Neskatoties uz to, ka Latvijā virkne likumu un politiskās vadlīnijas skar diskriminācijas aizliegumus, sabiedrībā joprojām pastāv diskriminācijas pazīmes pēc dažādiem aspektiem.

2021. gada Centrālā statistikas pārvaldes dati rāda, ka vēl joprojām pastāv liels dzimumu segregācijas līmenis darba tirgū, piemēram, visizplatītākās nozares, kurās strādā vīrieši, ir rūpniecības un transporta, uzglabāšanas, informācijas un komunikācijas pakalpojumu, savukārt sievietes – tirdzniecības un izglītības nozarēs, tāpēc Sabiedrības integrācijas fonds kampaņas "Tas nav par dzimumu" ietvaros organizē diskusiju, kuras laikā eksperti, darba devēji un darba ņēmēji dalīsies ar savu un pasaules pieredzi dzimumu diskriminācijas un līdztiesības jomā.

Diskusijas laikā dalībnieki atbildēs uz jautājumiem par dzimumu identitāti un segregāciju darba tirgū – Kāpēc pastāv darba dalījums pēc dzimuma pazīmēm? Kas ir atbildīgs par tā mazināšanu? Vai sieviete var vadīt kravas auto un vīrietis būt par bērnudārza audzinātāju? Kam ir jāpelna vairāk? u.c.
 • Sanita Kandele
  SIA Vidzemes Slimnīca Personāla vadības daļas vadītāja
  Pieredze personāla vadības jomā vairāk kā 15 gadus, kuru laikā ieviesti vairāki digitāli personālvadības risinājumi uzņēmumos, vadītas krīzes un pārmaiņas, organizētas mācības un vadītas nodarbības darbiniekiem, kā arī gūta pieredze apmaiņas programmā Austrijā.
 • Ingrīda Rone
  Tet valdes locekle un Cilvēku un vides dienesta direktore
  Ar tehnoloģiju uzņēmumu Tet Ingrīda ir kopā jau vairāk nekā 15 gadus. Ingrīdas vadītās komandas mērķis ir veidot spēcīgu lietotāju pieredzi darbiniekiem, stiprināt vadītāja kā līdera lomu un veidot vidi, kur kolēģi var pašorganizēties, ātri reaģēt uz pārmaiņām un darīt jēgpilnu darbu, īstenojot uzņēmuma mērķus.

 • Aivis Brodiņš
  CV-Online Latvija vadītājs
  Ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu vadībzinātnē, kā arī apguvis dažādus vadītāju tālākizglītības kursus vietējā un starptautiskā mērogā. Viens no darba tirgus un personāla atlases nozares viedokļa līderiem ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. CV-Online starptautiskās grupas ietvaros atbild par pārmaiņu procesiem pārdošanas vadības jomā Baltijā.
 • Aigars Rostovskis
  Vadības & Socioloģijas doktors D.M.Soc., Biznesa augstskolas Turība īpašnieks un Attīstības padomes priekšsēdētājs, LTRK Prezidents
  Uzsāk privātās izglītības biznesu, būdams vien 20 gadus jauns, ambiciozi piesaka sevi Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, kurā septiņus gadus ir tās prezidents, ir uzņēmējs ar doktora grādu, trīs bērnu tēvs, pasaules apceļotājs un brīvdomātājs.
 • Haralds Burkovskis
  Pasākumu un forumu moderators, TV un radio raidījumu vadītājs, pieredzējis komunikācijas jomas eksperts un konsultants, iedvesmas lekciju veidotājs un augstskolu vieslektors.
11.10.2022. 13:30 - 16:30

Dalība seminārā: BEZMAKSAS
Pasākuma apmeklēšanai klātienē vietu skaits ierobežots

(iekļauta kafija, tēja, eklēri un diskusijas pēc pasākuma)
Pasākumu organizē:
 • Sabiedrības integrācijas fonds
  Sabiedrības integrācijas fonds nodrošina efektīvu sabiedrības saliedēšanas politikas īstenošanu un sniedz nozīmīgu atbalstu nevaldības sektoram, lai stiprinātu valstisko piederību un demokrātiju, atbalstot pilsoniski izglītotu, aktīvu, atbildīgu, iekļaujošu un saliedētu sabiedrību.
Atbalsta:
Seminārs notiek:
JAUNĀ TEIKA

Gustava Zemgala gatve 74a,
Pasākumu vietā: "Fantadroms - Laika"

+371 2017 2099

birojs@smarthr.lv