TOP 5 HR speciālisti, kuriem vajadzētu sekot „LinkedIn“
Lūk, TOP 5 HR profesionāļi, kuriem sekot LinkedIn. Saraksta pamatā ir šādi aspekti: aktivitāte, sekotāju skaits, satura noderīgums.
1 Ilze (Indrēvica) Medne
Sekotāju skaits: 7,636

Ilze (Indrēvica) Medne ir integrāla profesionālā līderības kouča un HR PODCAST vadītāja, kas fokusējas uz līderību, organizāciju kultūru un personāla stratēģiju. Viņai ir plaša pieredze mācību un attīstības jomā banku sektorā, specializējoties HR konsultācijās, līderības attīstībā un karjeras koučingā. Ilze veicina vidi, kurā var uzplaukt lieliskas idejas, un dalās ar ieskatiem savā podkāstā, kas pieejams dažādās platformās. Plašāka informācija pieejama vietnē www.hrpodcast.lv.
Andrius Francas | SmartHR Partners
2 Vineta Bērziņa
Sekėjų skaičius: 6,655

Vineta Bērziņa ir personāla atlases konsultante uzņēmumā "Alliance for Recruitment" un sertificēta karjeras kouča (ACC pēc ICF). Viņa specializējas talantu piesaistē dažādām nozarēm un ir podkāsta "Pirms darba" vadītāja, kur dalās ar vērtīgiem padomiem darba meklētājiem. Ar vairāk nekā 8 gadu pieredzi HR un personāla atlases jomā, tostarp 4 gadus fintech industrijā, Vineta sniedz individuālas konsultācijas un stratēģijas, lai palīdzētu cilvēkiem veiksmīgi virzīties karjerā. Viņa ir veltīta, lai atbalstītu darba meklētājus un darba devējus, palīdzot sasniegt viņu profesionālos mērķus.
Ieva Kiliuvienė | SmartHR Partners
3 Laura Pļavniece
Sekėjų skaičius: 2891

Laura Pļavniece ir pieredzējusi personāla vadības profesionāle, kas strādā par personāla vadītāju vienā no lielākajiem mediju uzņēmumiem TV3Group Latvija. Viņai ir ievērojama pieredze telekomunikāciju nozarē, kur viņa ir izstrādājusi un īstenojusi HR stratēģijas, labumu stratēģijas, un vadības attīstības programmas. Laura ir sertificēta kouča un ir veltīta darbinieku labklājības uzlabošanai, vadības prasmju attīstīšanai un kvalitātes pārvaldībai, lai veicinātu nepārtrauktu organizācijas uzlabošanu un ilgtspējīgu izaugsmi.
Rasa Kaminskienė | SmartHR Partners
4 Madara Juška
Sekėjų skaičius: 1,923

Madara Juška ir personāla un komunikāciju direktore, kā arī valdes locekle un sociālās atbildības vēstniece uzņēmumā Drogas / A.S. Watson Group. Viņa pārvalda personāla vadības un komunikācijas stratēģijas, veicina uzņēmuma sociālo atbildību un ilgtspējīgas prakses ieviešanu. Madara ir atbildīga par komandas vadību, darbinieku attīstību un iekšējo komunikāciju, lai uzlabotu darba vidi un uzņēmuma veiktspēju.
Agnė Reklaitienė | SmartHR Partners
5 Laima Buša
Sekėjų skaičius: 1,871

Laima Buša uzskata, ka motivēts un produktīvs darbinieks ir pelnījis drošu un pozitīvu darba vidi. Ar desmit gadu pieredzi darba drošībā un HR, viņa veic aptaujas, risku novērtēšanu, rīcības plānus un darbinieku apmācības, lai uzlabotu darbinieku labklājību un iesaisti. Viņa palīdz attīstīt veselīgākas darba vietas gan fiziskajā, gan psihoemocionālajā aspektā, koncentrējoties uz darbinieku apmierinātību un efektivitāti.
Rūta Žukauskė | SmartHR Partners

Citi raksti SmartHR lasītavā