Kā HR Optimum Bonusu karte var palīdzēt motivēt darbiniekus?

Patiesas rūpes par saviem darbiniekiem šodien vairs nav tikai produktivitātes un motivācijas faktors – tas stiprina sociāli atbildīga darba devēja reputāciju un paspilgtina kompānijas tēlu darba tirgū. Atkarībā no darbinieku vēlmēm un kompānijas personāla politikas, jūs varat darbiniekiem piešķirt katram dažādus bonusus, piemēram, apmaksātus ēdināšanas, veselības aprūpes vai sporta nodarbību izdevumus, lai personalizētu savu pateicību par darbinieka ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Darbinieks varēs izmantot Bonusu karti vairāk kā:
5500
veselības iestādēs
4000
kafejnīcās un restorānos
500
sporta un vingrošanas zālēs
Ko saņem darbinieks?
Darbinieks tiks motivēts produktīvākam darbam un izjutīs gandarījumu par saviem sasniegumiem ne tikai emocionāli, bet arī taustāmā veidā.

Saņemot personalizēto Bonusu karti, darbinieks varēs to realizēt jebkurā iestādē, kas atbilst darba devēja izvēlēto bonusu kritērijiem un pieņem maksājumu kartes.

Darbinieks varēs viegli un ērti kontrolēt savus tēriņus, iztērēto naudas daudzumu un atlikumu Bonusu kartē pārbaudot savā telefonā.
Rūpējieties par saviem darbiniekiem, un viņi parūpēsies par jūsu klientiem!

Acīmredzami izdevīgs bonuss

  • Nostrādā labāk par tāda paša apmēra naudas pielikumu, jo ļauj novirzīt līdzekļus konkrētu mērķu sasniegšanai.
  • Ir ērti administrējams internetbankā no personāla vadības puses un grāmatvedības uzskaitei par tēriņu attaisnojuma dokumentu pietiks ar bankas konta izrakstu.
  • Ļauj saņemt nodokļu atvieglojumus, ja tiek izvēlēts apmaksātas ēdināšanas bonuss. Ietaupījuma apmēru var aprēķināt ar interaktīvu kalkulatoru mājaslapā www.bonusukarte.lv, ievadot darbinieku skaitu un piešķiramā gada limita apmēru.
  • Paspilgtina sociāli atbildīga darba devēja reputāciju un apliecina rūpes par katru darbinieku.
Motivācija ir viens no spēcīgākajiem impulsiem, kas katru no mums stimulē sasniegt nospraustos mērķus. Pareiza motivācija ir vairāk kā puse no panākumiem ikvienā procesā. Tieši bonusi taustāmā veidā, kas nes uzņēmuma vārdu, akcentē pārdomātu un rūpīgu pieeju no darba devēja puses, piešķir papildu stimulu darbinieku ikdienai, degsmi darbā un vēlmi būt vēl labākiem jau zemapziņas līmenī.
Artūrs Piliksers, HR Optimum Solutions CEO
Vairāk nekā 10 gadu ikdienas darbā, Artūrs ir saticis simtiem personāla vadītāju un komunikācija ar tiem ir ļāvusi izprast, kādas ir personāla motivācijas problēmas un izaicinājumi. Šī pieredze palīdzēja radīt visiem ērtu un viegli administrējamu personāla motivācijas rīku, ar kuru var gan nodrošināt darbiniekiem nepieciešamo, gan parūpēties par darbinieku labsajūtu un darba ražīgumu, gan atalgot par lojalitāti. Pats svarīgākais Artūram vienmēr bijis tas, lai pakalpojums, ko viņš piedāvā citiem, patiktu arī viņam pašam – lai darba devējam tas ir ērts administrēšanā, savukārt darbiniekam – viegls un patīkams lietošanā.
Bonusu kartes izveidē es esmu ieguldījis 2 gadus sava laika, lai tā būtu tieši tāda, kādu es pats vēlētos to redzēt gan kā darba devējs, kas to piešķirs un administrēs, gan kā darbinieks, kas Bonusu karti lietos. Pārdomāts ir katrs sīkums, katra nianse šajā ziņā man laikam piemīt labais perfekcionisms jeb tiekšanās pēc izcilības (smaida). Turklāt, Bonusu kartē satiekas personāla vadības vajadzības ar kompānijas finanšu iespējām, ja mēs runājam par iespējām saņemt nodokļu atvieglojumus.
Artūrs Piliksers, HR Optimum Solutions CEO
Artūrs Piliksers
HR Optimum Solutions CEO
Tālrunis: +371 2542 1212
E-pasts: arturs@hroptimum.eu