Darbinieku pieredze un motivācija
Seminārs HR speciālistiem par to, kur sākas darbinieku pieredze (Employee Experience, jeb EX) un kāda loma tajā ir cilvēkresursu vadītājiem?

Ceturtdiena, 23. maijs, plkst. 13.00 - 16.05
2024. gada 23. maijā aicinām uz SmartHR semināru "DARBINIEKU PIEREDZE UN MOTIVĀCIJA".

Kopā ar semināra dalībniekiem meklēsim atbildes uz jautājumiem:

❔Kādas jaunas pieejas vai stratēģijas uzņēmumi izmanto, lai uzturētu augstu darbinieku motivāciju?
❔ Kāds ir līdzsvars starp finansiālu atalgojumu un nefinansiāliem stimuliem, lai veicinātu darbinieku motivāciju un iesaisti?
❔ Kāda loma ir vadošajiem darbiniekiem motivējošā un iesaistošā uzņēmuma kultūrā?
❔ Kā uzņēmumi var pielāgoties mainīgajām darba vides prasībām, lai saglabātu un veicinātu darbinieku motivāciju?
❔ Kāda ir tehnoloģiju loma darbinieku motivācijas veicināšanā un attīstībā?


Ceturtdiena, 23.maijs, plkst. 13.00 - 16.05

Zaļā iela 1, Rīga
"Microsoft Latvija" konferenču zālē, 4. stāvā, kur Jūs varēsiet izbaudīt profesionāli sagatavotu telpu klātienes pieredzei.

Programma:
13.00 - 13.05
Semināra "Darbinieku pieredze un motivācija" ievadvārdi
Nauris Vītols
SmartHR Latvija vadītājs, konsultants
Semināra atklāšana ar ievadvārdiem no SmartHR Latvija vadītāja Naura Vītola.
13.05 - 13.30
Kā saņemt nodokļu atvieglojumus, vienlaikus motivējot personālu?
Artūrs Piliksers
SIA "Bonusukarte.lv" idejas autors, valdes loceklis
Darba devējam ir dota lieliska iespēja, kā piešķirt darbiniekiem papildus labumus bez nodokļu saistībām. Bonusu karte ir inovatīvs rīks, kā to izdarīt. Proti - Bonusu karte ir personalizēta bankas maksājumu karte ārstniecības un/vai ēdināšanas izdevumu apmaksai 24/7. Ar Bonusu karti ir iespējams norēķināties jebkurā vēlamā ārstniecības un/vai tīkamā ēdināšanas iestādē Latvijā un ārpus tās, un saņemt likumā noteiktos algas nodokļu atvieglojumus iemaksām līdz 480 EUR vienam darbiniekam.
13.30 - 13.55
Kā veicināt darbinieku iesaisti un palielināt produktivitāti darbavietā, nodrošinot personāla portālu Panorama 365 un citas Microsoft sistēmas?
Ilze Ošiņa
ELVA Baltic Klientu attiecību vadītāja
Darbinieku motivācija ir ļoti svarīga jebkuras organizācijas panākumiem. Motivēts darbaspēks palīdz palielināt produktivitāti, apmierinātību ar darbu un nodrošināt darbinieku noturēšanu. Lai veicinātu darbinieku iesaisti un palielinātu produktivitāti, ir vērts darbiniekus nodrošināt ar dažādiem tehnoloģiski mūsdienīgiem risinājumiem: Microsoft 365, Microsoft Dynamics 365 Sales, Power BI, Panorama 365 u.c. Darbinieki, kuriem būs iespēja strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām, būs motivēti attīstīties un apgūt jaunas zināšanas. Ja uzņēmums veicina jaunu sistēmu izmantošanu un nodrošina atbalstu, darbinieki būs ne tikai motivētāki, bet arī uzņēmumam lojālāki un gatavi piedalīties uzņēmuma attīstībā.
13.55 - 14.20
Kā panākt, lai jūsu komandā nebūtu "neciešu pirmdienas"? Izstaigāt!
Vladislavs Časnovičs
Walk15 pārdošanas vadītājs CEE un Baltijas valstīs
Neciešu pirmdienas! Iespējams, ka šo frāzi mēs visi esam sacījuši vismaz vienu reizi mūžā. Bet, ja šī frāze skan jūsu galvā, jūsu komandā, katru dienu, iespējams, tam ir pamatoti iemesli. Viens no tiem ir pārāk maza fiziskā aktivitāte. Ir zinātniski pierādīts, ka fiziskās aktivitātes ietekme uz organismu ir milzīga, jo fiziski aktīvi cilvēki ir noturīgāki pret stresu, viņiem ir labākas koncentrēšanās spējas un tie ir laimīgāki. Vladislavs Časnovičs, ilgtspējīgas mobilitātes lietotnes Walk15 izaicinājumu eksperts, pastāstīs, kā panākt, lai jūsu komanda būt efektīva visas nedēļas garumā.
14.20 - 14.50
Kafijas pauze
14.50 - 15.15
Atpūtas ceļojumi ar kolēģiem: investīcija vai izklaide?
Laura Pļavniece
TV3 Group cilvēkresursu vadītāja Latvijā
Aizvien biežāk uzņēmumi izvēlas savus darbiniekus vest tālākos ceļojumos, taču rodas jautājums – vai tas patiesi atmaksājas? TV3 Group dalīsies ar pieredzi, kā viss kolektīvs devās uz Antāliju, analizējot, vai šāda veida aktivitātes ietekmē komandas saliedētību un ir stratēģiska investīcija uzņēmuma nākotnē, vai arī tas ir vienkārši patīkams notikums atmiņu albumam.
15.15 - 15.40
Darbinieku pieredze caur labbūtības ceļu
Alīna Aronberga
airBaltic Vecākā viceprezidente cilvēkresursu jomā
Šajā prezentācijā Alīna Aronberga, airBaltic Vecākā viceprezidente cilvēkresursu jomā, apskatīs, kā uzņēmumi var veidot pozitīvu darbinieku pieredzi, izmantojot labbūtības iniciatīvas. Viņa dalīsies ar praktiskiem piemēriem un stratēģijām, kā uzlabot darbinieku labsajūtu un iesaistīšanu, kas savukārt veicina produktivitāti un uzņēmuma veiksmi. Alīna arī paskaidros, kā airBaltic integrē labbūtības principus savā korporatīvajā kultūrā un kā tas ietekmējis darbinieku apmierinātību un lojalitāti.
15.40 - 16.05
Darbinieku pieredze "ķeksītim"
Elīna Pentjuša
Trodo Cilvēkresursu vadītāja
Semināra "Darbinieku pieredze un motivācija" dalības maksa:

77 EUR + PVN

Šis seminars norisināsies tikai attālinātai dalībai, kas iekļauj tiešraidi un ierakstu 30 dienas pēc semināra norises, prezentācijas, diskusijas iespēju ar dalībniekiem un citiem HR profesionāļiem attālinātajā platformā
Attālināta apmeklējuma cena, piesakoties 77 EUR + PVN
Aktuālākie raksti SmartHR lasītavā