5 veidi, kā vadītājs var atbalstīt savu HR komandu

AUTORS: Lerijs Danivens Forbes Councils loceklis
Lerijam ir 30 gadu pieredze cilvēkresursu un programmatūras sistēmu jomā, un viņš ir cilvēku kapitāla pārvaldības programmatūras uzņēmuma Namely izpilddirektors.
Karjeras laikā man ir bijis tas gods strādāt ar personāla daļas vadītājiem no dažādu nozaru un izmēru uzņēmumiem visā pasaulē. Lai arī lielākā daļa mana darba bija saistīta ar tehnoloģiju izmantošanu šajās organizācijās, es arī uzzināju kaut ko par to, kas nepieciešams, lai kļūtu par lielisku personāla daļas vadītāju.

Es varu derēt, ka jebkurš personāla daļas vadītājs jums pateiks, ka pēdējie 18 mēneši ir metuši tādus izaicinājumus, kurus viņi nekad nebūtu spējuši iedomāties. Lai gan tā, iespējams, jūtamies mēs visi, pandēmijas laikā no šiem cilvēkiem mēs esam prasījuši ļoti daudz.

Pats kā izpilddirektors esmu domājis par to, cik ļoti svarīgi mums ir atbalstīt mūsu personāla daļu. Tāpēc zemāk esmu minējis piecus veidus, kā izpilddirektoram jāatbalsta sava personāla daļa pēcpandēmijas pasaulē.
Zināt, kad jāuzņemas vadība
Esmu runājis ar daudziem personāla daļas vadītājiem, kuri ir apdedzinājušies, mēģinot vadīt cilvēkus bez izpilddirektora atbalsta. Personāla daļas uzdevums nav noteikt, kad un kā darbinieki strādā birojā vai no mājām. Personāla daļas vadītājam labi jāpazīst kultūra organizācijas iekšienē un jāmudina izpilddirektors rīkoties (kad reizēm viņš vai viņa to neredz tieši).

Esmu redzējis pārāk daudz emuāru ziņu, Facebook komentāru un Twitter ierakstu, kas liek domāt, ka izpilddirektori uzskata, ka viņi var deleģēt šo darbu personāla daļai, – jūs to nevarat, un jums to nevajadzētu darīt. Šī darba smagākā daļa guļas uz izpilddirektora pleciem, un šajā ziņā mums ir jāpretojas kārdinājumam deleģēt. Ja nevarat saprast, kāpēc nevarat sevi apturēt, jums vajadzētu apsvērt iespēju atrast kouču, kas jums ar to palīdzētu.
Atbalstiet digitalizāciju
Jūsu konkurenti pandēmijas laikā atzina nepieciešamību izmantot tehnoloģijas; tas atklāja visus trūkumus darba vietā un daudzos gadījumos pavēra reālas iespējas. Ja neapmierināsit vajadzību pēc skaidras tehnoloģiju stratēģijas un nesniegsit jūsu personāla daļai vajadzīgo atbalstu, lai to ieviestu, paliksit iepakaļ. Iekārojamākajiem darba devējiem būs tehnoloģija, kas atbalsta kultūru, uzlabo darbinieku pieredzi un dod personāla daļai iespēju paplašināt uzņēmējdarbību, uzņēmumam augot.
Pielāgojiet un mainiet
Spēcīga personāla daļa palīdzēs jums noteikt, kā, kad un kur vadībai jāreaģē uz mainīgo dinamiku darba vietā. Nekad vēl iepriekš atvērtība pārmaiņām nav bijusi tik nepieciešama vai svarīga īpašība izpilddirektoram, atbalstot cilvēkus un kultūras iniciatīvas. Kad jūsu personāla daļa vēršas pie jums attiecībā uz to, kā uzņēmumam jāattīstās pēcpandēmijas pasaulē, klausieties vairāk un runājiet mazāk.

Neviens no mums nezina, kāda būs darba pasaule pēc gada. Tā var atgriezties savā 2019. gada veidolā, bet es domāju, ka dažos būtiskos veidos tā ir mainījies uz visiem laikiem. Ja esat cilvēks, kam patīk lietu nemainība, ir laiks mosties. Jūsu siera vairs nav tur, kur tas bija, un ir laiks to ķert rokā.
Padariet savu personāla daļas vadītāju par uzticamu padomdevēju
Pārliecinieties, ka šajā amatā ir pareizais cilvēks. Jūsu starpā jāvalda lielai uzticībai, līdzīgai filozofijai un kopīgām vērtībām. Kad abi cilvēki ir kā viens, deleģēšana no izpilddirektora puses var būt efektīva, un jūs varat izaicināt viens otru par to, kam jābūt "pirmajam". Uzticamam padomdevējam ir potenciāls vairot jūsu līderības spējas, stiprināt kultūras vērtības un veicināt jūsu centienus būt iekārojamam darba devējam. Nesamierinieties ne ar ko mazāk.
Novērtējiet ieguldījumu
Vissvarīgākais – veltiet laiku tam, lai novērtētu cilvēkus, kuri pēdējo 18 mēnešu laikā ir atbalstījuši jūs cilvēkresursu jomā. Daudzi no viņiem ir cīnījušies, lai atrast līdzsvaru starp milzīgo stresu darbā un savu personīgo dzīvi (un nevienam mājās pandēmijas laikā nav klājies viegli).

Pajautājiet sev, kā šiem cilvēkiem patīk tikt novērtētiem, un izvēlieties tādu pieeju, kas viņus saviļņos un iepriecinās! Pēdējo sešu mēnešu laikā esmu runājis ar pārāk daudziem personāla daļas vadītājiem, kuri ir pārslogoti, stresa nomocīti un nepietiekami novērtēti. Neaizmirstiet arī par savu pienākumu pret viņiem.
Raksts tapis sadarbībā ar Hieroglifs International