Sabiedrības integrācijas fonds kampaņas "Tas nav par dzimumu" ietvaros organizē diskusiju: "Dzimumu diskriminācija darba vidē - vai tiešām pastāv?" .

Neskatoties uz to, ka Latvijā virkne likumu un politiskās vadlīnijas skar diskriminācijas aizliegumus, sabiedrībā joprojām pastāv diskriminācijas pazīmes pēc dažādiem aspektiem. 2020.gada LR Tiesībsarga veiktajā pētījumā par diskriminācijas izplatību nodarbinātības vidē, dzimums izcēlās kā viens no galvenajiem diskriminācijas faktoriem, ko minēja 33% aptaujāto, tāpēc Sabiedrības integrācijas fonds kampaņas "Tas nav par dzimumu" ietvaros organizē diskusiju, kuras laikā eksperti, darba devēji un darba ņēmēji dalīsies ar savu un pasaules pieredzi dzimumu diskriminācijas un līdztiesības jomā darba tirgū.Diskusijas laikā dalībnieki atbildēs uz jautājumiem – Vai diskriminācija darba vidē tiešām pastāv? Kā tā izpaužas darbā un ikdienā? Kā uzņēmumam rūpēties par iekļaujošu un no diskriminācijas brīvu vidi? u.c.
 • Alda Sebre
  Sociālas saliedētības departamenta direktore,
  Sabiedrības integrācijas fonds
  A. Sebrei ir 20 gadu darba pieredze valsts pārvaldē, vairāk kā 10 gadu darba pieredze īstenojot liela apjoma ES projektus un izstrādājot atbalsta programmas, un paralēli tam akadēmiskā pieredze pētot pozitīvo pasākumu ieviešanu darba vietās.
 • Marita Zitmane
  LU asoc. profesore, komunikācijas studiju nodaļas vadītāja
  Latvijas Zinātnes Padomes Fundamentālo un lietišķo pētījumu programmas projekta vadītāja.
  Pētnieciskās intereses: dzimtes pētījumi, dzimtes atspoguļojums medijos un populārajā kultūrā, identitāte un patēriņa kultūra, Latvijas reklāmas vide.

 • Linda Romele
  Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības eksperte
  L. Romele ir izglītības, nodarbinātības un sociālās drošības jautājumu eksperte ne tikai savā profesionālajā, bet arī akadēmiskajā darbībā. L. Romele specializējas dzimumu līdztiesības jautājumos un izglītības atdeves pētījumos, un ir Eiropas Ekonomisko un sociālo lietu komitejas locekle.
 • Māris Simanovičs
  Eco Baltia grupa līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs
  Paralēli darbam Eco Baltiā darbojas vairāku uzņēmumu valdēs un padomēs, pārsvarā ņemot dalību uzņēmumu stratēģijas un mērķu izstrādē. Bez tam aktīvi darbojas NVO sākot ar REA Absolventu Asociāciju un beidzot ar LTRK Padomi.
 • Laura Pļavniece
  TV3 Group Latvia personāla vadītāja

  L.Pļavniece ir personālvadības jomas profesionāle, kura darbojusies finanšu, telekomunikāciju un mediju jomā, īpašu uzmanību vēršot līdztiesību pasākumu veicināšanai. Par sava darba vadošo principu izvirza to, ka cilvēks ir galvenā uzņēmuma vērtība.
 • Kristīne Garklāva
  TV rīta ziņu programmas vadītāja, žurnāliste un "Pasaules Dabas fonda" vēstnese
29.08.2022. 13:30 - 16:30

Dalība seminārā: BEZMAKSAS
Pasākuma apmeklēšanai klātienē vietu skaits ierobežots

(iekļauta kafija, tēja, eklēri un diskusijas pēc pasākuma)
Pasākumu organizē:
 • Sabiedrības integrācijas fonds
  Sabiedrības integrācijas fonds nodrošina efektīvu sabiedrības saliedēšanas politikas īstenošanu un sniedz nozīmīgu atbalstu nevaldības sektoram, lai stiprinātu valstisko piederību un demokrātiju, atbalstot pilsoniski izglītotu, aktīvu, atbildīgu, iekļaujošu un saliedētu sabiedrību.
Atbalsta:
Seminārs notiek:
JAUNĀ TEIKA

Gustava Zemgala gatve 74a,
Pasākumu vietā: Minox

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv