbergs
Concentrix Biznesa attīstība vadītājs
Laikā, kad jaunu talantu piesaiste kļūst arvien sarežģītāka un darba tirgu raksturo rekordzems bezdarba līmenis, uzņēmumu konkurētspēja arvien vairāk balstās spējā attīstīt un noturēt jau esošos darbiniekus. Iekšējā talantu attīstība vairs nav tikai personāla iniciatīva — tā ir stratēģiska nepieciešamība uzņēmuma ilgtspējai.
Seminārā Vladimirs Girsbergs dalīsies ar Concentrix pieredzi, veidojot strukturētu pieeju darbinieku prasmju, zināšanu un karjeras attīstībai uzņēmuma ietvaros.
14:45- 15:10
Growing Talents from Day One with Development Plans That Work
Katie Connor
Customer success manager at iSpring
Starting a new job without support is like joining a game without knowing the rules or who’s on your team. Many new hires face this: vague instructions, unclear expectations, and little human connection. That’s how even the most motivated new hires can end up feeling uncertain or disconnected. But when it’s done right, onboarding builds clarity, confidence, and a strong start that lasts.
In this webinar, we’ll explore how to create a structured, supportive onboarding experience that actually works — even for remote and hybrid teams.
15:10-15:35
Darbinieku attīstības plānošanas slazdi - kā mēs plānojam plānus, kurus nerealizējam vai kuri nenes plānoto rezultātu
Arta Biruma
"Latvijas dzelzceļš" Cilvēkresursu vadības direktore
15:35-15:45
Semināra noslēguma vārdi
Aktuālākie raksti SmartHR lasītavā