SmartHR latvija 2021. gada skatītāko video
2.vieta
26.oktobrī norisināsies "SmartHR" komandas rīkotais ikmēneša vebinārs "Iekšējā komunikācija un citi bubuļi"!

Ne vienā vien grāmatā minēts, ka uzņēmuma sākums un gals meklējams komunikācijā, ko vēl vairāk mums pierādīja negaidītā pandēmija un attālinātā darba ēras sākums. Šķietami lielais digitālo risinājumu piedāvājums ir samulsinājis ne vienu vien vadītāju, tāpēc šajā seminārā runājām par to, kas ir efektīvas iekšējās komunikācijas galvenie pamatprincipi un kādi rīki to var palīdzēt realizēt? Kā sasniegt darbiniekus un kurus kanālus labāk izmantot? Vai vienmēr tehnoloģijas ir risinājums?
Es redzu iekšējo komunikāciju kā upi, pie kuras darbinieks var ērti pienākt pasmelt sev interesējošo, kad vien vēlas. Vadībai jāapzinās – upei jātek nepārtraukti, neatkarīgi no kolēģu tūlītējas intereses. Protams, būs gadījumi, kad nepieciešams vilnis, ko pamana katrs, taču ikdienā mēs visi gribam dzīvot ne-vētras apstākļos. Izaicinājums ir izveidot dažādas piekļuves informācijas upei, reaģējot uz dažādību kolektīvā un dažādību nododamajos datos.
Madara Juška
Drogas Valdes locekle, personāla un komunikāciju direktore
Vēlies redzēt šī un citu vebināru video ierakstus? Dodies uz SmartHR.Digital

"Iekšējā komunikācija un citi bubuļi" vebinārā ar pieredzi dalījās:

Pasaki, kura tēma Tevi vēl ieinteresēja un saņem īpašo piedāvājumu!
Mūžu dzīvo, mūžu mācies!
Par SmartHR Latvija
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.
Gudrai cilvēku vadībai ir stratēģiski nozīmīga loma ikviena biznesa attīstībā. SmartHR mērķis ir radīt atvērtu vidi, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi cilvēku vadībā un attīstībā. Mūsu misija ir iepazīstināt ar aktuālām tendencēm, rīkiem un teholoģijām, radot impulsu organizācijām attīstīties. Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.