Jaunākie digitālie risinājumi darba aizsardzībai 2024. gadā

Uzzini par piecām jaunākajām iespējām uzlabot darba aizsardzības procesu pārvaldību savā uzņēmumā, ko radījis Sunstar Group sadarbībā ar Meemo
Rakstu sagatavoja: SmartHR partneris SUNSTAR® GROUP
Publicēts: 22.02.2024.
Šajā rakstā uzzināsiet par piecām jaunākajām iespējām uzlabot darba aizsardzības procesu pārvaldību savā uzņēmumā, ko radījis Sunstar Group sadarbībā ar Meemo.

Risinājumi veidoti pēc Eiropas Savienības direktīvas 89/391 EEC un ISO 45001 prasībām.

Lieliska ziņa arī tiem, kas vēl nav fiziskas dokumentu aprites darba aizsardzībā! Ir izstrādāts risinājums, kas nodrošina iespēju augšuplādēt esošo dokumentāciju PDF formātā un sākt lietot jau rīt!

1. Risku ziņošana no darba vides

Nodrošina jebkuram nodarbinātajam ātri un efektīvi ziņot par potenciālajiem darba vides riskiem, notikušiem vai gandrīz notikušiem negadījumiem, izmantojot QR kodus vai mobilo ierīci. Tas ne tikai paātrina reakcijas laiku uz iespējamām briesmām, bet arī nodrošina vērtīgus datus problēmu cēloņu analīzei. Vienā reģistrā ir pieejami visi pieteikumi, kurus iespējams pārvaldīt pēc statusiem, termiņiem un atbildīgajiem, nodrošinot vieglu procesa izsekojamību.

2. Digitāla un preventīva OVP norise

Sunstar Group saviem klientiem nodrošina pilnībā digitāli aizpildāmu obligātās veselības pārbaudes (turpmāk OVP) karti! Tas nozīmē, ka darba devējam vairs nav nepieciešams tās drukāt, parakstīt fiziski, reģistrēt ārsta norādījumus vai iziešanas datumu. Viss tiks pārvaldīts vienā sistēmā.

3. Drošības apgaitas (visible felt leadership)

Digitālās drošības apgaitas sniedz detalizētu informāciju par darba vides drošību, palīdzot vadībai labāk plānot un uzlabot drošību vai novērtēt, cik labi tiek ievērotas esošās prasības. Šis rīks ļauj noteikt apgaitu mērķus gan drošības speciālistiem, gan vadītājiem, un vienoti sekot to izpildei.

4. Elektroniska rīkojumu pārvaldība un apstiprināšana

Nodrošina iespēju veidot jebkādu ar darba aizsardzību saistīto rīkojumu un to parakstīt elektroniski starp tiešo vadītāju un darba devēju! Veido rīkojumus par obligātu aizsardzības līdzekļu lietošanu noteiktu darbu veikšanai, par darbu augstumā un citus!

5. Nodarbināto kvalifikācijas vadība

Mūsdienu dinamiskajā un augsto prasību darba vidē nodarbināto darba aizsardzības apliecību un sertifikātu pārvaldība var būt sarežģīts uzdevums. Tāpēc radītais IT risinājums ne tikai vienkāršo šo procesu, bet nodrošina, lai uzņēmums vienmēr ir gatavs ārējam auditam un regulāri atbilst visām drošības prasībām!

SUNSTAR® GROUP mērķis ir transformēt darba aizsardzības procesu pārvaldību, kur galvenais fokuss ir cilvēks un tā labbūtība, bet normatīvu izpilde tiek padarīta ērta un vienkārša.

Grupa sastāv no četriem savstarpēji saistītiem pakalpojumu virzieniem.

  • Sunstar palīdz ieviest atbilstošāko darba aizsardzības procesu uzraudzības modeli.
  • Meemo nodrošina datos balstītu procesu pārvaldību ar vienota IT risinājuma ieviešanu.
  • Academy organizē praktiskas un personalizētas nodarbināto apmācības darba vidē.
  • Optiv veic regulāras nodarbināto izbraukuma un klātienes veselības pārbaudes

Apmeklē SUNSTAR mājaslapu, lai pieteiktos un uzzinātu vairāk!

    Citi raksti SmartHR lasītavā