SmartHR latvija 2021. gada skatītāko video
3.vieta
25.maijā norisinājās "SmartHR" komandas rīkotais ikmēneša vebinārs par šobrīd aktuālu tēmu personālvadībā: Organizācijas kultūra - ko gaidīt pārmaiņu laikā?

Pandēmija ir ienesusi pārmaiņas ne tikai biznesa modeļos, bet arī veidā, kā mēs strādājam. Laikā, kad attālinātais darbs un Zoom/Teams sapulces kļuvušas par normu un ikdienu, arī katra darbinieka personīgās vērtības ir mainījušās atbilstoši jaunajai situācijai.

Ir mainījies veids, kā uzņēmumi komunicē, atbalsta un motivē savus darbiniekus. Tāpat ir mainījies arī tas, kas būtisks uzņēmuma vadītājiem un darbiniekiem. Izmaiņas uzņēmumu vērtībās un kultūrā ir neizbēgamas! Ko gaidīt pārmaiņu laikā, un kā to ietekmēt?
Pēdējā gada laikā piedzīvojam nenoteiktību un pārmaiņas. Strādājam daļēji vai pilnībā attālināti, kas savukārt pieprasa citas kompetences cilvēkvadībā.
Skaidru mērķu definēšana un atsekošana ir viens no soļiem, kā radīt lielāku noteiktību savā komandā. Darbinieki, kuri ir pārliecināti par sava darba nozīmi organizācijas kopējo mērķu sasniegšanā, jūtas mazāk noraizējušies par savu darbu. Tāpat šajā nenoteiktības laikā palielinās darbinieku vēlme saņemt novērtējumu par savu darbu. Novērtējumam ne vienmēr ir jābūt monetāram, tajā pat laikā darba sniegums ne reti tiek sasaistīts ar darbinieka atalgojumu.
Kristīne Āboltiņa
Fontes Latvija vadītāja
Vēlies redzēt šī un citu vebināru video ierakstus? Dodies uz SmartHR.Digital

"Organizācijas kultūra - ko gaidīt pārmaiņu laikā?" Vebinārā ar pieredzi dalījās:

Pasaki, kura tēma Tevi vēl ieinteresēja un saņem īpašo piedāvājumu!
Mūžu dzīvo, mūžu mācies!
Par SmartHR Latvija
SmartHR ir kustība, tas ir pasākumu kopums un līdzīgi domājošu nozares profesionāļu satikšanās vieta, kur uzzināt par inovācijām un iespējām, iegūt jaunus kontaktus un dalīties ar pieredzi pārdomātu personāla vadības procesu veidošanā. SmartHR ir vērsts uz inovācijām cilvēkresursu un personāla vadībā, tehnoloģisko attīstību un izaugsmi.
Gudrai cilvēku vadībai ir stratēģiski nozīmīga loma ikviena biznesa attīstībā. SmartHR mērķis ir radīt atvērtu vidi, kur dalīties ar zināšanām un pieredzi cilvēku vadībā un attīstībā. Mūsu misija ir iepazīstināt ar aktuālām tendencēm, rīkiem un teholoģijām, radot impulsu organizācijām attīstīties. Mēs esam par atklātību un brīvi pieejamām zināšanām, tehnoloģisko attīstību, inovācijām un izaugsmi.